Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martusia 22////

reserved

Polecane posty

Gość martusia 22////

co sadzicie o tej firmie? mi sie wydaje ze odmiana wydaje ze odmiana w kolekcji wyszla reserved na dobre, w ciagu ost miesiaca juz 2 rzeczy tam kupilam a dodam ze wczesniej omijalam ten sklep szerokim lukiem dzis upolowalam fajna marszczona czarna spodnice za kolano:) co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam tą markę od samego początku, mam sporo ich ciuchów, torebek i bielizny :) ostatnio kupiłam 3 pary świetnie skrojonych jeansów, lniane szerokie spodnie i torbę w kolorze starego złota :) do samych zakupów zachęca jeszcze bardziej karta Nokii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest ta karta nokii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
do każdej instrukcji obsługi telefonu Nokia dołączony jest formularz zgłoszenia do klubu Nokia. Nie pamietam dokładnie warunków, ale m.in ma się zniżki do niektórych sklepów- do Re jest chyba 10% (było 30%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubowska
a kartę członkowską oczywscie się dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta Nokii upoważnia do 15% zniżki na zakupy w Reserved :) do 5 maja można jeszcze kupić spodnie (także te już przecenione) 30% taniej, więc chyba warto tam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja świetne ciuchy!! Krotkie serii ciuchów co 2-3 tygodnie jest cos nowego i fajnego. Maja dobrej jakosci ubrania i do tego tanie karta noki się naprawde przydaje 15% znizki (www.nokia.com.pl/nokia/clubnokia/oferty/promocje/stale/reserved/) Maja fajna bielizne:):) ok 50 zl za komplet:) ostatnio to moj ulubiony sklep. mam z tamtad strasznie duzo rzeczy szkoda tylko ze maja dos duze romiary s to prawie m:(:( zwlaszcza w dzinsach:(:( mam nadzieje ze beda xs:):) czekam na nowa kolekcje juz niedługo jakis 1 tydzien:):) stronka www.re-reserved.com/ dla tych co jeszcze nie szaleja za tym sklepem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×