Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sziszakosa

BUTY!

Polecane posty

Gość Sziszakosa

szukam butów idealnych :D Mają być piękne i modne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek4321
Piękne i modne? :) Ja uwielbiam buciki na obcasie, najczęściej przynam szczerze szukam na allego bo w sklepach w małym mieście trudno coś znaleźć. Patrzę też na różne stronki internetowe, czasem trudno jest coś znaleźć, ale czasem <3 perełki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sziszakosa
Lolek4321 a jakie stronki polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek4321
@sziszakosa na zimę kupowałam buciki w sklepie kornecki, skórka, bardzo dobra jakość i nosiło się super. Akurat mam w łodzi salon więc regularnie odwiedzam ;) http://www.kornecki.com.pl/ Może to coś da, maja na stronce całą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałem ostatnio w sklepie sizeer buty adidasa i jestem bardzo zadowolony, a niedawno wypuścili fajny model Pharrell Williams.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffee_75
moim sprawdzonym doradcą jest sklep.apia.pl,jakość,moda i wygoda oraz profesjonalne doradztwo,zobacz,zadzwoń jak coś,nawet przez telefon pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za butami poleciłabym sie rozglądać na Eobuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklerka_11
Ja tez kupowałam ostatnio buty w Sizeerze, własnie z nowej kolekcji Adidasa Superstar Supercolor. Po prostu są obłędne, mnóstwo kolorów, a co najlepsze pasują do wszystkiego. Nawet do sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię buty marki clarks, zamawiam z neta ze sklepu Clarksonline.pl. Dla mnie idealne, choć to pewnie kwestia gustu :) W każdym razie do sklepu zajrzeć polecam, bo mają świetne ceny, a buty jakościowo prima sort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to szukaj na Eobuwie:)) Tam będą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wow, te srebrne buty które pokazałaś są extra! Na imprezę, a nawet do sukienki bardziej eleganckiej będą pasowały. Widać że to buty z charakterem! Sama bym takie mogła mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście świetne, ale dla odważnych kobiet. Nie do każdej dziewczyny takie buty pasują. No i w tak luksusowych butach na pewno trzeba umieć chodzić, żeby nie wyglądało to pokracznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedzialam ze w polsce nadal takie socjalistyczne myslenie tyle lat od komuny przecie minelo 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co kupować? Można spróbować szczęścia i wziąć udział w konkursie. Ja miałam okazję ostatnio wygrać świetnie adidasy do biegania na http://qvutu.getlink.gq/zOE Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opimka
Buty idealne, jak trudno je znaleźć ;) Poszukaj na http://www.cozacena.pl/buty-damskie mają naprawdę dużo wartych uwagi, więc na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie. Do tego porównasz tutaj ceny i kupisz najtaniej. Super okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×