Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłego dnia rodacy

Każdy emigrant dorabia się od przysłowiowej łyżki

Polecane posty

Gość miłego dnia rodacy

nie dostaje spadku, nie polega na rodzicach, nikt mu nic nie daje, więc jest na dorobku od zera, z tego względu uważam że polacy jako grupa dają sobie rade za granicą wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak robi tylko 5% uczciwych i pracowitych. Reszta ciagnie od starych i paczki dostaje z pl bo nie moga wyzyc za 1400funa skoro pokoj i zarcie w uk tyle kosztuja:D 🖐️ ana swieta lataja do kraku po sloku, je!bane maminsynki na garnku starych jak ja ich nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te koorfy dostają paczki z PL? Serio??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autora wątku, no fakt, spadku żadnego nie dostałam, ale 300 funtów do kieszeni i pojechałam (do siostry, ona tam była od 2005 a ja pojechalam w 2007). Wielka Brytania. w tym roku 10 lat strzeliło ... Siostra od x lat jest w innym kraju, ja nadal w UK ale inna część kraju zupełnie - przeniosłam się z poznanymi tam koleżankami (w sumie to przyjaciółki, Polka i Hiszpanka) o 400 km na północ. W UK imałam się różnych prac, zaczynałam od sprzątania hotelu- giganta, kilku guest house'ów, potem recepcja guest house'u part time i coffee shop part-time, potem podstawowa basic praca biurowa, potam przeprowadzka, tam w nowym miejscu najpierw kilka miesięcy recepcja hotelu, potem recepcja małej firmy, potem recepcja dość dużej firmy i nadal tam jestem (od 2013) ale już nie na recepcji lecz w biurze jako supervisor małego działu. Życie prywatne? kilka związków ale nie wypaliły, dopiero ten ostatni - tfu tfu żeby nie zapeszyc - całkiem udany, trwa póki co 2 lata i jest super. Podróżuję, czasem z facetem czasem z przyjaciółką/ami. W Europie sporo już zwiedziłam. m. in. byłam 3 razy w Hiszpanii (Barcelona, Madryt i Walencja), 2 w Portugalii (Lisbona i Faro), raz na Chorwacji (Dubrovnik), raz we włoskich Alpach... Przyjaciółce-Hiszpance pokazałam Kraków, polskie góry (zachwycona Krakowem oraz Morskim Okiem chce tam zabrać swoją mamę i siostrę :) które mieszkjąa w Hiszpanii)... OK, wyszło z tego jakies sprawozdanie, ale o co mi chodziło - jestem zadowolona z życia tutaj Moja opinia o Brexicie? o tym, co się moze wydarzyć |(lub się nie wydarzy)? Mam permanent residency od kilku lat, ale jakbym kiedyś doszła do wniosku, że już tu nie chcę żyć (choć nie sądzę ale nigdy nie mow nigdy) - to myslę o Hiszpanii... lub Szwecji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam normalnych uzytkowników tego działu frum i życzę miłego weekendu :) i znikam, lecę do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy, ale wielu. jednak sporo jest tkich cwaniaczków itd ale duzo też ludzi ogarniętych, w porządku, uczicwych pracowitych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pochwal sie ile murzyńskich fjutów juz obsłuzyłas wywłoko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokój i zarcie 1400 i paczki z plu :D :D :D weź dziecko idz już spać, już dawno po dobranocce :D co za matoł uk widział tylko na goooogle maps buehhehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podaj przyklady konkretnie jestem ciekaw co to za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha co sie oburzasz wielce:D przeciez wiadomo ze bez paczek od matki nic bys normalnego nie zjadl w tym uk oprocz fast foodow :D a tak wysyla ci bigos wedliny i slodycze bo w tej anglii nie maja dobrych a polskie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie dostalem paczki od matki tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostales cwelu:D po pijaku kiedys sie przyznales tutaj :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehe co za polglowek :D ja nie pije cweloalkonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już się dwa "samce" pożarły od rana :D w prawdziwym życiu byście z płaczem uciekli zamiast normalnie walczyć. Co za c**y, nie faceci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zamknij ryj tępa dzido :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W normalnym zyciu szybko by sie to skonczylo bo ten cwel to jednostrzalowiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Wyzywajac mnie wyzywasz tez siebie hipokrytko, dlaczego? pomysl aaaaa przepraszam zapomnialem ze z mysleniem u ciebie ciezko tepaczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dostalbys miedzy oczy ode mnie i moich znajomych i bys uciekl z placzem do mamusi buahahahhahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie najpierw podstawowke cweluchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracując w Holandii nie zauważyłem, żeby większość Polaków się czegoś dorobiła. Owszem, budują sobie domy w Polsce albo kupują mieszkania w Holandii ale to jest 10% wszystkich emigrantów, reszta żyje z dnia na dzień na słoikach z Polski w jakichś kampingach z Polakami. Co niektórzy z nich kupili sobie jakiś samochód i tyle. Tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mama im pozwoli wyjść z domu to spełnia się ich marzenia o biciu. Oj dzieci... fantazje macie. W gacie byście narobili gdybyście się spotkali. Tacy są dzisiejsi faceci. Zero jaj tylko wyzywanie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehe :D no na pewno banda cweluchow z podstawowki narobilaby w gacie ze strachu na moj widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żryj kał w uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście siebie warci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniszcze jukej i wszystkich tam mieszkajacych przyglupow jak ten powyzej:D na szczescie juz wrocilem do pl i zycie stalo sie przepiekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś P****alo cie chyba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto się czubi ten się lubi :) Spotkajcie się twarzą w twarz i po 5ciu minutach pobiegniecie w stronę zachodzącego słońca trzymając się za ręce. Kafe - miejsce gdzie spotkały się dwa pedały :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nono :D napisala glupia lesba ktora chce pisac z samymi ci!pami na kafeforum. Nie poplacz sie szmato ze tez faceci tu pisza ktorzy czasami dobrze robia ze mieszaja z gownem takie gowna jak ty :D ale ja bede mily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ci się chyba pomyliło. W sumie to nie tylko to. Ogólnie jesteś pomylony. To nie portal randkowy. Kobiety czasem chcą porozmawiać z kobietami i nie chcą żeby takie jełopy jak ty im przeszkadzały. Ptasi móżdżek nie powoli ci zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym to przyslowie jest tak glupie ze brak slow. W ogole nie ma odzwierciedlenia w zyciu wiec zrec kupe znajomych ze sloiczka cwele. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×