Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LouLou111

Ile zarabia pielęgniarka na Ukrainie ?

Polecane posty

Gość LouLou111

Witam wszystkich serdecznie. Jestem pielęgniarką z 14 letnim stażem w zawodzie. Obecnie od kilku lat, aby się utrzymać pracuję na 2 etatach. Powoli mam już tego dość, bo zaniedbuję rodzinę (dziecko i mąż), ale muszę pracować, bo w przeciwnym razie nie będziemy mieli z czego żyć. Od niedawna zaczęłam myśleć o wyjeździe do pracy na UKRAINĘ . W Polsce wszystko drożeje, dziecko wkrótce pójdzie do szkoły, ja w życiu właściwie niczego się nie dorobiłam, a nie chciałabym aby moje dziecko podzieliło kiedyś mój los. W pracy obowiązków przybywa, bo nie ma wystarczająco dużo pielęgniarek, a raczej pieniędzy na ich zatrudnienie. Przełozeni mnożą nam standardy do wykonania, z dnia nz dzień przybywa dokumentów do wypełniania, a nas jest za mało, pieniądze również niewspółmierne do wykonywanej pracy. Np za dyżur nocny dostaję 40 zł. Każdy tylko wymaga (mowa o przełożonych) oraz poniża. Pacjenci widząc ile mamy pracy, współczują. Nie mam już siły tutaj pracowac, wykonuję obowiązki za salową, (bo one mało zarabiają i pewnych rzeczy w związku z tym robić nie będą) oraz za lekarzy, bo ....nie wiem dlaczego. A pensję otrzymuję jedną. Dlatego bardzo proszę o wypowiedzi ludzi, którzy choć trochę orientują się w temacie o wypowiedzi na jakich warunkach zatrudniane są na UKRAINIE pielęgniarki z Polski, oraz na jakie moga liczyć zarobki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaahahahahah
W Ukrainie? Pewnie zarobisz 2 dolary na miesiac. Starczy akurat na dorodne zycie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielęgniarka ukraina
wyjechałam z polski pracować jako pięlegniarka na ukrainę i zarobki są zadowolające można spokojnie parę tysięcy hrywien na miesiąc zarobić więc warto.a ty dziadu co gadasz że zarabia sie tu 2 dolary na miesiąc puknij się w łeb. bo mnie tu stać na lepsze życie niż w polsce gdzie nie mogłam znaleźć pracy więc wyjeżdzaj z tego syfu na ukrainę. ludzie są tu naprawdę wspaniali i tolerancyjni a praca się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam sytuację z ukrainy i usa. i na ukrainie muszę cię zmartwić żyję się lepiej niż w stanach. tu niema tyle zabójstw i morderstw co w stanach murzyni na ukrainie nie występują . kraj jest o wiele bardziej cywilizowany niż stany czy wielka brytania tylko ciołki myślą że w krajach anglojęzycznych żyje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnificent popstar
Oczywiscie, ze Ukraina to kraj cywilizowany ;) Zwlaszcza jak zabijali setki tysiecy bezpanskich psow przed euro :) Taaak, taka dzicz mi sie po prostu marzy. I ukrainskie prostytutki dzielnie zarabiajace na polskich autostradach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zamiast tak narzekać i wyśmiewać się dajmy się wypowiedzieć pięlegniarką pracującym na ukrainie. gdyż niema tam tak źle znowu jak piszecie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najbrzydsze sa golfy
Moze tak zamiast narzekac i wysmiewac to nauczylbys sie pisac poprawnie w swoim ojczystym jezyku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magnificent popstar
tak z tymi psami było to straszne , ale dam ci przykład gdzie w cywilizowanym kraju robią to bardziej brutalnie poczytaj sobie co robią żebyś mógł być wypachniony http://polonia.wp.pl/kat,1010249,title,Wlochy-sukces-aktywistow-Psia-katownia-zostala-zamknieta,wid,14787468,wiadomosc.html?ticaid=1efd9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też coś i
na ukraine pracować, ale pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może tak sami zobaczcie jak anglia wygląda a jak ukraina. dla przykładu donieck http://www.abcukraina.pl/donieck.html i teraz porównaj to z brytyjskimi miastami, jak masz dobrą pensje na ukrainie to warto jechać. choc oplaca się także jeśli byś miał tyle co w polsce zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukraińska siostra
cześć pracuje na zachodniej Ukrainie jako pięlegniarka. i dobrze tu zarabiamy . praca jest lekka i przyjemna niekiedy zdarza się po 6 h wychodzić do domu a życie na Ukrainie jest dostatnie. Żyjąc tu nie myśli się tak bardzo o pieniądzach,gdyż jeśli coś chce to wtedy idę i to kupuje ale nie stawiamy tego na pierwszym miejscu. gdyż na Ukrainie najważniejszy jest człowiek i rodzina.pracodawcy u nas szanują pracownika, na ulicy ludzie są mili i uśmiechnięci i szczęśliwi,mamy nowoczesne dworce i autobusy. więc wszędzie można się dostac jak kto chce. to jest właśnie Ukraina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukraiński dobrobyt
bo ukraina to bogaty i wysoko rozwinięty kraj to musis być dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sl-xa
niemożliwe przecież na ukrainie taka bieda,żartuje mieszkam w united kingdom i mam dość żyje od 1 do 1 na nic mnie nie stać klepie biede w pokoju mam grzyb. dlaczego wy macie tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy już teraz masowo zaczynają wyjeżdżać na Ukrainę w poszukiwaniu pracy... tak to jest, nasz kraj jest gorszy pod każdym względem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijijiji
to raczej oczywiste ze tam jest gorzej ... najwyzsza pensja to jakies 1000 zl ... u nas najmniejsza to 1500 zl... dlaczego ukraina tak bardzo jest w nas zapatrzona ? sami sobie odpowiedzcie ... nawet sami ukraincy mowia ze sa za polska jakies 20 lat do tylu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 razy mniej niż w PL wg danych 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukraina to kraj średnio rozwinięty a polska wysoko wg HDI 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 UHR miesięcznie 1 UHR 30 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może pielegniarka zarabia dobrze tylko w prywatnym szpitalu a w panstwówce wg danych 2012 5,27 raza mniej niz w pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukraina wg pkb na osobe 2012 jest 2 najbiedniejszym krajem po mołdawii w ue pkb ukr. 7,500 USD na osobe 2012rok , a w PL 21,000 usd 3xtyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukraina to drugi po mołdawii najbiedniejszy kraj europy pkb w ukrainie wynosi wg danych 2012 r 7,500 usd na osobe a w PL 21,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka była na ukrainie jechała do kijowa zdjecia pokazała drogi fatalne na wsi końmi i wozami drabiastymi orają pole wsie bez asfaltu mówiła że jechała przez nie drogi wąskie i dziurawe zarabiała tam w przeliczeniu na PLN 1200 teraz w tym samym zawodzie w polsce 4,300 bo wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukraina musi do ue pkb na osobe ok 7 tyś a w polsce ok 19 tyś dane 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni tam osób homo nie lubją ja byłem tam to look widziałem ja wróciłem teraz z usa z new yorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bida z nędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze bardzo jeśli uważasz zeby wyjeżdżac z tego syfu na ukrainę prosze bardzo szybciej wrócisz niż przyjedziesz bo tam gorszy syf niż w polsce zarobki fatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×