Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hosei

Sukienka

Polecane posty

http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/534/dst1.jpg Hey :) wiadomo że studniówka zbliża się już powoli dużymi krokami i trzeba pomyśleć o wszystkim, więc mam nadzieje że mi pomożecie. Mam taką sukienkę na studniówkę (link). Pomożecie w doborze dodatków>? a i co najważniejsze kompletnie nie wiem co zrobić z włosami. Nie lubię mieć odkrytych ramion a sukienka jest bez ramiączek, włosy mam za łopatki co myślicie na rozpuszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta sukienka się nadaje na dyskotekę, a nie na studniówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładna,ci/pa się w niej nie spoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazyja
My z koleżankami zaopatrywałyśmy się w Factory na Annopolu tuż po jego otwarciu więc fortuny nie wydałyśmy bo w końcu otwarcie to i promocje zrobili, więc nam się trafiło, ale z tego co wiem to nadal jest tam tanio, a jeśli chodzi o zakupy typu ciuszki dla najmłodszych, ciążówki i inne "eventowe" stroje to właśnie outlety są od tego, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwielbiam outlety!!!!!!!!!!!!!!!! w lublinie chodze do outlet center i roboe z reguly wielkie zapasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli któraś z was jeszcze szuka sukienki na studniówkę to polecam zajrzeć do sklepu internetowego www.lejdi-sklep.pl Ja tam kupiłam swoją sukienkę, nie ma problemu z wymianą na inny rozmiar. Wysyłka na następny dzień roboczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładna ta sukienka;) włosy bym rozpuszczone zostawiła, ewentualnie możesz podpiąć z jednej strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakieromaniaczka7373
Zgadzam się z Beatą :) ja u siebie w outlecie też ostatnio podobną dorwałam :) pozdrawiam koleżankę wyżej z Lublina, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×