Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mydlo

Sukienka na komers - jaką wybrać?

Polecane posty

Witam! Jestem teraz w III gimnazjum i w przyszłym roku, chyba w maju będe miała komers. Chciałabym ładnie wyglądać, bo wszystkie dziewczyny bardzo się wystroją... Moi rodzice niestety za dużo kasy mi nie dadzą na sukienkę... Wię musiałabym trochę sama uzbierać. mama powiedziała też, że nie wyda duzo kasy na sukienkę w której wyjdę wtylko raz :/ Jestem dość niska (155cm), blondynka, nie za gruba, nie za chuda... Jaka sukienka i w jakim kolorze by do mnie pasowała?? Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie, ale nie jestem gówniarzem! Jeśli napisałabym to samo tylko że potrzebuje sukienki na studniówke to wszyscy by zaraz odpisali... I kto w ogóle zabroni mi tu wchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydlo won do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum dla kobiet
no niestety nikt nie zabrania i dlatego poziom forum spada, bo piszą tu głównie bachory w wieku studniówkowym można już sie uważać za praaaaawie kobiete, ale wciąż dziewczynę. Ty natomiast jesteś dziewczynką. Teraz myslisz, że ejsteś super dojrzała, nad wiek rozwinięta, dorosła i w ogóle, ale zobaczysz, bedziesz sie śmiała z tego za 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkata zmykaj z tad
to nie miejsce dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz lepiej napij sie mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie uważam że jestem już dorosła. Wy gry byliście w moim wieku także chceliście by inni zachowywali się w stosunku do was po ludzku, a nie jak do dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum dla kobiet
"a nie jak do dziecka" ale Ty jesteś dzieckiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o jakieś tam strojenie... To jest dla mnie jedyna dotąd okazja by ładnie i dziewzcęco wyglądać. Na codzień ubieram sie normalnie i nie mam takich dylematów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum dla kobiet
zajmij sie nauką a nie "dylematami" w tym wieku rzadko sie ma poważne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni jestem dzieckiem tylko nastolatką... a to już jakaś różnica.. Jeśli nie wypowiadacie się na temat to lepiej nie piszcie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UCIEKAJ Z TAD
TO NIE MIEJSCE DLA CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki hungerka :) ja też myślałam o czymś w tym stylu tylko, że czarny kolor jest nie za bardzo dla mnie.. Nie wiem czy bardziej jakiś brąz by nie pasował? Albo fiolet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to jest forum dla kobiet to co tu robią np. mężczyźni?? Bo takich tu wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle przesada
hmmm, czy ja dobrze przeczytałam? na studniówkę??????????????????? to teraz już w gimnazjum zdaje sie maturę???????????? orany, świat schodzi na psy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hungerka wielkie dzięki za odpowiedź! Poszuka czegoś w brązie... Widze że tylko na ciebie można tutaj liczyć. I dzięki za radę z tym fioletem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** *** ***
a wiesz co mydło ja się cieszę, ze tu jesteś...umiesz się wypowidać kulturalniej niz wiekszość "doroslych". obawiam się, że na taką impreze raczej sukienka w ciemnym kolorze (na studiówkach też takie króluja) czarna, granatowa, butelkowa zieleń...do tego ja uwazam, że drobne kobiety wygladają najładniej w sukienkach o najprostszym kroju...myśle że jeśli się postrasz to już za 200 zł znajdziesz coś bardzo ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLOLOLO
a co to znaczy komers? bo nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze
ta sukienka to nie za kolanko tylko lekko przed. ja jestem tez niska i uwazam ze sukienki przed kolanko troche "wyciagaja" w gore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom tego forum zaniża się właśnie dlatego, że ludzie głupio komentują wypowiedzi innych. Chciałam abyście doradziły mi, a nie wyżywały się w dziecinny sposób. Ciekawe kto tu jest dorosły... p.s. Komers to taka uroczystość, impreza na zakończenie czegoś. W moim przypadku gizmnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z Lublina
Słuchaj u mnie na zakonczenie gimnazjum jak był bal, to od razu powiedzieli nam, ze stroje mają byc wieczorowe, ale dostosowane do wieku. Zadnych duzych dekoltow, odkrytych plecow, i podane były kolory jakie moga być, zadna tam dowolność. Jak zbyt odsłoniete miały byc ramiona konieczny był szal. Zreszta na studniówce było podobnie, dyrekcja okresliła , kolory w jakich maja byc sukienki. Czy u ciebie nic nikt nie mowił na ten temat? Moim skromnym zdaniem, ładny odcien fioletu byłby jak najbardziej na miejscu, nie wiem czy ten kolor postarza, moim zdaniem to sorawa bardzo dyskusyjna, n aTwoim miejscu jednak bym sie tym nie martwiła. Tym problemem zajmiesz się za lat 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym była za tym brązem.... ale skoro ta impreza dopiero w maju,to zbieraj kaskę i nier śpiesz się - do tego czasu jeszcze Ci sie może wyobrażene na temat tej kreacji zmienić, pojawią się nowe sukienki w sklepach,masz czas! masz kuuuupę czasu. A wszystkie stare babska trochę przesadzają- koniec gimnazium to bodajże wiek 15/16 lat... wy się wtedy nie stroiłyście??? A poza tym to przecież uroczystość wymagająca takiego stroju,dziewczyna sama go sobie nie ubzdurała!! i skoro się grzecznie pyta,mając pewnie nadzieję,ze na forum dla kobiet ktos jej mądrze doradzi, to należy wykazać odpowiedni dla waszego \"dojrzałego\"wieku poziom i kulturalnie odpowiedzieć,albo milczeć....ale te,co najwięcej wyzywały,to pewnie jeszcze młodsze od autorki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkk
widze "z kad" to szlag mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemny fiolet oj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenszczur
co to jest komers ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu co wam przeszkadza ze autorka ma 15 lat ??a jak by miala 25 to byscie sie pewnie smialy ze ma tyle a nie umie sie ubrac...bezsensu zamiast jej pomoc bo grzecznie spytala to zostala zjechana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×