Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polska piękny kraj

Jak tam UKejowkie szczury?

Polecane posty

Gość Polska piękny kraj

w chacie z śmierdzącymi dywanami, grzybem, z ciapatymi i 10ciu w pokoju jak jakieś chinczyki w Foxconn, na co wam to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechały trójczyny i imprezujace bzdyle co sie nie uczyły. Jak dobrze ze nie ma juz ich w mojej pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to w PL zostały: ku/rwy, złodzieje, księża i politycy. Im powodzi się najlepiej a wy nadwiślańskie szczury lokalne za to płacicie. Ale mam bekę z was zasrani patrioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do UK wyjechało najgorsze bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będąc angielskim pracodawcą mam zawsze tą samą odpowiedź na dyskusje o podwyżkach. Zazwyczaj pokazuję wymownym gestem moją nogę i drzwi. Czyli: tu jest noga tam są drzwi i wy/pier/dalaj! Przecież to nie pracodawca będzie na was niedojdy pracował tylko wy macie robić tak żeby nam było dobrze. A jak nie pasuje to won i otwórz swoją firmę, po czem dyskusja ucicha. Kocham cię UK , bo tu można robić z najemnymi to na co zasługują. A o podwyżce możecie zapomnieć bo i tak zarabiacie za dużo. Na wasze miejsce jest 50 hindusow za drzwiami. W pl na szczescie ciapatych nie ma , brawo PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ostatnia ciamajda pracuje u takiego chama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy w Europie zach to dzis rok pracy w PL. Dzieki beatce pensje rosna a zycie trzykrotnie tansze niz w uk. I 500+ jakiego angole nie maja. 96% osrusów w uk nie ma niczego oprócz pokoiku po latach pracy i intensywnego oszczędzania. To juz nie my polacy musimy przyjeżdżac do waszych obszczanych, angielskich flatów tylko wy obszczymury gnijecie w uk żeby zarobić kilka £. Ale to się wam już kończy, ceny wam rosna i podwyzki sie skonczyly. 50 hindusów na wasze miejsce w uk. May zrobi z wami porządek i usadzi was na właściwym miejscu czyli w PL. Buahaha! PL zawsze górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz nadwiślański szczurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz osrusy juz nic nie wysyłają za drogo, za trudno o byle jaka prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska fajny kraj dla księży złodzieji oraz polityków złodzieji, oraz dla kùrw i urzędasów ( czyli też kûrw ), reszta ma przesrane i walka jak szczury o codzienne przeżycie, ale elitom o to właśnie chodzi, trzymać reszte pod butem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×