Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czeresniowysad

Sweterek do sukienek letnich jaki kolor wg was najlepszy?

Polecane posty

Gość czeresniowysad

Mam duzo sukienek bez rękawów, w pracy musze miec cos narzucone aby nie bylo widac golych ramion. Jakie wg Was kolory sweterków pasują do wiekszosci sukienek, jaki materiał, krój? Nigdy sweterków nie nosiłam, wiele juz mierzylam i wiekszosc z nich to sweterki do tyłka- co zupełnie nie pasuje do sukienek. Nie wiem na jaki materiał, krój i kolor stawiac aby to grało z sukienkami. Czy ktos doswiadczony moze cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście uniwersalnym kolorem na letnie dni jest jasny np kremowy jasny popiel czy beż jesli chodzi o krój to są swetry które mają krój trochę jak żakiet wtedy doskonale pasują do pracy, ale to jest moje zdanie ktoś inny może mieć inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniowysad
Czy moglabys sprecyzowac lub zamiescic link do kroju sweterka jak zakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o klapy takie jak w marynarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jak bedziesz kupowała swetr to który będziesz nakładała na letnią sukienkę to nie kupuj zbyt dużego swetra ( to jest oczywiście moje skromne zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszesz jaki fason mają twoje sukienki i w jakich są kolorach. Uniwersalny jest kardigan bez zapięcia , z klapami lub bez np taki http://bi.gazeta.pl/im/94/5d/13/z20305812O,Sukienka-kardigan.jpg na lato z bawełny, wiskozy. Kolor jakiś jasny , uniwersalny , pasujący kolorystycznie do sukienek - kremowy, jasnoszary, beżowy, błękitny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×