Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daratyzacja-pluskwy

deratyzacja-pluskwy

Polecane posty

Gość daratyzacja-pluskwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daratyzacja-pluskwy
Sory zapomnialam napisac o co mi hodzi, hehe ale juz taka jestem ostanio majtek zapomnialam od najlepzej kolezanki....jak sie z jej merzem kochalam, ale dobze rze on ókrył, no wiec te pluskwy to ja mam no wiecie gdzie, na miejscu intymnym i mnie to strasznie swedzi, myslicie ze ta dekatyzacja by mi pomogla, napiszcie bo nie wiem czy mam dzwonic do firmy ktura sie tym zajmóje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daratyzacja-pluskwy
lódzie no pomurzcie no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deratyzacja to
odszczurzanie a nie odpluskwianie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a odpluskwianie to
DEZYNSEKCJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
czyli musze sobie zdesynkwetowac a nie zdekatyzowac, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuliiamel
Hotel nasz jest obsługiwany przez firmę Efekt DDD z Andrychowa, wykonują dla nas pełną obsługę dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji http://efektddd.pl/o_firmie , jak usuwanie myszy, szczurów, zwalczenie karaczanów, zwalczenie komarów itp. Jesteśmy zadowoleni mamy stały abonament z tą firmą, traktują nas priorytetowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, wcześniej zrobiłem drugi i zupełnie hobbistycznie publikowałem krótkie angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 3000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Zgłos sie koniecznie do profesjonalne firmy np tej http://www.inso-tech.com.pl/ Wytępią pluskwy z twojego mieszkania. Ja mam problem z molami :/ Już nie wiem jak się pozbyć tych paskudnych robali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

pojhytokpl;kjhgcf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloxes

Problem z pluskwami jest dość pospolity, polecam zapozanć się z tym artykułem edddrobak.pl/owady/pluskwa-domowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ljoso

Z mojej strony polecam usługi dezynsekcji tej firmy bios.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobny problem w ubiegłym roku. Korzystałam wtedy z pomocy firmy www.dezynfekcjawroclaw.pl. Posiadają bardzo duże doświadczenie oraz wiedzę. Pozbyli się insektów w ciągu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×