Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaloszkaa

ale mam szczęście-poznałam wspaniałego Szweda!!!

Polecane posty

Gość kaloszkaa

Słuchajcie, czytałam trochę o Szwecji, różne opinie o Szwedach, na kafeterii właśnie, jaka tam dyskryminacja i wogóle.Czytałam dużo, gdyż miałam jechać tam do pracy i właśnie od 2 miesięcy tu jestem. Pracuję w hotelu-sprzątam.Przyjechałam tu z koleżanką, która razem ze mną pracuje.Na początku byłam przerażona, przez to, że takich bzdur się naczytałam na kafeteri o dyskryminacji.A okazało się inaczej.Szwedzi są naprawdę mili, chociaż zdarzają się wyjątki, zresztą jak i wszędzie.Poznałam tu miłość mego życia(chociaż nie znam szwedzkiego to po angielsku dogadujemy się całkiem niezle). Nie myślcie tylko, że wskoczyłam mu do łóżka.Otóż nie,on chce ale jestem przebiegła i wiem, że takie związki są krótkotwałe.... Mówię mu, że na to jeszcze za wcześnie.Uszanował to. Słuchajcie dziewczyny, on dużo mi powiedział na temat co Szwedzi myślą o polkach i zaskoczyło mnie, bo wcale nie mamy opini kur...Wręcz przeciwnie, oni uważają, że jesteśmy niedostępne i ogólnie tak piękne, że często nie mają odwagi nas zaczepić.A Szwedki to dopiero latawice...Lenie i dupodajki.Tak właśnie usłyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgs
ale o co chodzi z tym tematem?? Chcialas sie czyms pochwalic i moze przy okazji powiedziec, ze Polki to nie kurwy? Anglicy powiedza,ze Polki sie puszczaja, ale nie Szwedzi, bo nie ma nas tam za duzo. Nie rozumiem o co ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywscie haha
pewnie..przeciez facet ci nie powie, ze jestes latwa jak mu zalezy, aby sie z toaba przespac to bedzie prawil ci same kompelmenty a ty naiwna sie cieszysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszonka.
Jak Francuzka pojdzie z facetem na I randce do lozka, to jest kobieta wyzwolona, niezalezna. Jak Polka zrobi to samo, to jest puszczalska. A najlepsze jest to, ze najwiecej o latwych Polkach mowia sfrustrowani Polacy na polskich forach. Jeszcze nie slyszalam, aby jakis obcokrajowiec tak powiedzial, a znam wielu i to na takiej stopie, ze nie mieliby oporow, aby mi to powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majorka 22_23
i jak Ci sie pracuje jako pokojówka? plis napisz. Ile godzin dziennie robisz? ile masz wolnego? ile na Polskie zarabiasz miesiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnfdadsfdaad
J"eszcze nie slyszalam, aby jakis obcokrajowiec tak powiedzial, a znam wielu i to na takiej stopie, ze nie mieliby oporow, aby mi to powiedziec." Kazdy jeden ci to powie w rozmowie przy piwku,a spytaj sie arabow,turkow czy murzynow to na slowo Polka pojawia sie im usmiech na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emja
pewnie, ze ci tego nie powie, bo bys go skreslila. A tak, ma jeszcze szanse przeruchac glupia polke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszonka.
Nie zadaje sie z arabami, turkami i murzynami i ich zdanie kompletnie mnie nie interesuje. Skoro obracasz sie w takim srodowisku(chodzisz z nimi na piwko), to twoje zdanie takze nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cywilizujesz sie
a dlaczego myslalas, ze mamy opinie puszczalskich? bo jacys sfrustrowani faceci ci tak napisali na forum? Na Zachodzie faceci daja kobietom prawo do posiadania wlasnego zycia seksualnego bez oceniania ich, wiec zaen cywilizowany facet nie nazwie cie puszczalska tylko dlatego, ze idziesz z kims na pierwszej randce do lozka. tak cie nazwa tylko zacofani Polacy, no i fakt, moze murzyni i arabowie tez, bo oni maja do tego takie samo podejscie jak nasi rodacy. Jeszcze jedna rzecz, na zachodzie nikt tez nie bedzie docenial faktu, ze nie idziesz z nim na pierwszej rance do lozka, wiec sie nie musisz wysilac, on pewnie mysli, ze albo jestes pobozna katoliczka, albo nie lubisz seksu, do glowy mu nie przyjdzie, ze w ten sposob chcesz by o tobie myslal, ze jestes porzadna, bo on po prostu nie laczy twojej wartosci z twoim zyciem seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytez
uwazaj na ta wypowiedz kruszonka, bo cos mi to wyglada na rasizm z twojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszonka.
