Odpowiedz na ten temat

jaki styl wystroju mieszkania macie lub preferujecie

• gość 2015.01.01 [18:37]
    Kupiliśmy dom i zaczynamy remontować,to znaczy nie ma takiej potrzeby bo jest czysto,ale chcemy zrobić to po swojemu.
    Uwielbiam styl ciepły,przytulny taki pod retro,angielski,
    koleżanki się krzywią i twierdzą że nowoczesny lepszy
  • gość 2015.01.01 [18:51]
    Czemu sie pytasz? To wy tam bedziecie mieszkac i urzadzcie tak jak wam sie podoba
  • gość 2015.01.01 [18:58]
    Ja mam salonik i sypialnię w stylu retro - tak mi się podoba, jest przytulnie i ciepło. Kuchnię mam raczej klasyczną, dość nowoczesną, ale przy najbliższej zmianie będzie raczej pod styl skandynawski - kuchnie takie lubię. Mogłaby też być nowoczesna, ale biała albo w kolorze jasnego drewna. Pokoje dzieci mają styl nowoczesny, nawet bardzo nowoczesny oczko.gif
  • gość 2015.01.01 [19:00]
    tak się pytam z ciekawości smiech.gif
  • gość 2015.01.01 [19:31]
    mi bardzo podoba się styl skandynawski , właśnie pomalowałam sobie deski podłogowe na biało,na piętrze będą białe podłogi w sypialniach i kibelku
    na dole sosnowe deski bejcowane i lakier
  • gość 2015.01.01 [19:51]
  • gość 2015.01.01 [19:58]
    nie wiem jaki to styl, same biale meble - regaly od podlogi do sufitu, jasne niskie kanapy z duza iloscia poduch, jasnobrazowa deska podlogowa, ciemniejsze stoliki i duze lampy na nich.
    ogolnie wyglada bardzo przytulnie,zachecajaco i wygodnie oczko.gif
  • gość 2015.01.01 [20:05]
    skandynawski
  • gość 2015.01.01 [20:06]
    Ta kuchnia to okropna graciarnia
  • gość 2015.01.01 [20:59]
    nie lubie zimnego nowoczesnego minimalistycznego stylu, bo praktycznie jest nie do utrzymania - polozysz ksiazke nie w takiej okladce, wlozysz nie pasujaca sukienkę, kanapki nie z tym co tzreba i dysonans. Wolno ci miec w kuchni np tylko talerz z pomaranczami, ksiazek najleeiej zero itd. Wole styl "do zycia", taki, gdzie luzno rzucowny przedmiot nie stwarza problemu. Lubue tez, jesli ieszkanie pokazuje charakter uzytkownika, jego ulubione pzredmioty, zamilowanie itd. Wole graciarnie ( byle bez przesady) niz laboratoria.
  • autorka to ja 2015.01.01 [22:45]
    autorka do gość dziś [20:59] masz rację,tez mam takie odczucie,dlatego wolę ciepłe klimaty
    kuchnia z linka wyżej jest piękna,uwielbiam białe klasyczne kuchenne meble,połączone z drewnianym stołem
    i różnymi krzesłami,takimi nie od kompleciku
  • autorka to ja 2015.01.01 [22:47]
    to jest dla mnie idealny dom,jestem zachwycona stylem wnętrza i na zewnątrz,
    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?181 624-W-stylu-retro-galeria
  • gośćm 2015.01.01 [23:16]
    Oh wy niedowartościowane kurfiska z waszymi ukowskimi stodolami na kredyt
  • gość 2015.01.01 [23:32]
    ja lubię kawowe, ciepłe kolory, też przytulne fiolety, proste meble, ciężko określić w jakim stylu, przesadnie stylizowanych na retro,kolonialne czy glamour heh nie trawię... prosto, grube zasłony w jednolitym kolorze, lubię dywany a la wiejskie chodniki w paski kolorowe, poduszki na łóżku, proste lampy, najlepiej papierowe klosze.
  • gość 2015.01.02 [09:53]
    przesada w żadnym kierunku nie jest wskazana
    tutaj pani ma piękne rzeczy w domu,ale każda z osobna,razem tworzą przesyt i wygląda to jak w sklepiehttp://deccoria.pl/galeria ,id,115599,1,moje-domowe-przedswiateczne-aranzacje-.html
  • gość 2015.01.02 [09:55]
    Oho dekoratorki wnętrz haahhaha pustaki po ukowskich marnych koledzach. Stodola na kredyt to wasz szczyt mozliwosci.
