Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arcadiocasual

Sandały i długie spodnie jeans u faceta.

Polecane posty

Ogólne pytanie do kobiet jak i mężczyzn, czy popełniam faux pas jako mężczyzna nosząc długie spodnie przeważnie jasne jeansy do czarnych sandałów oczywiście na gołą stopę. Ostatnio czuje niewygodne spojrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze jest ok. Pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz zadbane stopy i nie nosisz sandałów w pracy . to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie i jeszcze raz nie!!! :( uważam, że nie ma gorszej porażki niż facet w sandałach, klapkach czy japonkach! (Japonki akceptuje tylko nad morzem). Także obojętnie do czego byś je nosił zawsze wygląda to tragicznie, facet od razu traci na męskości. Są adidasy, tenisówki. Takie buty. Pozatym nie jest aż tak gorąco, że się zgrzejesz, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednej się podoba a drugiej nie, tyle co ludzi tyle charakterów i różnych odpowiedzi... jak traci na męskości, bo może ma ładniejsze stopy niż większość kobiet które na umiar pokazują swoje krzywe racuchy pomalowane na różne kolory tęczy, to to jest dobrze i wtedy taka niunia nie traci na kobiecości bo jest kobieta i jej wolno pomimo ze widok jej stóp, pięt odstrasza i którymi mogłaby odpalać ognisko, bo pięty tak zajechane że aż wstyd,nie rozumiem podejścia, jeśli jest lato nadmierne ciepło facet też się poci, czy w dzisiejszych czasach męskość rozumie się tylko poprzez kod dresowy, czapkę wpierdólkę bluzę z kapturem i jakieś sofiksy typu adidas podróby nike Takich mężczyzn mamy setki, a nawet kilka setek myślą, że ociekają zajebistością w dresach z trzema paskami i pachami mytymi co cztery dni albo nawet i tez w sandałach z białymi skarpetami, albo w adidaskach, znad których wystają białe skarpety po same kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Sandały, klapki, japonki są bardzo kobiece, szpilki z odkrytymi palacmi itp. Bo stopy są atrakcyjną częścią ciała u kobiety, nie bez powodu wielu facetów ma ich fetysz. A słyszałeś kiedyś żeby kobieta miała fetysz męskich stóp? Bo ja nie. 2. I się facet już tak nie gorączkuj bo porównujesz skrajności. Od kiedy dres z czapką wpie*dolką czy koleś ze skarpetkami jest męski? Na litość boską! 3. Facet męski wg mnie to facet w lato ubrany w jeansy lub spodnie do kolan (nie mylić z szortami sportowymi) czy nawet w długich spodniach jak praca tego wymaga. Do tego skarpetki stopki do kostki, adidasy typu new balance, air max, nie wiem co tam jeszcze jest fluxy, reeboki itp... żadne vansy bo to pedalskie znowu. 4. A tak pozatym te niewygodne spojrzenia nie dały Ci do myślenia? Facet w sandałach po prostu jest niesmaczny i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeoczyłam, "koleś ze skarpetlkami po kolana"* miało być w 2 punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwoje popadacie w skrajności. Latem facet może nosić adidasy, sneakersy, mokasyny, sandały , wybór butów zależy od okoliczności, temperatury , stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko mokasyny to już chyba najbardziej pedalskie buty! :D a w sumie obcy facet niech sobie chodzi w czym chce, ważne w czym mój by chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura! Miękkie mokasyny (oczywiście bez skarpetek) na całym świecie uznawane są za bardzo eleganckie obuwie. Ty się znasz jak wół na gwiazdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie są pedalskie, szczególnie w takich butach widuje facetów wypindrzonych jak kobieta. Facet męski wg mnie to facet w adidasach i kropka. Ale to ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze chodzisz dalej w sandałach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że