Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

Przerabianie ciuchow tzw,Handmade...oplaca sie?

Polecane posty

Tak sie zastanawiam czy nie zając sie przerabianiem ciuchow..TO ogromny trend szczegolnie za granicą,ze ludzie placa krocie za taki przerobiony ciuszek:P mam juz pare pomyslow projektow,tera tylko musze udac sie do jakiejs pasmanterii i kupic potrzebne rzeczy typu koraliki,cekiny,kamyki,cwieki,materialy,specjalne farby do malowania po tkaninach itp..no i znalezc troche wolnego czasu...jak an razie to przerabialanbym rzadko noszone przeze mnie ciuchy..dobrej ajkosci ,dosc dobrych firm itd itp....potem sprzedaawalabym je an allegro i moze znajomym..TYlko frapuje mnie to czy jest to oplacalne...tzn.czy moze mi sie zwrocic koszty materialow do wykonania oraz starcone godziny pracy itd,itp...:O chce se cos dorobic,przy oakzji robiąc to co sprawia mi pryzjemnosc....Prosze o jakies kulturalne i rzetelne wypowiedzi ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze to dobry pomysl. Jesli masz do tego dobra reke to mozesz na tym zarobic a nawet jesli nie to bedziesz miec ciuchy jedyne w swowim rodzaju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaaa
hm dobry pomysl..musisz jakos sie na tym allegro zareklamowac..mozesz tez na kafe sprzedawac:P a nuz ciuchy beda fajne i bedziesz miec duzy popyt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×