Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem juz bardzo dlugo bez pracy w uk z powodow zdrowotnych i

Polecane posty

Gość gość

Nie moge znalezc pracy. Juz nie wiem co mam robic. Nie szukam niczego rewelacyjnego, bo zadowole sie praca nawet za minimum krajowe. Lepszy rydz niz nic. Do takich prac rowniez musze podac poprzednie miejsca pracy, ich dokladny opis i oczywiscie pozniej takze dobre referencje. Nie mam pracy od grubo ponad roku a wiec nie mam takze co wpisac w cv tudziez formularze aplikacyjne. Tym sposobem w cv jest ogromna przerwa i stale sie powieksza jeszcze bardziej, niestety :O Na wyslane aplikacje nie odpowiada nikt i wiem, ze oczywiscie jest to spowodowane tym, ze nie pracuje juz od tak dlugiego czasu. Co robic? Klamac nie bede, bo i niby jak? :O O chorobie opowiadac chyba tez nie chce, dojda moze do wniosku, ze chorowita ze mnie osoba, a po co komus taki pracownik. Mowimy tu o pracach w takich miejscach jak Costa Coffee, Wetherspoon czy Starbucks itd.,itp. Sytuacja chyba bez wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz przesrane, wracaj do rodziców jak ich masz, jakoś może przeżyjesz, UK się dawno skończył, to teraz drogie szambo. Z czego żyjesz rok bez pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba robić COŚ
szukaj prace jako niańka albo au pair, albo gospodyni domowa, ewentualnie sprzątanie jak nic innego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie powinnas powiedziec o chorobie, bo to jest jedyne rozsadne usprawiedliwienie przerwy. Konstruktywnie: mialam problemy zdrowotne, ktore sie skonczyly and I am keen to return to work. Kwalifikacje mam takie i takie. Podczas choroby zrobilam to i to (np pomagalam rodzinie w opiece nad dziecmi, doksztalcalam sie, przemyslalam co chce robic i jakie sa moje zalety i co moge wniesc do pracy. Choroba to zaden wstyd. Nie stawiaj sie w pozycji niewolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, wroci do rodzicow i bedzie mi siedziec "na glowie". A w cv w ta przerwe to niby co ma sobie wpisac? Choroba? :O Nikt nie odezwie sie do osoby, ktora ma ponad roczna luke w zyciorysie, nie oszukujmy sie, tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglupy je!bane. Za co musialam urodzic sie jadna z nich.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@21:33 ze co?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.29 po prostu wpisujesz jak bylo. Jak pracodawca bedzie chcial sie dowiedziec to zapyta. Sama mialam dziure w CV (pracowalam, ale w pracach niskoplatnych nie zwiazanych z zawodem) i potem dostalam wymarzona prace ze wzgledu na swoje umijetnosci. Akurat ktos taki im pasoeal. Mozna? Mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowna qrwa.:D luka w rzyciorysie przyglupie nikogo nie interesuje jesli masz jakies przydatne umiejetnosci, oprocz lizania jajek jak bingol buehehe :D no chyba ze jakis frajer da prace za to:o komus kto nic nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyciorysie oczywiscie mialo byc, za szybko pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj do PL. Tutaj szybko wyzdrowiejesz i u nas pracy nie brakuje. Będziesz żyć jak pączek w maśle z oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jak swinia w gownie. :D kocham Cie UK I S :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet linka przyglupie wkleic nie umiesz :D gnij w plu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol znowu matce zakosił portfel i w z kafejki internetowej nadaje, potem z gwinta jabola i tak zakończy następny bezproduktywny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Nie sadze bo pisal kiedys ze ma zone i corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet do niskoplatnych prac pytaja dlaczego nie pracowales/as jesli masz jakas przerwe w zyciorysie. Takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nikt nie pytal a mialam przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma zone i corke ale w simsach tepaku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Kiedys po pijaku przyznal sie ze jest pedalem i lubi lizac jajca kupie znajomych. Co za debil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×