Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co tam urrrr

Co oznacza pytanie '' CO TAM?'' ... co odpowiadacie?

Polecane posty

Gość co tam urrrr

Bo mnie to strasznie wk**wia, szału dostaje, uważam osoby mowiące w taki sposob za chore, puste ,głupie ,typowe dzieci neo ale niestety starsi tez tak pisza na portalach randkowych ,na czatach ,znajomi w smsach ''co tam''? zazwyczaj odpisuje Tu nic a tam? mam ochote napisac komus KURVA JAJCO DEBILU ''Co robisz??'' albo pytanie się 5 razy dziennie ''Co u ciebie?'' no szlak człowieka trafia 😠😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siodxjais
A olej to pytanie jak sie powtarza co chwile ;) Moj znajomy tak ma, dla niego "co tam????"to chyba jest zamiennik slowa "czesc" . Ja odpowiadam "wszystko ok" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wataro joke
Fakt! Nie jest to dobre pytanie zwłaszcza gdy Cię ktoś podrywa ale jeśli ktoś tak pyta to nie oznacza że oczekuje żebyś mu opowiadała o całym swoim dniu. Po prostu odpowiada się "dobrze" i dalej jakąś się rozmowa toczy. To coś w stylu Hi, how are You?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siodxjais
No wlasnie, Wataro joke ma racje :) , nie musisz nic opowiadac bo wypowiadajacy te slowa nie oczekuje szczegolow A przypomnialo mi sie ze bardziej rozbudowana forma tego "co tam???' to "co tam slychac???" :):) , tez fajne nie? ;) i tez na to odpowiadam "wszystko ok" W sms-ach to bym nie odopwiadala na pytanie tylko normalnie "czesc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mozna powiedziec
o osobie, ktora zaklada ten sam topik raz dziennie ? dla mnie taka osoba tez jest glupia! to tyczy sie ciebie autorko/autorze. wczoraj byl tu taki sam temat, jak widac chyba jest ci malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehuuuu
Nic nie odpowiadam. Takie pytania swiadczą o inteligencji tej osoby a raczej jej braku. Olewaj takie pytania i nie daj sie wciągac w rozmowe z kiws takim, bo na pewno ! nie ma nic ciekawego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Babcia zawsze odpowiadała: "Nie wiem,co tam, wiem, co tu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Wszystko ok. A tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×