Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłego dnia rodacy

Każdy emigrant dorabia się od przysłowiowej łyżki

Polecane posty

Gość gość
Nono ktos madry debilki nie zrozumie :D wiec spier!dalaj pogadac z innymi nawiedzonymi psycholkami :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zrozumie kobiety tak jak inna kobieta. Ty tu przegrańcu tylko zawadzasz. W realnym życiu pewnie też :) ok, miłych wakacji życzę bo widać, że je tu spędzasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za nauczenie nowych definicji. :D jestem nimi wg ciebie debilko -Przegrancem :D - koles ktory ma wszystko co chce, prace ktora kocha, pieniadze itd -Pedalem :D - koles ktory ma kobiete, kocha ja, zalezy mu tylko na niej i glownie dzieki niej jest niesamowicie szczesliwy. Xxx Gratulacje :) wlasnie przez takie gowna jak ty krettnko zaczalem miec wyje!bane na innych i ciesze sie niesamowicie z tego :) X No i taaaa wakacje to mialem w liceum :D no i chyba tepaczka nie slyszala o smarfonach i dostepie do neta wszedzie. Xxx Dziewczyna w szoku ze wdaje sie w dyskusje z takimi debilami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty się dobrze koleś czujesz? :D A tak w temacie odpowiem: ja nie zaczynałam od przysłowiowej łyżki (nawet nie słyszałam o takim przysłowiu) ale moi rodzice tak. Było ciężko, ale teraz obydwoje mają prawie 50 lat i mają pomoc swoich dzieci. Wszystkie dzieci dobrze wykształcone. moi rodzice mogą przestać już pracować i zacząć spokojnie żyć czy to w Pl czy za granicą (mają dom zarówno tu i tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w simsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby, która to do mnie napisała: "gość dziś pochwal sie ile murzyńskich fjutów juz obsłuzyłas wywłoko" przede wszystim, Twój "poziom" a raczej jego brak, jest żenujący i żałosny. Poza tym, wyobraź sobie, że nie gustuję kolorowych mężczyznach. Mam kilka koleżanek Murzynek, co nieco znajomych z Indii, Nepalu... To są - tak pewnie Ciebie rasisto zaskoczę - bardzo fajni i mądrzy ludzie. pa, miłej niedzieli - pewnie już byłeś/aś w kościele?? jak na plującego jadem katolika z Polski przystało? JAK NIE, TO BIEGIEM!! I NA KOLANA PAŚĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spier!dalaj pograć w simsy świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ojoj trafilem celnie bo zabolało cie swinio:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trafiles gowniaku. Czarni sa fajniejsi, madrzejsi i pod kazdym wzgledem lepsi od ciebie swiniaku pedalski powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Polaczkowe rasistowskie swinie obrazaja inne rasy ktorym do piet nie dorastaja. Smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w simsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa czarni madrzejsi.......chyba w bajkach:D skoro niby sa to czemu taka bieda w afryce? gdzie oni ci madrzy są? biała rasa wynalazła 99.8% rzeczy na swiecie ty pusta lampucero hahahhahahahahahahhaha 🖐️ idz obsługuj czarne fjuty w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wooow ktoś się nie uczył w szkole i nie wie dlaczego w Afryce jest bieda. Ojojoj... Wiesz, jako biały facet powinieneś używać swoją "white privilege" jak każdy inny a ty siedzisz tu i madrujesz się na tematy o których nie masz pojęcia :) Skoro tu już się przykleiles to opowiedz mi jeszcze jak to jest mieć okres i dlaczego męska grypa boli bardziej niż poród bez znieczulenia? :) Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty swiniaku jestes taki glupi ze kazdy jest madrzejszy od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha tylko że w przypadku polaczkow nie ma białych przywilejów. Polaczki mają różowe przywileje, wiesz o co chodzi ;) To gorszy sort i nie ma porównania w tym przypadku z białymi Amerykanami czy Brytyjczykami. Po prostu nie ma. Polacy