Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

Gdzie w Polsce butik z ciuchami J.LO?

Polecane posty

tu jest strona z sklepem netowym www.shopjlo.com .......niestety nie dla osob mieszk.w polsce..stąd to pytanie czy są jakies jej sklepy w naszym kraju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż ty za chuda jesteś
do takich ciuchów J.Lo to przy Tobie wieloryb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious....nie warto...Przeciez te ciuchy wygladaja jak z pierwszego lepszego katalogu wysylkowego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, możecie pomarzyć o sklepie J.lo w Polsce. Może nasze wnuki się doczekają. Swoją drogą, to jest nie fair; w Rosji mają sklepy J.lo - bo Rosjanki ja uwielbiają, w Rosji mają Vuittona i multum prestiżowych sklepów, a tutaj warszawiacy się podniecają, że wreszcie ktoś sie pokusił i otworzył PIERWSZY W POLSCE SKLEP BURBERRY. Litości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady X i tak nie będziesz mieć
takiej kasy jak niektóre Rosjanki, dla nich warto otwierać takie sklepy, bo coś w nich zawsze kupią, a nie pobiadolą na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo w Rosji nie maja forum
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waluta
różowym landrynkom mówimy nie,całe szczęście że w Polsce nie ma tych ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchy J Lo są w stylu
cukierkowej lalaki Barbie:-PCzyli NIE MOIM;)Podobne rózowe ciuszki można kupić w Polsce o ponad połowę taniej bo nie są z metka LOPEZ:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Link--a
Ciuchy Lopez wcale nie sa w rozmiarze JLO - mam stroj kapielowy JLO w ktory ona raczej by sie nie zmiescila, zwlaszcza w pupie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a na dodatek w moskwie te ciuchy są 2 razy drosze:p strasznie mi sie tez te buty J.LO podobają...ceny takei sredniawe ale coooz.... WOle juz to niz wioske z H&m czy z house :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
Ale ten strój świetny http://www.shopjlo.com/nshop/product.php?view=detail&productid=JL-2951&startColor=&groupName=Jswimwear&dept=swimwear&cat=swimwear&sale=false Tylko paseczek bym wyrąbała, ale tak to super, mój fason: spodenki i takie wiązanie stanika, mam ciężkie piersi i cieniutkie sznureczki mi się wrzynają, a fasonu klasycznego stanika na plaży nie lubię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
Kurcze, fajne te ciuszki, ale drogie, zresztą i tak pewnie wolałabym kupić coś innego za takie siano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×