Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia mama Stasia

polecam bardzo!

Polecane posty

Gość Kasia mama Stasia

Cześć, chciałam polecić wam dziewczyny szkołę policealną! W samym centrum Bydzi. Zapisałam się tam na Technika usług kosmetycznych. Szkoda tylko, że liczy się kolejność zgłoszeń bo ledwo, ledwo zdążyłam na zapis. Mogę z czystym sumieniem polecić NOVA CE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam różne opinie o tej szkole ale sama postanowiłam sprawdzić! Zapisałam się też na kosmetykę ale na wyższy semestr bo już pierwszy ukończyłam. Także też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka1990
Polecam Wam dziewczyny sklep www.kashmir-butik.pl Jestem zadowolona z moich zakupów w tym sklepie online :) Jakość ubrań też bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wręcz przeciwnie. Byłam w Cosinusie i w NOVA i w tej drugiej już zostałam :) Co prawda pilnują frekwencji, ale atmosfera i nauczyciele to wynagradzają. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie dziewczyny!! W bydzi tylko nova :) Polecam szczegolnie technika uslug kosmetycznych i kursy wakacyjne - ja teraz robie banke chinska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! Skończyłam szkołę policealna Nova jako technik usług kosmetycznych i właśnie zapisałam się na wakacyjny kurs. Już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu to warto iść do Plus Edukacji, bo zajęcia mają w centrum miasta i wogóle ta szkoła jest bardzo spoko. Nie moge na nic narzekać a kończyłam różne szkoły- ta jest zdecydowanie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kolei ja wybrałam się do szkoły https://www.new-nails.com/ i jestem bardzo zadowolona, dużo się nauczyłam bo było mnóstwo ćwiczeń praktycznych teraz planuję kolejny kurs w tej szkole, bo chcę poszerzyć zakres usług w moim gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×