  • gość 2015.01.02 [10:03]
    nie wiem czy teraz link się otworzy poprawnie, w tej galerii jest więcej zdjęć,cudna jest ta witrynka oszklona
    http://deccoria.pl/galeria/foto ,id,115599,1430859,1,moje-domowe-przedswiateczne-aranzac je-.html
  • gośćtx 2015.01.02 [10:16]
    Ale c***jowe stodoły w tym jukej macie. Nie to co nasze piękne domki w PL. Bieda to wasz towarzysz zycia czy to w PL czy w jukej
  • gość 2015.01.02 [10:17]
    minimalizm w czystej postaci, jak najmniej na półkach itp usmiech.gif
    polecam http://www.malascena.com.pl/
  • gość 2015.01.02 [10:20]
    Ale gofno w tym jukej
  • gość 2015.01.02 [11:15]
    ^ napisał polaczek z wynajmowanego pokoju smiech.gif
  • lusia00 2015.01.02 [15:13]
    Wiadomo, że z wynajmowanego napisał i to pewnie w jednym pokoju 6 osób śpi hehe Ja to preferuję jednak meble takie w stylu klasycznym takie brązowe, które są bardzo ładne i niezniszczalne ale to tylko moje zdanie.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat kupna, sprzedaży, wynajmu domu lub mieszkania to znalazłeś odpowiedni adres. Wejdź na http://sprzedamkupiewynajme.bloog.pl/ i sprawdź
    edytowano 2015.05.18 [11:39]
  • gość 2015.01.02 [15:52]
    Fajny temacik usmiech.gif
    Mi nie bardzo podchodzi angielski styl czy retro..
    Nie lubie wzorzystych tapetek w rózyczki , a juz czerwonego, czy wrzosowego koloru.. brrr !
    Ale kazdy ma swój gust usmiech.gif
    Lubie wnetrza w ktorych ja sie dobrze czuje usmiech.gif Staram sie jedynie miec max 3 kolory dopasowane do siebie, meble w tym samym stylu itp. Raczej styl Ikeowski smiech.gif , ocieplony kwiatami, narzutami, zasłonami itp. I róznokolorowymi grzbietami ksiązek na pólkach usmiech.gif
    Widze, ze trollik dyrektor z Job Center ( pisownia orginalna ) zainteresował sie wystrojem smiech.gif
  • gość 2015.01.02 [15:53]
    ja lubię najlepiej z litego drewna,wtedy są ponadczasowe
    no ale drogie bardzo smiech.gif
    w Polsce jest moda na te paździochowe meblościanki kurzołapy
    niby już nie takie jak w PRlu ale dalej takie same w każdym domu
    tylko półki inaczej ustawionesmiech.gif
  • gość 2015.01.02 [18:56]
    Ja mam w domu styl troche taki hiszpanski, indyjski czyli bardzo kolorowo i duzo dodatkow. Mam meble wlasnie z litego drewna robione przez brata stolarza wiec nie wywalilam fortuny. w aslonie mam jedna sciane cala z cegiel a reszta pomalowana na jasny pomarancz prawie zolc, mam pozawieszane drewniane maski i duzo kwiatow. Ogolnie to ja lubie zywe kolory i jest ich u mnie w domu pelno, oprocz sypialni, ktora jest bardzo stonowana, w odcieniach blekitu tak zeby sie dobrze spalo.
  • gość 2015.01.02 [19:59]
    gość dziś [18:56] oj to masz dobrze z bratem smiech.gif ja do mojego domku kupuję drewniane meble na licytacjach i odnawiam sama
    jeszcze choruję na coś z antyków,ale antyki trzeba umieć odnawiać
  • gość 2015.01.02 [20:16]
    Oh te wasze stodoly z szcsurami i pluskwami. Mozecie je porownywac ale najwyzej, do afrykanskich chatek trzcinowych a ni do naszych pieknych dommow w PL. Ukowskie smiecie.
  • gość 2015.01.02 [20:23]
    a ty pastuchu wracaj do swojej lepianki i wywalaj gnoj z obory bo juz smrod taki sie zrobil, ze muchy na pobliskim gnojowisku padly!
  • gość 2015.01.02 [21:03]
    Typowa ukowska ściera z angielskiej stodoly
  • gość 2015.01.03 [09:58]
    nie odpisujcie na zaczepki temu czemuś , mi to spływa co on gada

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...