Odpowiedz na ten temat

Jak postarzyć swój wygląd?

• wiosna001 2017.04.08 [17:43]
    Cześć mam problem dlatego prosze Was o rade. Mam 24 lata a mój mąż jest o 12 lat ode mnie starszy. Ubieram sie wygodnie tzn jeansy lub legginsy sweter adidasy apaszka i jakas sportowa kurtka. Lubie wygode i bardzo to sobie cenie. Jest jednak maly problem. A mianowicie moj styl odwzajemnia moj wiek dlatego wiekszasc osob uwaza ze moj maz to moj tata, starszy brat albo szef....
    powiedzcie jak mozna ubrac sie wygodnie a jednoczescie zeby ta roznica wieku nie byla tak zauwazalna
  • gość 2017.04.08 [17:51]
    Musisz się zacząć ubierać bardziej kobieco. Legginsy i sportowa kurtka to raczej ubranie na jogging, a nie na co dzień.
  • Sklep Lagres 2017.04.08 [19:34]
    Hej,
    Zapraszamy do nas usmiech.gif sprawdź naszą kolekcję, jeśli szukasz coś co doda ci lat to myślę że znajdziesz dla siebie odpowiedni ubiórwww.lagres.pl
    Sklep odzieżowy Lagres - www.lagres.pl
  • gość 2017.04.08 [19:39]
    Będziesz wyglądać poważniej w butach na obcasie, klasycznych płaszczach, koszulowych bluzkach. Tylko czy to dalej będziesz Ty?
  • gość 2017.04.08 [22:01]
    Chcesz wyglądać trochę poważniej , ale nadal wygodnie. Możnausmiech.gif Zostawiamy ulubione jeansy i dokupujemy dobrej jakości chinosy . Zamiast sportowej kurtki krótki klasyczny trencz , wygodna dzianinowa marynarka, materiałowa ramoneska. Do spodni możesz założyć t-shirt gładki albo z modnym napisem, odpuszczamy "dziecinne" nadruki typu serduszka, motylki , pieski itp , pasującą do luźnego stylu bluzkę w stylu boho, koszulę .
    Do każdego z tych zestawów można założyć adidasy, ale wygodne będą także baleriny, mokasyny, lordsy, klasyczne sznurowane jazzówki.
    Sukienki też mogą być wygodne , rozglądnij się po sklepach za jeansowymi , dzianinowymi.
    Zachowaj swój styl i nie dodawaj sobie za dużo lat usmiech.gif
  • allaella 2017.04.10 [09:42]
    Podpisuję się pod tymi radami obiema rękoma. Zamiast dżinsów - spodnie materiałowe. Ponadto - wiele zależy także od fryzury i makijażu.
  • gość 2017.04.10 [09:50]
    zapusc brode
  • gość 2017.04.10 [09:53]
    ufarbuj wlosy na siwo
  • gość 2017.04.10 [11:38]
    Postarza zbyt ciemny kolor włosów i łączenia typu ciemny kolor na spodzie czy jako obramowanie twarzy.
  • pine88 2017.04.10 [14:46]
    Postarzyć? Lepiej ciesz się młodością póki możesz oczko.gif
  • Crada 2017.04.19 [08:54]
    Próbowałaś zmienić to makijażem? Najczęściej to jedyny słuszny sposób na postarzenie się. Ewentualnie zmiana fryzury może coś pomóc, tak jak było w moim przypadku. Na http://profryzjer.pl/ sprawdź sobie jaka będzie ci odpowiadała, inspiracji tam nie brakuje. Sama również tam znalazłam coś dla siebie, fryz w którym wyglądam zupełnie inaczej. Bo samym ubiorem będzie Ci ciężko cokolwiek zdziałać, nie ma czegoś takiego jak bardziej dojrzały postarzający strój. Pozostań przy tym co wygodne a resztę zdziałaj makijażem lub fryzurką usmiech.gif
    edytowano 2017.04.19 [09:01]
  • Anna162 2017.04.19 [19:30]
    To, że chcesz wyglądać poważniej może być do przyjęcia w tej sytuacji, ale co to ma wspólnego z postarzaniem? Pytałaś męża o to czy byłby zachwycony starszą żoną? Za dwadzieścia lat będziesz się chciała odmładzać i wtedy lepiej go nie pytaj czy wolałby młodszą.
  • gość 2017.04.20 [18:09]
    Jak mój tyłek?
    http://atominik.com/xa9
  • Prepa 2017.04.22 [15:37]
    Duża dają odpowiednia fryzura i okulary oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...