chodzę i będę chodził, chciałem poznać opinie i poznałem, ale najlepiej będzie jak nie będę się przejmował tymi którym się to nie podoba i widok takiego faceta odstrasza, nie podoba się to nie wpatrujemy się jak by księcia z bajki ujrzały. Oczywiscie że w 90% zgadza się że męskie stopy są bleee ale i kobiece też potrafią być.Dobrze przynajmniej że ja mam zgrabne i bez owłośienia jak hobbit ale co tam... Pamiętajcie kobitki... zadbana kobieta zaczyna się od stóp nawet gdyby jej stopy do zgrabnych nie należały. A co do sandałów jakie nosze to nie są to plastikowe czy jakieś zwykłe z kartonu i pianki poliuretanowej noname'y z marketu za 50 zł z mnóstwem rzep i pasków. Staram się wyglądać modnie i być dla siebie setterem, ale wiadomo jak jest, gdy pośród 10 facetów jeden będzie się wyrózniał w dbałości i jest rzadkością na ulicy wiadomo że bardziej przykuje wzrok niż ci niby przeciętni... ubrani podobnie. Wiadomo co do ubioru na niektórych osiedlach trzeba uwazać bo można za sandały dostać wpindol i nie słusznie o pedalstwo posądzonym być zwłaszcza gdy nie są ogólnie dostępne i po prostu są minimalistyczne. Noszę na przemian Scholla i jedne z Giacoma Nicolli oczywiscie ze skóry i wyprofilowane. http://nikbutik.pl/12-mezczyzna#/kategoria-klapki_sandaly oraz unisex scholla może dlatego przykuwały wzrok... http://allegro.pl/wygodne-zdrowotne-sandaly-scholl-heaven-i5997591560.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomniałam napisać, ze musisz usunać spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam, że musisz usunąc SPACJĘ przed przecinkiem i słowami "Buty-z-kolekcji...". Miałam podesłac w czym facet jest niesmaczny, ale zapomniałam wpisz sobie w internet "facet w mokasynach" lub w sandałach i ci wyjdzie... jest nawet wątek na kafe "mój facet nosi sandały" możesz sobie poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem mężczyzna w sandałach jest sexy. Facetów chowających przez całe lato stopy w zakrytym obuwiu (zwłaszcza sportowym!) podejrzewam o chęć ukrycia jakiegoś grzyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee , przerabiałem temat jeszcze jak nie posiadałem konta na kafeterii, szkoda sie zagłebiac . wiekszosc pisana przez damulki z krzywymi stopami ... dziwny swiat ... kobieta w sandałach z krzywymi paluchami normalnosc a jak facet ma zgrabniejsze kształtne bo i tez tak bywa i nosi sandały to pedalstwo obrzydzenie i takie nie meskie... co prawda nie kazdemu pasuje bo sam nie wyobrazam sobie koksa czy jakiegos innego miśka w sandaczach, wystarczy ze dosc januszy z brzuchami w laczkach kubota na ulicach,obrzydzajace blee. Na to trzeba miec styl i to cos, odpowienie połaczenie i mozna ładnie całkim wygladac. Niektóre rzeczy po prostu trzeba umieć udźwignąć. Nie każdemu jest to dane. Jeśli masz styl i osobowość, to jesteś w stanie obronić wszystko i staram się to robić,uwielbiam sandały, zakładam w maju i ściągam we wrześniu bywało ze nawet w pazdzierniku chodziłem przy 13 stopniach. Lubię mieć nagie stopy, po prostu podoba mi się takie zestawienie z punktu widzenia estetycznego i sądzę,uważam że długie spodnie swietnie podkreślają, eksponują nagośc stóp przy odpowiednich stylowych sandałach pasujcych do reszty , oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś jakimś dewiantem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koles masz swoje zdanie i styl , kazdy ma prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:45 To w takim razie jakieś ok 90% facetów ma grzyba kierując się twoim tokiem rozumowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakos nie widuje żadnych januszy z brzuchem chodzących w klapkach kuboty. Nie wiem gdzie ty mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×