Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość energia1

torebki na zamówienie

Polecane posty

Gość energia1

Witam drogie forumowiczki :) Od jakiegoś czasu współpracuję z kaletnikiem - projektuję i szyję torebki damskie. Mam dostęp do hurtowni z oryginalnymi włoskimi naturalnymi skórami - z nich wykonuję torby. Jakbyście miały jakieś fajne wzory, np. z katalogów, torebki gwiazd etc, to podeślijcie fotki na mój adres e-mailowy: energia1@vp.pl Możecie sobie też zamówić wybrany przez siebie model - skopiuję podesłane wzory :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezrównoważona emocjonalnie
ile kosztuje tak średnio taka torebka u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energia1
To zależy od rodzaju skóry i wzoru. Średnio "widełki" wynoszą od 250 do 380 zł. Wykonuję torebki nie tylko ze skóry licowej, ale także ze skóry z włosiem, z kożuszkiem, futrem. Wzoruję się m.in. na Pradzie, Louisie Viuttonie i innych projektantach. Część tych torebek wędruje do sklepów i tam osiągają znacznie wyższe ceny, bo narzucają im kosmiczne marże. Małe torebki mogą kosztować mniej, np. szyłam kopertówki za 130-150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energia1
Gdybyście były zainteresowane modowymi urozmaiceniami - szyłam m.in. torebki z czarnej pokrytej lakierem skóry, w którym były zatopione żółte ususzone kwiatki - śliczne to było. Były torebki z licówki, ale zamiast tradycyjnych przeszyć mały skórę z włosiem konia i kozy, mogą być torebki z wytłaczanym imieniem bądź dedykacją. Co kto sobie zamarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może mi poradzisz
mam sporo ulubionych toreek, niekoniecznie skórzanych, ale np. ze skórzanymi uszami itp. Torebki ogólnie są w dobrym stanie i chętnie bym je nosiła, ale poniszczyły się te skórzane elementy, naderwane mocowania (zawsze noszę w torebkach mnóstwo ciężarów), poprzecierane uszy. Czy kaletnik mi to naprawi? Np wymieni uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energia1
Pewnie że tak. Wymieni, zszyje, co będzie trzeba, to zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może mi poradzisz
Dzięki :) W takim razie muszę jeszcze znaleźć kaletnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energia1
Jeszcze coś gwoli ścisłości - podane powyżej kwoty dotyczą wzorów, do których mam szablony (te wszystkie Prady, Viuttony i inne:) Wykonanie pojedynczego, indywidualnego egzemplarza jest droższe - wiadomo, dochodzą do tego koszty zrobienia szablonu. Ale to wyceniane jest indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energia1
A z jakiego miasta jesteś? Jeśli z Łodzi, to mogę pokierować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może mi poradzisz
Niestety, z Warszawy. Mam jednego takiego wypróbowanego kiedyś przez rodzinę, ale to na drugim końcu miasta. Ale teraz jak już wiem, że może mi pomoże, to chyba się przejadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energia1
3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energia1
Hej :) Powiedz mi tylko, jakie (choćby mniej więcej) chciałabyś mieć wymiary takiej torebki - ile cm wysokości, głębokości, długości, szerokości. Trudno zgadnąć parametry ze zdjęcia. Rozumiem, że skóra ma byc licowa czarna/ brązowa bez żadnych udziwnień? Czas oczekiwania ok. tygodnia -dwóch. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magumi
Witam, Wysłałam zdjęcie torebki z pytaniem czy podjęłabyś się wykonania jej, ale nie odpowiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ales323
Hej, jestem zainteresowana, moglabys mnie skontaktowac na adres mailowy aleksandra323@yahoo.it ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r - r
informuję wszystkich zainteresowanych torebkami, że podany adres mailowy: energia1@vp.pl nie jest adresem Pani od torebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena J. 90
Taka torebka to bardzo fajny dodatek,mnie zaś najbardziej ciekawi jak jest z jakością ich wykonania. Może ktoś już ma i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Pozdrawiam www.Oczarovana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, Mam pytanie czy masz dostep do skory w zlotawym kolorze? Oraz pytanie nr 2 czy mozesz jeszcze raz podac aktualny email. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przepiękne torebki kupuję na stronie allinside.pl. Jest tam bardzo duży wybór fajnych rzeczy, nie tylko torebek, po niskiej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam kiedyś torebki na zamówienie. ważne żeby były jakościowo z jak najlepszych materiałów i miały solidne dodatki kaletnicze jak chociażby uchwyty, zatrzaski czy karabińczyki. ja miałam kiedyś solidnego dostawcę takich rzeczy www.dkal.pl stąd mogę go polecić. ogólnie nie jest to prosty biznes i na początku trzeba trochę więcej zainwestować w rozpromowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie ma sensu kupować torebek na zamówienie, bo wybór tych seryjnych jest tak ogromny, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, przykładowo, ile produktów jest tutaj: http://www.galarti.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jesli dziewczyny szukają tańszych torebek niż te na zamówienie, ale mimo wszystko dobrej jakości, powinny zajrzeć na Eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również lubie sama robić takie torebki zazwyczaj z materiału. Dodatki kaletnicze kupuje w www.dkal.pl. Na razie robie to dla siebie i koleżanek ale kto wie, może kiedyś zdecyduję się na większą dystrybucje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy ma kontakt ktoś z ta Panią, która wykonywała te torebki?? bardzo mi zależy na indywidualnym projekcie, a nikogo nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam namiaru na osobę szyjąca troby na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×