Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bikini latem

czy odwazylybyscie sie wyjsc na plaze w bikini ze stringami?

Polecane posty

Gość bikini latem

Czasem w sklepach widuje kostiumy, ktore zamiast majteczek maja stringi. Nie weim jak wam ale mnie sie wydaje ze to przegiecie paradowac na plazy z golym tylkiem nawet jesli to zgrabny tylek. Co wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam- plaża to plaża, przecież nie wyskoczymy na nią w skafandrach :D ja tam nie lubię białych śladów, zakrywam to, co trzeba, czyli miejsca tzw. strategiczne, ale posladki.... no bez przesady, nie ma się czego wstydzić. całe wakacje przekicałam w stringach nad morzem i opaleniznę miałam śliczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
jak bym miała ładna dupcie to bym wyszła w stringach ale w chwili obecnej nie ma szans :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taka sobie babeczka
no pewnie ze tak sama swiecilam tylkiem po plazy:D a teraz mam ladnie opalone cialko ...(moje znajowe chodza na solarium zeby tylek opalic do reszty dziala):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale póki co to lato się kończy- a właściwie chyba juz skończyło :( dziewczyny, nie pozostaje nic jak wyciągnąć z szafy bawełniane ciepłe majtasy na zime, a o stringach trzeba zapomnieć hahahahhah :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taka sobie babeczka
ciala...:D boze jaka ja zakrecona jestem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilka bikini firmy Sunkini. dla mnie to normalne zalozyc takie bikini na plaze. czuje sie seksowan no i podobam sie swojemu mezowi, a to jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnniiiiiiiiiieeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam
nie na Polskiej plazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudło
niee, chyba to by była lekka przesada. i to bez względu na to, czy ktoś ma ładną pupcię. chociaż jak ktoś jest na tyle bezwstydne to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejsik
Ja mieszkałam kilka lat w Grecji. Wyzbyłam się wszelkich oporów. Plazowych rzecz jasna. :) Chodziłam po plaży w stringach. Toples. Później zarzucałam na siebie jakąś lnianą koszulkę, tak, że pupe zakrywała i do domu. Nikt nie zwracał na mnie uwagi bo tam tak się opalały 40-50 letnie kobiaty. A dwudziestokilkulatki to norma. Tutaj u nas, w Polsce nad morzem wyszłam na plaze w zwykłych majtkach od bikini. Połozyłam się na reczniku i zdjęłam stanik. Jak się babsztyle rozwiszczały, że dzieci demoralizuję i bezwstydnica jestem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwa-kwa
lejsik --> wiesz, moglo to tak wygladac, ze nie myslisz o innych obok sa ludzie, ktorzy raczej nie chca swoim 5latkom pokazywac golych cyckow i juz wtedy tlumaczyc o co chodzi w tych sprawach... sa ludzie i ludziska, dla niektorzych to normalne, a dla innych wstyd i obciach... pomysl tez - co Ty zrobilabys, majac malego brzdaca gapiacego sie na gole baby wokol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała super figurę to 3 razy TAK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chętnie się tak opalała tylko takiego kostiumu znaleźć nie mogę 😭 rzućcie jakieś nazwy firm etc które mają taki asortyment i można kupić w necie - ale tak, żeby inny rozmiar miała dół, a inny góra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska to właśnie cywilizowany kraj, gdzie jeszcze seks i golizna nie tryska z każdej nory, chociaż i tak już zaczynamy \"doganiać\" kraje, takie jak Grecja (:D) i Afryka (bo murzyńskie kobiety chodzą bez staników, a faceci ze sławnymi pytonami :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś miałam taki kostiumik, czerwony:) Nie wstydziłam się, w sumie to co najważniejsze było zakryte:-P No ale to było w czasach jak jeszcze mój tyłek był wzorcowy, teraz mam już tradycyjne majtki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura dokladnie
kiedys tez w takowym nie wstydzilam sie paradowac :) a teraz to juz inna baja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka1990
kiedyś zrobiłam mojemu facetowi taką niespodziankę na plaży i kupiłam taki fajny a zarazem prosty ze stringami :) https://www.flamme.pl/product-pol-12-Klasyczne-stringi-w-czerwieni.html a teraz w tym samym sklepie widziałem takie super, - chyba jeszcze odważniejsze mimo, że nie stringi :p https://www.flamme.pl/product-pol-53-Kuszacy-dol-w-czerni.html i chyyyyyba wezmę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baz majteczek byś ładniej wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×