Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LouLou111

Ile zarabia pielęgniarka na Ukrainie ?

Polecane posty

Gość gość
ukraina syf z malarjoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiscie byłem dwa miesiace drogi fatalne na wsiach konie ciagną wozy drabiaste i tak orają domy drewniane połowa wsi asfaltu nie ma zarabialemtam 1000 uhr miesiac jako stolarz ok 300zł a w polsce teraz jako stolarz zarabiam 2tysiące sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....wa jak mi h... wytryśnie sp... to zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem lekarzem na Ukrainie. Zarabiam w przeliczeniu na polskie 863 zl, włączając w to dyżury. Jako pielęgniarka zarobisz około 200 zl miesięcznie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiusha
To wszystko bsdury! Ja być ukrajanska pielegniarka. Zarabiamy 10000 daliarów miesiecznie. Paliaczki az w kolejkah stojom i blagajo o moszliwoshc podcierania ukraincom dupska. PS: Slava ukrainie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Ukraina jest w 10tce najniebezpieczniejszych miejsc do smaych wakacji, w zyciu bym nie pojechala tam mieszkac! 2. w Polsce jest juz ponad 3 mil Ukraincow, ktorzy przyjechali zyc lepiej niz u siebie, zatem tak, zycze ci powodzenia w zmianie na lepsze :O 3. to, ze DLA CIEBIE za zlotowki jest taniej na Ukrainie nie znaczy, ze zycie tam jest tansze :O dla Niemca, Brytyjczyka cyz Belga Polska tez jest tania, ale jakos nikt sie tu nie pcha bo koszty zycia sa wieksze, tak jak na Ukrainie dla ich mieszkancow sa wieksze i gorzej sie zyje :O 4. jezeli ten post to jakas parodia, albo myslisz ze tu siedza ukraincy, ktorzy po, przeczytaniu wroca do siebie bo taki trollizm wywarl na nich szokujace wrazenie i pokaze ich kraj z lepszej perspektywy to chyba na glowe upadlas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile tu gnoju w tych komentarzach. co za ludzie piszą i w 99,(9)% z pełną premedytacją piszą kalumnie i głupoty. ludzie na co was jeszcze stać. a myślałem że znajdę tu choć trochę prawdziwych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×