A mysl sobie co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak na prawde
to zaden facet, nawet europejczyk nie chce by kobieta wskoczyla mu do lozka na pierwszej randce. Jesli oczywiscie ma ku niej powazniejsze zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja dobrze zrozumałam - jestes tam od dwóch miesięcy i tyle max go znasz? Sorki, ale gdzie tu jest miłość, po dwóch miesiacach ?! Jeśli sie napalił na twój tyłek, to i rok poczeka - nie ma nic do stracenia - a na boku będzie i tak się spotykał z innymi. Czekanie na konsumpcje związku-znajomości, to nie dowód miłości :D Wiesz co, wróc za rok na ten topik i przeczytaj swoja wypowiedź, sama będziesz sie śmiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszkaa
Majorka 22-23-pracuję 8-10 góra godzin dziennie.Narazie to miałam 5 dni wolnego od 2 miesięcy i przez ten czas odłożyłam ok 9 tys zł.Ale na jedzenie mało wydaję.Dokarmia mnie mój Svenek. Do innych-piszcie co chcecie.Oczywiście, że może się okazać, że on chce mnie zaciągnąć do łóżka, ale narazie badam sprawe i napewno nie dojdzie do seksu jeśli nie będę na 100 % pewna jego intencji. Teraz jest super, zabiega o mnie, praktycznie mnie utrzymuje, chociaż w zamian nie ma żadnego sexu oprócz pocałunków.Jest naprawdę porządnym facetem.Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czym ty się chwalisz, że cie dokarmia?! Czy ty nie masz honoru?! Przecież to jest gorsze od prostytucji, bo prostututka chociaż daje coś w zamian- sprzedaje usługi. A ty, ty bierzesz pieniądze czy jedzenie od obcego faceta i myślisz, że jesteś górą... Któregoś dnia się wkurzy albo napije i ci powie, że koniec zabawy w kotka i myszka i albo rozkładasz nogi albo wypierniczasz, bo darmozjadów nikt bezinteresownie nie trzyma... To teraz, Polki dopiero będą miały opinie... :( Naszczęście ja jestem mężatką, ale współczuję wszystkim panną na obczyźnie "dokarmia" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszkaa
A co ci do tego czy ktoś mi funduje żarcie czy nie!Prawie codziennie zaprasza mnie gdzieś do restauracji, więc normalne, że płaci.I wcale nie dlatego, że chce mnie przelecieć.Zależy mu na mnie i tyle.A to że pewnie chciałby pójść ze mną do łóżka to jest normalne i zdrowe jak u każdego faceta zresztą.Prędzej czy pózniej z nim to zrobię , nie dlatego, że mnie "dokarmia" ,on to zresztą wie.Tak wogóle to chce mnie zapisać do szkoły językowej, abym nauczyła się szwedzkiego.Mi się nie chce.Znam dość dobrze angielski i myślę, że to mi wystarczy.Ale on się upiera, że jak kiedyś będziemy mieli dzieci to dobrze by było, aby matka znała ten język.To znaczy, że mu chyba na mnie zależy.Tak to dałby sobie spokój.Ale nie, on czeka.Ja narazie jestem twarda, ale już niedługo.Też mam na niego ochotę, chociaż boję się, że go wtedy stracę.Już jak będzie po to napiszę wam czy mnie zostawił.Bo jestem jego pewna na 99 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszkaa
A jeszcze jedno.Ja osobiście nie wolałabym dupy dawać w zamian za coś, aniżeli dawać się zapraszać na wspólny obiad czy kolację bezinteresownie.To jest chyba różnica.On ma kasę , więc płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdiiis
Kurcze, to Szwedzi są tacy hojni?Ja właśnie latem tam jadę.Też mam nadzieję poznać jakiegoś Szweda, który wesprze mnie finansowo.A czy tam są agencje towarzyskie?Bo właśnie z taką myślą z kumpelami się wybierałyśmy, zaczepić się w jakiejś ekskluzywnej agencji, bo w Polsce za takie usługi to zbyt mało płacą.Wiem, zaraz mnie zjebiecie, ale lubię kasę i mam to w dupie.Kaloszkaa a czy tobie opłaca się robić za 9 tys jak piszesz na 2 miesiące???Bo w takiej agencji zarobiłabyś 3 razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe ze juz mowi
