Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego Polki są brzydsze od Niemek

Polecane posty

Gość gość

Właśnie dlatego warto emigrować do Niemiec dla tych pięknych kobiet których w polsce niema.jedynie Czeszki są ładniejsze ale dziewczyny z Niemiec są o głowę ładniejsze od Polczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Hahahaha niemki ladniejsze od Polek? Chyba jak jest sie po kilku glebszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jeszcze nigdy nie widziałeś rodowitej Niemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki sa ladne zadna z patologii nie jest ladna i to samo sie tyczy kazdego narodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja niewiem czy w innych regionach też są takie piękności. ale naprzykład w górnych łużychach jest wielę pięknych kobiet. Niemki w moim odczuciu są kobietami o delikatnych rysach twarzy, za to polki ostre rysy i zadziorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste. W latach powojennych na terenach Niemiec bardzo brakowało Niemców. Były Niemki, dzieci, tylko faceci albo pouciekali z frontem przed Ruskimi, albo zginęli. Właśnie dlatego Rosjanie, w momencie w którym trafili jako okupanci, musieli problemowi zaradzić. W końcu Niemki miały do wyboru - albo rosyjski żołnierz, albo rezygnacja z macierzyństwa. Piękny film o tych czasach nakręcono. No a że Rosjanie są przystojni, to i potomstwu przekazali wiele swoich cech. Stąd rzeczywiście Niemki z terenu dawnego NRD zdarzają się bardzo ładne. A że w Polsce w latach Gierka studiowało wielu studentów z tak zwanego trzeciego świata, a Polskie dziewczyny lubiały prezenty, jak śpiewał w swojej piosence Zwoźniak, to i to potomstwo zyskało na urodzie, ma pięknie opaloną skórę, czarne oczka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to są zadziorne rysy? Pytam z ciekawosci a nie złośliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam choćby takie jakie ma cleo http://jdem.cz/brdqn3 cóż moim zdaniem jest to beznadziejny styl jaki ma wiele polek. w Polsce pokutuje mit że Niemki są brzydkie ale właśnie jak zobaczyłem ile tam pięknych kobiet to aż zachciałem tam żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FacetzBerlina
Niemki mają głównie nordycki typ urody jak Heidi Klum czy Claudia Schiffer one są już co prawda stare ale jest dużo dziewczyn w wieku 18-30 lat podobnych do nich no i jeszcze jedno.Niemki mają małe noski a nie wielkie nosy jak Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako kobieta zgodzę się że Niemki są ładne. Typowo polski typ urody (okrągła buzia, wąskie usta, duży nos) nie jest jakoś szczegolnie atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nordycki typ urody wygrywa ze słowiańskim, a przypomina typ germański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nordycki jest mdly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemki maja ostre rysy twarzy, polki sa za to wiesniackie jak to to z linku byc ponad to czyli piekna jak ja to jest cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nordycki typ urody: bardzo jasna karnacja,włosy platynowy blond (prawie białe) oczy jasnoniebieskie lub szare. Słowiański typ urody: kremowa karnacja,włosy pszeniczno-złocisty blond,oczy niebieskie,szare,piwne,zielone. Niemek o słowiańskim typie jest mniej niż o typie nordyckim zresztą one mają ostre rysy twarzy i charakterystyczne szczęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianki były szatynkami o zielonych czy szarych oczach. Blondynki to nalecialość ze Skandynawii i Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Niemki wywodza sie z terenow ruskich i nnie jestesmy brzydkie ! Glownie cudzoziemcy ! Moja mama jest mama niemiecka a ja jestem kic najnlodsza z terenow rosyjskich ! Kicia sie teraz opala ! Moja sistra jest kobieta o piekniejdzej urodzie niz ja inna kicia !sa tez niemki z terenoww gorskich .ja kicia urodzilam sie po zaborach ruskich i wyroslam na bardzo piekna kobiete ! Ladnie soe opalilam odpoczywam od szprechen teraz blisko tydzien czasu bede miala 4 pisanie szprechen a potem,jezyk francusku drugie pisanie ! Jeszcze mi ostatnie wekowanie zostalo ! Ja wygladam batdzo slicznie lubie sukieneczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Wracaja niemcy z zaborow ruskich ! Kicia pieknosc idzie sie opalac dalej pieknie prazy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemki maja podłużne twarze jak konie i wielkie zeby , co z tego ze mają małe nosy jak reszta leży i kwiczy, ogólnie Niemki to takie mniej zadbane norwezki i bardziej spasione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×