Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _M_I_N_I_A

czerwone buty, co wy na to?

Polecane posty

Gość _M_I_N_I_A

co myslicie o czerwonych butach ktorych jest wszedzie pelno??? Fajne czy raczej niepraktyczne??? wlasnie wypatrzylam taki fajny model i sa w kolorze czerwieni lub takie miedziano zlote i nie wiem ktore wybrac, moze ktos doradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie czerwona buty to bomba ! :D super, naprawde...sama uwielbiam czerwony kolor a buty czerwone to megawypas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _M_I_N_I_A
No wlasnie strasznie mi sie tez podobaja, ale martwie sie ze nie beda mi pasowac do wielu rzeczy, i zastanawiam sie nad ich praktycznoscia, a z drugiej strony trudno mi jest powstrzymac sie przed zakupem, i tak raz juz jestem bliska zakupy czerwonych a za chwile uwazam to za niezbyt dobry pomysl i rozsadek mowi zeby jednak kupic te miedzianozlote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaa znów bystra
szpilki do dżinsów szyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _M_I_N_I_A
wlasnie zakupila brazowa skorkowa kurtke na wiosne, w sumie to ma kroj zakietu, wiec beda mi pasowac, jeszcze tylko zaopatrze sie w czerwona torebke:) biore czerwone:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _M_I_N_I_A
jak szalec to szalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno są super! :) ja uwielbiam czerwień, to taki ciepły i kobiecy kolorek! jestem za czerwonymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....czerwono mi.....
Ja trzy dni temu kupilam sobie czerwone buty i jestem z nich bardzo zadowolona:) do nich mam czerwona torebke i korale.... super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone ...
ale nie czerwień odblaskowa,( bo to od razu widac, że tandeta) no i koniecznie ze skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa sliczne ale koniecznie trzeba sie w czerwona torebke wyposazyc:):):):) te w venezi sa boskie. wogle sliczne buty sa teraz na wiosne, a te czerwone sa poprostu ekstra.:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
czerwone buty są piękne. ale nie wiem, chyba nie kupięm bo takie niepraktyczne :/ i moda się skończy, wszyscy będą piali, że tandeta. chyba sobie odpuszczę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam czerwone, skórzane na bardzo wysokiej szpilce, z dziurką z przodu. Miałam je dopiero raz w styczniu na imprezie do czarnej sukienki. Powiem nieskromnie- efekt był super. Teraz nie mogę się doczekać wiosny, aby w nich pobiegać. Będą pasowały do wszystkiego, do dżinsów na pewno. A jak wygląda w nich noga!!!!!!!!! Bystra 30- zgadzam się z Tobą- szpilki całodobowo!!!!!!!1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy yyy yyy
hahaha i co druga dziewczyna na ulicy już ma te czerwone buty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi tez hit na wiosne
czerwony i braz???? jakos tego nie widze w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
yyy yyy yyy: no dokładnie. to druga sprawa. wyglądają fajnie. ale potem już tak zwyczajnie. zawsze jestem zła na siebie, że nie kupię czegoś od razu, tylko czekam ;) na początku by to zrobiło wrażenie, a potem jest już takie zwykłe... no ale z drugiej strony ja też mam problem z tym, żeby wyjść w jakiś bardziej oryginalnych ubraniach. głupio mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Mnie też kuszą czerwone buty, ale muszę to dobrze przemyśleć :) Nie chcę wyglądać jak 3/4 miasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w bamboszach
i mnie kusił zakup nowych choc w szafie stoi już jedna para czerwonych trzewików z minionych lat .] Jednak przechadzajac sie po miescie i widzac jak co druga osoba śmiga w czymś czerwonych co często nie pasuje do całosci ubioru coraz bardziej trace chęć na taki zakup . Czerwień to nie czerń , która niemal pasuje do wszystkiego . Tu istotne są dodatki , korale , apaszka , torebka .. W samych czerwonych pantoflach bez uwzgklędnienia tych elementów wygląda sie idiotycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialam wczoraj dziewczyne
w zgrabnych czerwonych oficerkach do tego miala zielen i czern wygladala swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludu
braz jest w tym sezonie niemodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
czerwone buty mogą być same :D jeden wyrazisty akcent, reszta stonowana. to nawet fajnie wygląda :) ja dziś oglądałam kilka par... ale wszystkie za wysokie obcasy miały, albo szpilki, albo coś nnego mi nie pasowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysleee
a ja wlasnie raz widzialam na tvn style jak komentowali ubior dziewczyn w Warszawie i wlasnie tam Jacykow zdaje sie mowil, ze Polki mają tendencje do noszenia sie symetrycznie - czyli czerwone buty, czerwona torba czerwona apaszka... albo bialy golf, biale buty.. no rozumiecie i skrytykowali to i w sumie troche sie zdziwilam, ale jednak cos w tym jest bo wyglada sie jak szachownica:o Czerwone buty, same bez dodatkow, np. do czarnego stroju, ogolnie ciemnego wygladają moim zdaniem bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co Wy
dziewczyny minely juz czasy ze nosi sie torebke pod kolor butow!!!! to wyglada juz troche tandetnie.... ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak sobie mysleee
i mieli w 100% racje! trzeba odejsc od tendencji szachownicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co Wy
a co do czerwonych butow- to jestem za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwone buty są zawsze modne i oryginalne pasowac będa zawsze wystarczy dołączyc równie oryginalna torbę do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×