Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

eleganckie garden party w co się ubrac

Polecane posty

Gość gość

Witam, Pod koniec września idę na grilla. Ale tak faktycznie to impreza w ogrodzie (z wielką altaną), z zespołem muzycznym (i tańcami), obsługą, która będzie dania z grilla przyrządzać i kelnerami. Przedział wiekowy 33-40 lat. Pomocy jak się ubrać? To koniec września, wiec wieczór chłodny (nawet jeśli w ciągu dnia będzie ponad 20 stopni słońce), ale będą promienniki ciepła. Z drugiej strony w nocy upału nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś spodnium/kombinezon wieczorowe? Ciekawy krój plus dobry materiał "zrobią robotę", będzie elegancko ale bez spiny, a nie będziesz marzła bo jednak nogawki będą. Plus żakiet na górę i stylizacja gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł na imprezę z tańcami w jesienny wieczór nie za bardzo trafiony. Trudno przewidzieć pogodę , może być zimno, może padać. Pomyśl o wygodnych czółenkach na słupku, szpilki zapadają się w trawie. Masz kila możliwości zestawów : spodnie cygaretki lub spódnica midi z kryjącymi rajstopami i bluzka albo elegancka sukienka z dzianiny , na wierzch ciepła dłuższa marynarka , elegancki kardigan typu krótki płaszczyk albo stylowe poncho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może coś w stylu Chanel? -> https://pasujemi.pl/stylizacja/trendy/ubierz-sie-w-stylu-chanel jeansy, T-shirt lub top, tweedowy żakiet i do tego mokasyny lub oxfordki. Wydaje mi się, ze to idealny zestaw na taką okazję. :) Jeśli chcesz żeby było jeszcze bardziej elegancko to zamiast klasycznych jeansów możesz założyć cygaretki albo ołówkową spódnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym w ogóle poszła w płaszczu. Prawie na pewno będzie zimno. Do tego prosta, pasująca sukienka i buty na szerokim obcasie. Tylko, że jedzenie w płaszczu jest koszmarnie niewygodne... Może lepszy pomysł z tym poncho albo grubym szalem. W ogóle dziwny pomysł z tym grillem o tej porze roku. Będę trzymać kciuki za piękny ciepły wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na taką okazję założyłabym chyba elegancji kombinezon i do tego jakiś ładny, elegancki płaszcz. Zawsze można ściągnąć, a jednak garden party ma to do siebie, że może się zrobić chłodniej:D Oczywiście do tego buty eleganckie ale raczej nie na obcasie, bo średnio przyjemnie się po trawniku w takich chodzi:D No i najważniejsze, wygodna dopasowana bielizna. Żeby nie wyglądała źle pod eleganckim ubraniem, bo to nie wypada. Ja zazwyczaj wybieram z allesa, bo mają fajną i wygodną, ale wiadomo, co kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×