Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mansia

jaka fryzurka

Polecane posty

mam wesele koleżanki i cholera nie wiem jak sie uczesac.znacie dziewczyny jakies fajne fryzurki hmm?mam długie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anytram
Zrob sobie takie dredy 'jednorazowe' skręcane na jakiś usztywniacz, jak pojdziesz do fryzjera to napewno bedzie wiedział o co chodzi ;) Ale jeśli masz bardzo, bardzo długie włosy to nie polecam, bo to juz wtedy nie bedzie raczej fajnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
dredy!?to nie koncert rockowy tylko wesele!!Najlepiej jak fryzjerka zrobi ci fale albo loki na duzych walkach sa bardzo modne,doskonale na tego typu imprezy i wygodne(czujesz sie swobodnie w takiej fryzurze).Odradzam koki bo sa staroswieckie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anytram
To nie są takie typowe poklejone, obleśne dredy, tylko po prostu poskręcane pasma włosów. To naprawde wygląda fajnie, na mojej stódniówce (w tym roku) kilka dziewczyn miało taką fryzure i wygladaly naprawde ładnie i elegancko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niebawem ruszam na wesele :) nie dość, że nie mam kreacji to jeszcze problem z włosami:), no ale chyba na te pseudo dredy to bym się nie zdecydowała:) za stara jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niebawem ruszam na wesele :) nie dość, że nie mam kreacji to jeszcze problem z włosami:), no ale chyba na te pseudo dredy to bym się nie zdecydowała:) za stara jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LC
pewnie chodzi o anglezy --tez mi sie zawsze podobały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold dziewczynka
może ktoś ma fotki z fryzurkami bo też szukam czegoś ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×