Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ta sukienka mi pasuje ?

Polecane posty

Gość gość

Hej. Ostatnio skusiłam się na zakup sukienki ze strony sugarfree model vicky. Zachęciły mnie zdjęcia Ani Lewandowskiej i Natalii Siwiec - wyglądały zjawiskowo. Sukienka ma odważne wycięcie na brzuchu. I stad moje pytanie do Was - myślicie, że mam odpowiednia figurę do tej sukienki ? Sukienka została skrócona bo jestem dosyć niska. Chce po prostu uniknąć komentarzy na imprezie typu: "z takim brzuchem taka kiecka...". Szukam obiektywnych opinii i z góry dziękuje oczko.gif IMG_0463.JPG Poniżej link do zdjęcia gdyby wyżej nie działało https://zapodaj.net/59d62088ea97e.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna laseczka z Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie. Za bardzo opięta na brzuchu, między paskami wyłazi skóra. Plus na górze też coś się złego dzieje - nie wiem, czy za ciasna góra, czy źle dobrany stanik, ale widać, że biust wisi. Spódnica ołówkowa z nieelastycznego materiału plus jakiś fajny top albo ciekawa koszula dadzą lepszy efekt. No i oczywiście dobra bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasuje tylko raczej bez stanika a już napewno nie pasuje czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej sukienki trzeba mieć duże cyce.Ładnie wyglądają bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie nie, brak jej klasy to raz; dwa: dzieli cię na 2 połówki i wizualnie mocno "skraca" - a piszesz, że i tak nie jesteś wysoka; trzy: masz dosyć szerokie ramiona w stosunku do bioder, a w tym kroju jest to jeszcze niepotrzebnie uwydatnione, dużo lepiej będziesz wyglądała w sukience z rozszerzonym dołem z dekoltem V; ewentualnie jak sukienka ołówkowa to z baskinką, a góra też bardziej zabudowana i dekolt V Jednym słowem: odpuść sobie ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyok
Super, naprawde klasa, bardzo dobrze Ci pasuje. Fajna kobietka z Ciebie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa
Jest spoko, ja kupowałam ostatnio sobie kilka letnich sukienek na co dzień w sklepie goodlookin - przesyłka doleciała w ciągu dwóch dni i mam spoko kiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×