Odpowiedz na ten temat

Co sądzicie o ubraniach z wiskozy ??

• gość 2016.05.25 [17:14]
    wiskoza jak bawełna też są mają swoje gatunki - są lepsze i gorsze.
  • klaudynka112 2016.07.12 [14:04]
    Jestem nimi wręcz oczarowana! Od dłuższego czasu kupuję ubrania i bieliznę z dzianiny wiskozowej od VISTEXU i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Moja mama od niedawna też zaczęła kupować ciuchy z tego materiału i obie uważamy, że jest po prostu lepszy niż zwykła bawełna czy jedwab. Bielizna idealnie wchłania wilgoć, dzięki czemu mogę czuć się swobodnie nawet po treningu czy większej aktywności. W dodatku często mam uczulenie na różne syntetyki, dlatego ta wiskoza stała się moim wieelkim sprzymierzeńcem smiech.gif
  • gość 2016.07.27 [10:17]
    Szyję oryginalne bluzeczki sportowe na bazie dzianin bawełnianych ze sklepu www.mikatextiles.com Włoska jakość dzianin, bardzo dobrze leżą, idealne do obróbki. Sklep rekomenduję z powodu merytorycznej obsługi klienta. Doskonale wiedzą, co sprzedają, wzorów wiele do wyboru. Bez problemu podsyłają pomysły mmsem. Masz ogólnie u nich do dyspozycji dzianiny bawełniane – klasyka, mieszane i wełniane. Według mnie współpraca wychodzi konkurencyjna cenowo, szczególnie przy większych, hurtowych zamówieniach.
  • gość 2016.10.23 [11:43]
    Kurczę, mam uraz do ubrań z wiskozy. O ile chodzi mi sie super, to problem nastepuje po praniu, a dokładnie suszeniu.
    Ubrania takie suszę na suszarce do ubrań, gdy wyschna są pręgi na bluzkach od tych drutów z suszarki. Juz 3 bluzki mi tak poszły :/ dlaczego tak się dzieje?
  • gość 2016.11.20 [20:29]
    Tkaniny z których są szyte ubrania dostępne w sieciówkach rzeczywiście pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli szukacie wysokiej jakości tkanin na bluzki, sukienki czy spodnie to spory wybór ma ta hurtownia http://migro-tex.pl/. Sama jestem krawcową i zawsze się u nich zaopatruję, bo mają modne wzory.
  • gość 2017.03.15 [23:41]
    Witam. Mam pytanie. Czy szlafrok z wiskozy jest dobrym prezentem dla kobiety?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...