Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki styl wystroju mieszkania macie lub preferujecie

Polecane posty

Gość gość
nie odpisujcie na zaczepki temu czemuś , mi to spływa co on gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w skandynawii wiec moj dom jest w tymze stylu - nowoczesnie i minimalistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgdl
co to jest styl skandynawski? ja na razie wynajmuję mieszkanie w stylu nowoczesnym ale w kuchni podłoga jest z postarzanych białych paneli, do tego progi, drzwi malowane grubo białą farbą, szafki jasne, przeszklone, ściany kawowe - b. ładnie Chciałabym mieć dom zimny, nowoczesny, w stylu minimalistycznym, bez żadnej graciarni czy bibelotów. Do tego antyczny akcent jak stara waza albo "obdrapany " kominek, jakiś kandelabr albo stary żyrandol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK jest często ciemno i pada deszcz lub są wichury wiec u mnie w domu pomalowałam wszystko w jasne pastele, dużo bieli i ciepłe dodatki, w sypialni popielata ściana i różowo morelowe dodatki, Materiały szlachetne nie sztuczne , ciepłe wełna , filc, bawełna , Drewno jasne , Kuchnie mam na biało ale ożywiam żółcią i pomarańcza. Łazienki jasne białe , Mam mały domek i dość małe okne wiec jak najwiecej światła staram się wprowadzić , nie mam firanek tylko zasłonki po bokach okien.widok mam ładny bo na ogród a z drugiej strony na ulice ale taki zielony zaułek raczej. Jasne drewniane meble / głownie ikea/ i podłogi tez jasne deski wszędzie.ogolnie jak najjaśniej :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
styl skandynawski to prostota wzorów, minimalizm, jasne i dobrze oświetlone naturalnym białym światłem pomieszczenia, funkcjonalność, ten styl stanowi w pewnym sensie odzwierciedlenie natury Skandynawów, którzy przywiązują ogromną wagę do ekologii i są niezwykle przywiązani do otaczającej ich natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię stare meble i bibeloty, sa ciekawe, malopowtarzalne, mają duszę i swoja historię i nie wyjda z mody ( skoro do tej pory nie wyszly), przeciwnie, ich wartośc wzrasta z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora456
Styl skandynawski to generalnie dużo bieli. Zwykle białe meble i ściany czasem nawet biała podłoga. Ale każde wnętrze jest indywidualne, każdy ma inny gust nawet, jak kilka osób urządzi je w skandynawskim stylu. Warto zobaczyć wiele propozycji dobrze urządzonych wnętrz i się trochę poinspirować ;) np. tutaj http://lakris.pl/ są wnętrza skandynawskie z różnymi dodatkami, czasem fioletowymi, czasem kawowymi. Mi się ogromnie podoba ta różnorodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minimalistycznie i nowoczesnie, pewnie bede inspirowala sie stylem skandynawskiem, ale go "ocieple po swojemu":) nie lubie mieszkan zagraconych, ciemnych, zakurzonych, zle sie w nich czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haypinpocom1971hnwai
Oho dekoratorki wnętrz haahhaha pustaki po ukowskich marnych koledzach. Stodola na kredyt to wasz szczyt mozliwosci. Jasne http://lync.io/ePc6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubóstwiam drewno! Niestety mój caly dom nie jest drewniany ale za to mam sporo drewnianych elementow, takich jak schody, zlecilam ich zrobienie firmie http://tartakjejkowice.pl/ i musze przyznac ze wszystkie zamowione przeze mnie elementy sa wykonane z prawdziwym kunsztem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam styl skandynawski tylko po nowoczesnemu wszysto w bieli wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam klastycznie, może nawet trochę retro. Postawiłam na klasyczne meble, stonowane ściany i fajne reprodukcje od DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/2/46/obrazy-na-plotnie/franz-marc. Wolę tak, bo nie muszę za kilka lat zmieniać niemodnych mebli i stylu wnętrz - te zawsze będą modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vintage,new baroq,prowansalskie akcenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy mieszkałam u mamy zawsze marzył mi się nowoczesny design, szkło, stal, chrom, czarna skóra itp. ale gdy się wyprowadziłam okazało się, że bardziej mi odpowiada drewno, czekoladowy brąz, żadnej niepraktycznej bieli (chyba, że na ścianach i suficie), miękkie kanapy, zdobione lampy. fakt, większość mebli dostałam razem z mieszkaniem, nauczyłam się je lubić, jakoś ze sobą poustawiałam i mam zupełnie fajne mieszkanko. i choć lubię porządek, to wolę mieć kilka rzeczy ekstra w pokoju, niż pusty stół, skórzaną kanapę i samotną lampę wyglądającą jak kij od mopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam oldschool. Dużo drewna, nawet podłogi ( z firmy siekierki), meble z "duszą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię w domu bałagan. Czuję się wtedy swojsko. Kwiatki i firanki w oknach, mnóstwo kurzołapów, nawet magnesiki z urlopów na lodówce. Meble jasne, ściany też, na nich sporo zdjęć, obrazków, na podłogach chodniczki, oczywiście wszystko dość gustownie dopasowane. W takim otoczeniu czuję się lepiej, niż w chłodnym, purystycznym wnętrzu. Ale każdy ma tak, jak chce mieć - nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maludek dzięki za linka,przejrzę sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ażurek
podoba mi się styl nowoczesny,ale u innych,ja sama czuję się dobrze w przytulnych pomieszczeniach gdzie są firany,zasłony czy rolety rzymskie drewniane podłogi i meble z drewna, pastelowe kolory ścian, lampy podłogowe z dużymi abażurami ,obrazy na ścianach z tym że obrazy najlepiej olejne lub ciekawe grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię drewniane podłogi w mieszkaniach. Sama mam w domu drewnianą podłogę od producenta http://solidparkiet.pl/. Tylko drewniana podłoga ma swój urok, wdzięki. Jest zdrowa, nie przyciąga kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam drewniane podłogi i drewniane sufity w domach prywatnych. Bardzo mi się podoba taki starodawny klimat kiedy widać krokwie dachowe na suficie. W domu mamy właśnie coś takiego, czyli drewniane bale na suficie, odpowiednio zaimpregnowane i do tego drewniana podłoga. Podłogę i materiały drewniane do wykonania dachu kupiliśmy w firmie http://www.mat-bud.szczecin.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askatrzaska
Najważniejsza jest jadalnio-kuchnia w całym mieszkaniu, tak mi się wydaje, że koniec końców najwięcej czasu tam się spędza. Mnie by bardzo odpowiadał taki wystrój sferawnetrz.com.pl/oferta/calligaris-krzeslo-ice jak tu z czerwonymi krzesłami i lampami. Nowocześnie i bardzo elegancko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomaBra
Widzę, że tu bardzo dużo firm sobie pospamowało. Szczerze powiedziawszy wystrój wnętrz zależy od naszych gustów. Jedne osoby lubią styl taki, a inne siaki. Jedni kupują obrazy z allegro czy feeby, a inni wazony z kwiaciarni. Tak anprawdę przydałyby się zdjęcia zamiast opisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny durny temat ludzi bez wyobrazni 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam styl żydowski, tylko pomieszczenia musza byc bardzo duże . Jest to styl bogaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydowski? Pracowałam kiedys u Żydów.. Staro przygnębiająco, konserwatywnie. Nie dla mnie. Ja lubie wolność ,przestrzeń , światło , powietrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie białe meble, szare panele (mala przetrzen) kilka jaskrawych kolorow na przelamanie =) kolorowa sofa kolorowe dywaniki itp. tyle ze każdy pokoj inaczej. w salonie np mam ciemno szare sciany. biała mebloscianke i biala stojaca lampe a sofe oraz zaslony w kolorze morskim. sypialnia jest cala biala poza łóżkiem =) czarna metalowa rama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×