to murzyni Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorabiaja sie dorabiaja i nic nie maja to juz nie te czasy na dorobek polacy teraz na zachodzie zyja dla oplat szmat na tylek jedzenia i raz w roku urlop siedza w mieszkaniach po pracy goffnianych w dodatku i nie swoich i tak zycie im leci kolo nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu od murzynow u gory ...wiesz kto teraz jest murzynem ? Kazdy bialas na zachodzie bo musi ze swych podatkow utrzymywac horde brudasow ktorych zgnila zachodnia europa tak chetnie przyjmuje do swych krajow. Kiedys murzyn sluzyl bialemu teraz bialy sluzy murzynowi ...wszyscy polacy zapieprzaja na zachodzie na brudasow i murzynow do tego byli potrzebni zachodowi ! Dlatego otworzono dla nich granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nikt ci nie bronil sie uczyc w pl i zyc u siebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewnie ze nie broni mozna byc dumnym ze nie upadlo sie tak nisko zeby zapierniczac na czarnuchow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sytuacja się odwróciła :D jak lubicie usługiwać czarnym Polaczki- świniaczki? :D Kobiety to mają z tego przyjemność. A wy hejtujcie bo nie możecie tego znieść ahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ czarnym to ty obsługujesz fjuty wywłoko :D ja w pl mam bała rasa na ulicach , gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nikt inny nie chce przyjezdzac do syfu zarabiac grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tys zł nazywasz grosze?:D LOL co za cwel:D do tego w pl wszystko trzykrotnie tansze niz w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.000 to ty widzialws na wikipedii :D bajkopisarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pl wszystko trzykrotnie tansze?? normalnie zart roku trzymajcie mnie!! bylem w Polsce w czerwcu. zakupy niby takie zwykle, a ceny nieziemskie - tzn nie dla mnie, bo ja zarabiam w gbp i naqwet jak funt nidko stoi, to i t ak nie jest zle. ale rozmawialem o tym ile co w Pl kosztuje z mama, z kolegami i jak ktos zarabia np 2200 zl netto i zona mniej wiecej tyle samo i maja dziecko/dzieci, to wesolo nie jest. napisz mi cwaniaku, skoro wedlug Ciebie w Pl trzykrotnie taniej wszystko, co rozumiesz przez to twoje "trzykrotnie" i tez napisz, ile w Polsce zaplacisz w zlotowkach za te zakupy: chleb razowy zytnio-pszenny, 10 plastrow szynki, 200 g sera zoltego dobrego nie syfiastego taniego, kilogram bananow, 5 nektarynek, kilogram jablek, 2 awokado, buraki mlode 4 duze sztuki, 6 jajek ekologicznych, papier toaletowy, mydlo w plynie, proszek do prania 1 kg. bo ja zrobilem takie zakupy dzis i zaplacilem za nie 27 funtow czyli zarobilem na nie w 2 godziny 15 minut. czy w Pl zarobisz na takie zakupy w 2 h 25 min ...??? ojjjj, malo kto, malo kto zarobi :O tak tam jest "trzy razy taniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj takie zakupy to w pl mozna latwo zrobic za 30zł wiec nie szpanuj nieuku a szynke i chleb mamy lepsze niz dziadowskie zarcie z waszego tesco lub costa :D przy zarobkach 5000zł nie musze oszczedzac i co najwazniejsze jestem u siebie , gnij w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol i te jego fantazje 5000 :D kolezka z podstawowym niepelnym buehehe :D gnij w plu cwelu na garnku u matki i zuluj od niej na fajki i tanie wina alkonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5000 to Ty w simsach masz "polski bracie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś mi w końcu odpowie ci to jest za przysłowie z łyżką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zakupy za 30 zł ha ha ha ha ha ha ha ha ha :) :) :D :D no nie mogę leżę i kwiczę ze smiechu właśnie byłam w Polsce -za 30 złotych to można kupić kilka piw, paluszki i kiepski zółty ser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×