Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie buty .. pomocy

Trapery ... jakie buty

Polecane posty

Gość jakie buty .. pomocy
hahahah dałem w temacie jakie buty .. Oczywiście chodzi o spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie buty .. pomocy
hehe wielcy znawcy mody . pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getonal
Świetne są te buciki wyżej - może i kolorystyka typowo klasyczna, ale przynajmniej są efektowne, estetyczne, atrakcyjne - mnie by pasowały, chociaż wiem, że to akurat kwestia osoby. Ogólnie ta kolorystyka jest w moim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz naprawdę dobrych traperów, zajrzyj sobie na Eobuwie. Tam mają naprawdę ciekawe buty w dobrych cenach. Ja ich lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam obuwie Timberland . Buty nie do zajechania . Ja kupiłem swoje w sklepie Eastend - teraz mają tam kod rabatowy "SUPER20" na wszystkie modele nieprzecenione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilka88
Na codzień w traperach nie chodzę, ale na wycieczki w góry zawsze zakładam trapery, a że lubię wycieczki górskie to nie oszczędzałam na nich. Jak komuś zależy na świetnej jakości traperach to polecić mogę markę PALLADIUM. W dobrych cenach ich trapery można zakupić online na MIVO https://www.mivo.pl/firm-pol-1333703083-PALLA DIUM.html - za przesyłkę nie zapłacicie dużo, a w razie jakichkolwiek pytań można skorzystać z pomocy eksperta na czacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosujcie, a będzie Wam dane! Nawet 1.000 zł! Oddaj darmowy głos na Miss Publiczności na http://konkurs.1but.pl/ i wygraj 1 z 42 nagród. Na głosujących czeka 2 x 1000 zł i 40 x 100 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×