Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karrrina

Jakie buty do tej sukienki?

Polecane posty

Gość Karrrina

http://www.topsecret.com.pl/ Wejdzcie na Kolekcja--> Sukienki i tam szósta, taka zielona. Jakie buty do tego najlepiej zalozyc? Tylko nie na koturnach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jakieś
delikatne japonki? złote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
wydaje mi sie że delikatne klapeczki np japonki na lekkiej szpilce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrina
Ok, dzieki. A jaki kolor? Zloty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlote japonki widzialam w h&m i chyba w reserved okolo 20 zł ale tez ciekawie wygladac moga takie delikatne sandałki na obcasiku w ccc sa bilae zlote i chyba rozowe za 70 zl. (http://www.ccc.com.pl/ 10 strona katologu u gory) widzialam gdzies tez takie na niskiej szpilce wiazane do gory z satyny wiazane do kolana lub na wstarzeczke przy kostce wiesz o co mi chodzi ale te niestety byly drogie kolo 170. Sukienka sliczniutka:):) gratuluje wyboru:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrina
Dzieki Nibys:) Wiesz, mam nawet w domu jedna pare zlotych japonek na delikatnym obcasiku. Nie bylam tylko pewna czy tak do konca pasuja. A ta strona CCC nie chce mi sie otworzyc. Ten katalog wlasciwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikalotka
na stronie top secret nic nie ma poza dziewczyną i chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrina
Kikalotka--> Jest, ale mi czasami tez sie nie otwiera. Sprobuj wpisac adres jeszcze raz lub odswiezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co:):) wydaje mi sie ze bedziesz slicznie wyglada:):) sukienka naprawde sliczna:) sama zastanawiam sie czy nie biegnac do galeri i nie kupic sobie:P:P pozdrofki:):) hmm ta strona ccc jest wogle jakas dziwna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikalotka
lubię ubrania z topsecret dlatego bsesyjne stram sie wejść by obejrzeć katalog a tu nic w dalszym ciągu czy moąecie przysłać mi link z katalogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrina
No wlasnie sie nie da Kikalotka. Nawet jak wejdziesz na Kolekcje to masz ten sam link. Probuj do skutku, na pewno sie w koncu otworzy. Nibys- Biegnij, biegnij:) Zwlaszcza ze nie taka droga jest. A czy podoba sie wam jeszcze ta pomaranczowa bluzka (przedostatnia pod "Bluzki") ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepasuje mi jakso to przejscie kolorow...i moze pomarancz cos mi sie w niej nie podoba nie wiem tylko co:P szkoda ze rabaty w topsecret mozna dostatc tylko placac karta kredytowa:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrrina
No wlasnie. W Reporterze chocaz karte stalego klienta mozna dostac:P No to napisze jakie inne bluzk mi sie jeszcze podobaja. Bo ja moze jakis dziwny gust mam:P Jak sie wam zechce to zobaczcie: str. 2 - szósta str. 5 - szósta str. 6 - pierwsza str. 7 - pierwsza u dolstr. 7 - ostatnia str. 8 - druga Szkoda, ze linkow nie da sie podac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie zagladalam do tego sklepu... a widze,ze maja tam calkiem niezle ciuchy.dokladnie spodobaly mi sie topy,bluzki,spodnice.na dodatek tanie z tego co widze. przy najblizszej okazji tam wpadne-dzieki za stronke:). jak tam jest z rozmiarami?jaki jest najmniejszy a jaki najwiekszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nawet lubie Top Secret. Mozna znalesc cos fajnego za niewielka cene. A rozmiary mi tez odpowiadaja, bo maja duzo egzemplazy XS. Jakie sa najwieksze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie bluzki i spodnice tez mi sie szczegolnie spodobaly. Na przyklad na stronie nr 2 druga (ale mam juz podobna) i siodma na czwartej stronie (mowie o spodnicach). Ta zielona sukieneczka tez jest fajna. Taka kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnica siodma na czwartej stronie?... chyba ja jakos inaczej patrze bo ja tamwidze tylko 4 spodnice na 4 stronie:) ale na pewno fajna-wsumie wszytskie sa ok. co do rozmiarow-dzieki za info. wlasnie jeszcze raz sagladnelam na te strone i widze,ze jest tam numeracja-od xs do L-ja mam L wiec sie \"lapie\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... cos mi sie pomylilo:) Siodma na trzeciej stronie:) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×