o dzieciach po 2 mcach...musi byc niezly desperat poszukujacy zony albo czarus aby cie troche podupcyc i zostawic...zycze powodzenia, mam nadzieje, ze jednak nie jestes tak naiwna na jaka wygladasz... a moze ten facet ma na imie Roger??znalam takiego faceta pare lat temu..tez takie historyjki mi opowiadal, ale nie bylam tak naiwna i teraz to doceniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszkaa
Tak mówi o dzieciach, bo myśli o przyszłości i dlatego chce, abym zapisała sie na szwedzki w szkole językowej.To chyba dobrze o nim świadczy.Czy wy nie możecie przeżyć, że ktoś jest zakochany?Czy to wynika z zazdrości?Wszyscy wg was chcą tylko dupy i nie są zdolni do miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszkaa
No akurat Roger to nie ma na imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanek7
Kaloszka, po kija tlumaczysz sie forumowym frustracikom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majorka 22_23
i jak Ci sie pracuje jako pokojówka? plis napisz. Ile godzin dziennie robisz? ile masz wolnego? ile na Polskie zarabiasz miesiecznie? kloszka ponawiam pytanie... bo mi nie odpowiedziałaś. O tych zarobkach jak niechcesz nie musisz mi pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eauuu
A kto to jest prawdziwy Anglik? Ograniczony umoslowo len, ktory konczy studia mimo iz ma mniejsza wiedze niz przecietny Polak po zawodowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszkaa
Majorka-odpisałam-szukaj wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszkaa
Nie wiem, nie jestem z żadnym "czarnym", ale osobiście nie mam do nich nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość may11
kaloszka, a jak zalatwilas sobie te prace? Znasz jakies stronki z ogloszeniami tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką burzę wywołała autorka :D Nikt się przecież nie przejmuje tym, że jeden murzyn, arab czy ktokolwiek inny mówi, że polki są łatwe :D No bo kto? A ludzie z kafeterii od razu, że na pewno chce przelecieć autorkę i inne... No sorry, to raczej kafeterianie podejrzewają każdego o niecne zamiary :D czy polak, czy ktokolwiek inny, to nie wolno przez 3 miesiace isc do lozka, albo najlepiej rok, nie przyjmować prezentów, chodzić do restauracji. A potem kwik jest, bo nikt nie chce z takimi sztywniakami się wiazac :D Autorka niepotrzebnie napisala, bo wiadomo, ze od razu zazdrosnice i dewoty zaczna bic piane, ze i tak widzi w niej tylko dziure (czyzby własne doswiadczenia), bo oczywiscie, ze babka nie moze miec innych zalet, tylko ładna dupke i dziure :D:D A z drugiej strony, to głupie pisać coś takiego, dowód nie wprost na to, ze obcokrajowcy nie maja nas za kurvy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majorka 22_23
koloszka Ok spoko nie zauważyłam:) Nie przejmuj sie tymi trangunatami co piszą... Ty wiesz swoje. Ja już też byłam kiedyś w Szwecji ale tylko dwa tyg. głupia sytuacja wyszła... Zatrudniona u polaków byłam i szkoda gadać czysty wyzysk. Teraz moge jechać na majorke jako Chambermaid i właśnie bym pracowała tyle,że 10 h. 6 dni... 1 wolny. Kurcze z tego co wiem praca nie jest łatwa no ale ja mam jej mały zarys... i jak bym jechała to tylko od marca do października(tylko albo aż;) ) w sumie chyba warto sie poświecić a potem w Polsce sobie to odbić... jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×