Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ypaulina

czy takie koturny są wygodne?

Polecane posty

czy takie koturny są wygodne? czy da się w nich chodzić? np do szkoły do pracy? czy da się w takich wytrzymać pół dnia? może któraś z dziewczyn ma takie buty i chętnie podzieli się ze mną swoją opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty na koturnach są dużo wygodniejsze niż szpilki, ja osobiście potrafię przechodzić w koturnach cały dzień. Oczywiście liczy się też czy byty są wygodne, bo nieraz bywa, że i na płaskim nie wytrzymamy 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kupiłam w deichmannie
i są wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, są zdecydowanie wygodniejsze i zdrowsze dla stóp i kręgosłupa niż wysoki obcas/szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Koturny są megawygodne. Nie lubię chodzić w szpilkach długo, za to na koturnach mogę chodzić cały dzień ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby
W przypadku koturn jak i każdych butów na obcasie najważniejsze jest wyprofilowanie buta. Gdy będzie odpowiednie dla naszej stopy będą wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koturny sa okropne
wygladaja jak buty ortopedyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nosze koturny na codzień są bardzo wygodne i zdrowsze niż szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam coś w tym stylu http://shushu.pl/obuwie/bezowe-koturny-2 i ci powiem ze mega wygodne sa :) ja nie potrafie chodzic w szpilkach bo sie mega mecze ale w takich kotrunach normalnie pomykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na długie godziny na szpilkach czy koturnach kupić sobie wkładki ja nabyłam w www.dlastopy.pl ale pewnie znajdziecie też gdzie indziej tak czy siak polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wkladam rajstopy i szpilki nosze tak na codzień a na dyskotek chodze na koturnach nie mam w domu zadnego plaskiego obuwia bo potrafie swietnie chodzic na wysokich obcasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belize
Bardzo lubię buty na koturnie. Zwykle noszę płaskie obuwie ale jak wiadomo nie do wszystkiego pasuje. Jestem bardzo zadowolona z tych butsklep.pl/7217/buty_mexx_cameron_11 . Mam też takie i również je sobie chwalę ccc.eu/pl/woman/catalog/all/307853 To naprawdę dobre rozwiązanie dla kobiet, które nie czują się zbyt swobodnie w butach na obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×