Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

limonkowa sukienka

Polecane posty

Gość gość

witam kupiłam limonkową sukienkę i nie mam pojęcia jakie dodatki? Jakie dobrać buty żakiet i torebkę i w jakim kolorze? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limonka tworzy idealny duet z różnymi odcieniami szarego .Inne pasujące kolory to biały, beżowy, granatowy. Czarny jako neutralny kolor teoretycznie też pasuje, ale bardzo kontrastuje z limonką i "wybija" ją na pierwszy plan w każdej stylizacji. Moim zdaniem to nie jest dobre połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa89
Ja bym sukienkę zestawiła z ramoneską. Wbrew pozorom, to bardzo dobre połączenie, bo taka rockowa kurtka przełamuje trochę całą stylizację i dodaje jej charakteru. Ja bym celowała w coś takiego - https://sklep.dorjan.pl/pl/p/Ramoneska-skorzana-damska-DORJAN-INS450/104 Krótka, idealna na lato ramoneska. Dodatkowo, jeśli lubisz poszaleć na koncertach, to będzie jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sukienkę zestawiła z ramoneską. Wbrew pozorom, to bardzo dobre połączenie, bo taka rockowa kurtka przełamuje trochę całą stylizację i dodaje jej charakteru. Ja bym celowała w coś takiego - https://sklep.dorjan.pl/pl/p/Ramoneska-skorzana-damska-DORJAN-INS450/104 Krótka, idealna na lato ramoneska. Dodatkowo, jeśli lubisz poszaleć na koncertach, to będzie jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za radę ale to raczej nie dla mnie :) wolę spokojniejsze dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szary, fiolet, granat, ciemne odcienie zieleni, w bardzo ostrym zestawieniu ciemny pomarańczowy albo malinowy; dobrze może też wyglądać czekoladowy chłodny brąz... zależy, na ile chcesz zaszaleć i jak nasycony jest odcień tej limonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Limonkowa sukienka, to super wybór! Na pewno wyglądasz w niej pięknie! Dodatki: czarne kolczyki + czarna bransoletka + czarna torebka, natomiast buty w kolorze nude (optycznie wydłużysz nogi); żakiet - zależy z jakiego materiału: ma być casualowy czy office look? Jeśli potrzebujesz mojej porady (oczywiście bezpłatnie), zapraszam na maila: lukasz@herart.pl Jestem stylistą i z chęcią Ci pomogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idi0ta nie stylista... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie wybrać buty? sandały na szpilce czy może półbuty na szpilce z wyciętymi palcami? sukienka jest lekko rozkloszowana ale nie bardzo czuje się na szpilce a do tego mam prawie dwu letniego synka także trzeba i trochę za nim pochodzić żeby nie nabroił więc chciałabym też jakiegoś wygodniejszego buta :) już wiem że będą w kolorze nude i czy torebka też musi być w kolorze butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszą być na szpilce, może być stabilniejszy obcas. Sandałki, peeptoe, czółenka, nawet koturny pasują jeśli masz szczupłe nogi. A torebka może być w każdym kolorze, sukienka sama w sobie ma ten kolor spokojny, więc ja bym tu nawet i soczystą pomarańczę widziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za rady :) moje nogi nie są szczupłe także koturny odpadają i świetny pomysł z tą torebką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koturny tylko dla szczupłych nóg ? Wręcz przeciwnie, masywniejsze nogi dobrze wyglądają w butach na koturnie , słupku albo klocku, byle nie były bardzo zabudowane. W szpilkach grubsze nogi mogą wyglądać karykaturalnie . Na zdjęciu kolor sukienki nie jest tak bardzo intensywny, ale na pewno nie połączyłabym go z pomarańczowym. Kobaltowe dodatki to jest to :) Torebka, naszyjnik , bransoletka w tym kolorze będą świetnie komponowały się z tym odcieniem limonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok kobaltowa torebka i biżuteria buty w kolorze nude a w jakim kolorze żakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm... a w jakim kolorze ten pasek? i czy żakiet w kolorze butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzięłabym buty i żakiet w tym samym kolorze: navy - stonowany granat, z pewnością nie kobaltowy. Pasek raczej też navy. A torebka biało-granatowa na srebrnym łańcuszku? 'Biżu' srebrna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziękuję też myślałam o granacie ale nie byłam pewna czy to będzie pasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem odcienie czerni i złota lub bieli i złota. To neutralne połączenia, które nie sprawią że będziesz wyglądała jak choinka:) Buty polecam na niskiej szpilce ale wtedy możesz postawić na jakąs fajniejszą biżuterię, chociaz ja ostatnio zmiast biżuterii wolę to: http://lauravito.eu/zlote-tatuaze. Jets trwałe i wygodne, a wiadomo - nic nie może zrujnować tego jak wyglądasz w limonkowej sukience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietaj tez żeby dobrac odpowiednia bielizne. Ze swojej strony mogę polecic ci http://www.anais-apparel.pl/, maja tam naprawde zmyslowa bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobistastylistka
Do limonki taka torebka powina pasować: v. Generalnie wszystkie złota, srebra, biel, szarość, w zależności od odcienia beż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×