Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie buty teraz nosicie?

Polecane posty

Gość gość

Witam mam do was pytanie jakie buty teraz nosicie w sensie na wiosne? Bo widzialam kobiety w kozakach i w baletkach takze zastanawia mnie co na taka pore jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jak odczuwasz temperature :) ja w pochmurne dni zawsze zakładam kalosze - nie chce być zaskoczona, w pogodne dni pozwalam sobie na obcasy albo baleriny, trampki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniasxx
Na wiosne spokojnie możesz już nosić jakieś Adidasy coś, raczej już czas na sportowo. http://instagram.com/p/lMfpsVPCx3/# A jak do poważniejszych zajęć to kozaki to już za ciężkie są. Upalisz się kochana. Raczej coś już lżejszego i przewiewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerko, szkoda że jeszcze c**y nie pokazałaś razem z butami na tym zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedzi adidasy sa ok ale szukam jakis butow ktore teraz mozna zalozyc do sukienki moze botki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adidasy do sukienki to średnio, raczej do jeansów i do ubioru na sportowo. Botki - czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniasxx
do sukienki to w sumie zakładają te Adidasy. Zobacz na bloga Sylwii Gaczorek, wpis "Adidas originals". Ma założone te buty i sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moje ukochane wiązane butki do pół łydki z cielęcej skórki, wyściełane wiebłądzią wełną. Są takie delikatne, mięciutkie. Jezu moje stopy będą za nimi tęsknić całe lato. Uwielbiam je, noszę od końca września do polowy kwietnia co drugi dzień już piąty rok. Nie chce innych, chcę takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię botki i kozaki, szkoda że w naszej zacofanej Polsce nie jest normalne noszenie ich nawet latem. nie cierpię za to sandałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniasxx
zx bardziej uniwersalne się wydają. Adidasy mogą szokować kolorami, ale te tamte to lekka przesada. Nie mam chyba tyle odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Conversy (prawie) zawsze i wszędzie. Na wieczorowe wyjścia szpilki. I tak już będzie do końca października. Niczego więcej mi do szczęścia nie potrzeba :) Nooo, chyba że latem jeszcze w jakieś japonki wskoczę, ale to na plażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniasxx
a też miałam typowe tenisówki, ale mi się z lekka znudziły. Były z tworzywa sztucznego - strasznie mi się nogi grzały w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
botki przed kostkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do spodnicy, sukienki czy spodni mam botki za kostke, sznurowane na malym obcasie lub mokasyny na 8cm obcasie ale takim slupku, mega wygodne i do nich grube rajstopy na sportowo adidasy, zakupilam takie neonowe:D ale co mi tam, wygodne sa a oto chodzi kiedy pada, kalosze normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótkie martensy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę półbuty martensa są super z naturalnej skóry więc mogę w cieplejsze dni na gołe stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOJoasia
Ja się zastanawiam nad kupnem adidasów ZX w kolorze ciemny róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gladiatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenara
Mamy ponad 20 stopni, także kozaki są raczej nie na miejscu. Jeśli jest chłodniej to noszę trampki, jak ciepło to takie sandałki na płaskiej podeszwie: http://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-Damskie_SANDALY-DAMSKIE_SANDALY-PLASKIE-122.html . Trzeba ubierać się odpowiednio do pogody. W sumie nie mam jeszcze butów na deszcz, także chyba sobie jakieś stylowe kalosze sprawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarcia17
Ciemnoróżowe adidasy zx to zdaje się wrzuciła na insta Ewelina Lisowska, dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fazę teraz na japonki Gino Rossi:) Znalazłam fajne na Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×