Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona171989

Co o tym sadzicie?

Polecane posty

Gość Ona171989

Witam. Od zeszlego roku zajmuje sie amatorsko modelingiem. Mam w swoim portfolio zdjecia wykonane przez 2 fotografow.Dodalam posta na stronie www.foto-modelki.pl i dostalam nastepujaca oferte wspolpracy: Wyjazd do Francji (kilka dni) pelnoplatny + oplata kosztow podrozy. Sesja zdjeciowa do gazety z zakresu nagosc zakryta. Fotografa zaintrygowaly podobno moje oczy. Boje sie, ze to moze byc podpucha w sensie handlu zywym towarem. Glosno bylo ostatnio w mediach na ten temat. Jak wy sie zapatrujecie na taka propozycje? Facet chce sie ze mna spotkac wstepnie niedlugo i nie wiem, co mu odpowiedziec. Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze?ja bym sama napewno nie pojechala.z kims z rodziny moze tak bo to jakby wchodzic swiadomie w paszcze lwa. kumpela byla na zdjeciach tylko w wawie i niezle chocki tam juz faceci odstawiali a co dopiero za granica jak nie jestes u siebie i nikogo nieznasz. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona171989
dzieki. nikt sie juz nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezalogowany
Strony z ofertami fotomodelek sa swietnym celem dla miedzynarodowych kretaczy. Za dziewczyne w UE dostaje sie kilka tysiecy Euro i celem sa wlasnie te sliczne,mlode i przede wszystkim nieobyte w realiach zycia za granica. Zamydla ci najpierw w Polsce oczy obietnicami, a kiedy juz bedziesz u nich, rzeczywistosc okaze sie zupelnie inna. Spojrz prawdzie w oczy. Malo jest ladnych dziewczyn, zajmujacych sie modelingiem we Francji? Czemu akurat mieliby sciagac kogos z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×