Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnonik

kiedy wejdą nowe kolekcje do sieciówek?

Polecane posty

Gość mnonik

kiedy skończa sie wyprzedarze i wejda nowe kolekcje do sieciówek? dowiedziałam się właśnie że mam wesele w rodzinie za 2 tygodnie a w sieciówkach juz nic nie ma, wszystko przebrane... no i mam problem, bo szafa pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ButyJana.pl
Ja akurat nie przepadam za ubraniami ze sklepów sieciowych,wale sklepy internetowy,gdzie jest taniej,nie mówiąc już o lepszej jakości. Pozdrawiam www.ButyJana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo hallo!!
nie wiem... wiem ze w moim ulubionym sklepie - w sOliverze nowa kolekcja wkracza 26 stycznia!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biesiada
jesuuuu juz wchodza nowe kolekcje? ja myslalam ze jakos za miecha dopiero! to w sumie z jednej strony fajnie bo juz mi sie opatrzyly rzeczy a z drugiej - myslalam ze w ten weekend jeszcze skocze na te ostateczne wyprzedaze... jakies ostatnie strzaly za smieszne pieniadze dorwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo z czym?
superancko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hallo hallo!!
nie wierzylam ze juz wchodza do sklepow - bylam wczoraj i.. mialas racje... niesamowite... oczywiscie - musialo sie to tak skonczyc - juz mam swoich kilka typow - i nic jak tylko teraz zbierac kase ;) w koncu wiosna! :D (szkoda ze na razie tylko w sklepach :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaass
Teraz sa koncowki wyprzedazy, mozna kupic cos za doslownie smieszne pieniadze. Ale rownoczesnie wchodza nowe kolekcje zeby naciagnac na nie klientow zwabionych obnizkami. Warto poczytac, co bedzie modne tej wiosny: http://llovereligion.blogspot.com/2011/11/co-bedziemy-nosic-wiosna-2012-cz-v.html http://llovereligion.blogspot.com/2012/01/sza-wyprzedazy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że
Ale już weszły pierwsze rzeczy i tylko patrzeć jak zima zniknie ;) Niestety tyko ze sklepów :D Na wesele równie dobrze możesz skompletować spódnicę i bluzkę. Potem masz większą szansę, że je wykorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka prażynka
są już? serio? OMG! no to czas w koncu przejsc sie zobaczyc co nowego bo juz te stare kolekcje mi sie opatrzyly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
nowe kolekcje wchodzą w zimie pod koniec stycznia, w lecie w połowie sierpnia. wyprzedaże zimowe zaczynają się zawsze 27 grudnia, wyprzedaże letnie w lipcu, czasami już pod koniec czerwca. zapamiętaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karapara
W sklepie www.twojesukienki.pl znajdziecie Państwo sukienki na wiosnę 2012. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Hej! Ja często przeglądam sobie promocje na stronie salesandshopping.pl. Tu mają bardzo dużo wrzutek o wyprzedażach w całym kraju. Teraz to widzę, że będzie promocja na rzeczy od Marks and Spencer, nawet do 70 procent, pewnie się na coś skuszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticchogesti1980tbicr
nowe kolekcje wchodzą w zimie pod koniec stycznia, w lecie w połowie sierpnia. wyprzedaże zimowe zaczynają się zawsze 27 grudnia, wyprzedaże letnie w lipcu, czasami już pod koniec czerwca. zapamiętaj Jasne http://k2s.net/48y0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vestlonglincto1975cjwzw
nie wiem... wiem ze w moim ulubionym sklepie - w sOliverze nowa kolekcja wkracza 26 stycznia!!!! Jasne http://s.haza.fr/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×