Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szyzag123

Pończochy i rajstopy dla mamy i siostry na prezent :)

Polecane posty

Gość szyzag123

Witajcie :) Rzadko chyba się zdarza aby facet pisał na tym forum i jeszcze o takich rzeczach. Ale do rzeczy : jak wiemy zbliżają się święta bożonarodzeniowe. Nie wiem czy takie prezenty dla kobiety są dobre, ale chciałbym kupić siostrze pończochy (ostatnio powiadała, że są dla niej wygodniejsze) oraz grubsze rajstopy na zimę dla mamy. Czy ktoś może polecić z dobrej firmy produkty? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to dobry pomysł na pewno się przyda. A co do firm to poszukaj czegoś w necie, tam wiele firm się ogłasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz coś z firmy Gatta, mają duży asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponczochy to tak ryzykownie zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdziewczę
Sam jesteś zbok głąbie, jak gość siostrze kupuje to nie widzę tu żadnych podtekstów. Mi jakby brat kupił to do głowy by mi nie przyszły jakieś chore aluzje. Co za zboczony świat, wszytko się wszystkim kojarzy. (nie podawaj dziadkowi lodów z bitą śmietaną w urodziny bo jeszcze pojmie aluzję i się śmietaną wysmaruje :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajstopy albo pończochy? To raczej mało hmmm... wyrafinowany prezent, tak samo jak skarpetki. Ile takie rajstopy kosztują z 10 zł... Powinieneś się bardziej postarać. Może perfumy, albo coś z biżuterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Primo: każdy kupuje taki prezent na jaki go stać. Drugie primo: czasem ludzie się umawiają, że prezent to ma być jakiś drobiazg. Trzecie primo: rajstopy lub pończochy dobrej firmy kosztują w granicach 30-50 zł (np. jak ktoś tu pisał - firmy gatta). Czwarte primo: liczy się gest a nie ilość wydanej forsy. Piąte primo: ale leci materialistą z wypowiedzi powyżej. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustosunkuję się : właśnie na allegro skompletowałem prezenty dla mojej siory i mamy. Każda z nich dostanie po szalu (kominie dokładnie), jeśli chodzi o to co w temacie to wybrałem z firmy Romartex (podobno cieszą się opiniami w necie). Do tego może dorzucę jakiś kosmetyk i niech się Panie cieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że pomysł na prezent, jak najbardziej w porządku. Co firm to poszukaj czegoś w necie, na pewno coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina242
Ja swojej mamie i teściowej zamówiłam biżuterię. Mamie naszyjnik z kolczykami, a teściowej sam naszyjnik jak na razie :P Znalazłam w necie fajny sklep, gdzie akurat mają promocje świąteczne i zamówiłam takie oto łańcuszki https://www.bizutik.pl/naszyjniki z motylkami i jestem pewna, że zapewne się spodoba :) Cenowo nie wyszło to jakoś drogo, dlatego mam zamiar zakupić coś jeszcze do kuchni dla jednej i drugiej i oczywiście jakieś słodycze :) Fajnym plusem jest to, że łańcuszki z biżutiku przyszły mi tak ładnie zapakowane już gotowe, aby wsadzić pod choinkę, także polecam tam coś zakupić, bo mają ładne rzeczy, które są bardzo nie drogie i elegancko zapakowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefresa
a może bielizna? Myślę że to bardziej wyszukany prezent niż pończochy. http://biustyna.pl/2_dalia-bielizna-biustonosze-dalia zobacz sobie jakie są ładne. Tzn wiesz nie chce źle doradzić, ale wydaje mi się że taki prezent jest zdecydowanie lepszy niż rajstopy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara_95
Nie no to jest takie mega peerelowskie! teraz kobiety chodza na szpilkach i zamiast rajstop powinno sie im kupowac cos co uchroni te szpilki. ja np. kupilam mamie ochraniacze na szpileczki takie od nabut.pl i jak dla mnie to jest lepszy prezent niz rajstopy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×