Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pantylopel

mieszkanie socjalne

Polecane posty

Gość pantylopel

zlozylem papiery o mieszkanie socjalne i czekam 2 lata ,jestem chory na cukrzyce ale tego nie zglaszalem i zastanwiam sie czy jesli to zglosze to przyspieszy moja aplikacje,bo z tego co slysze ludzie kombinuja jak sie da,klamia itd a czlowiek chory i czeka i czeka i doczekac sie nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic noweeego
a ja jestem chora na uporczywy ból pleców:o cukrzyca nie przeszkadza w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh przynajmiej czekasz
Ja w polsce wcale nie dostane,musze wynajmowac głupią kawalerke za całą swoją wypłate a za meza zyc,bo nie chce mieszkac z dzieckiem mezem na kupie ze swoja rodzina. chociaz tutaj twierdza w urzedach ze i po 10 osob zyje w jednym mieszkaniu,nie jest Pani sama, i pewnie nie tylko ja to slyszalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego, ze masz cukrzyce? Z ta choroba da sie zyc. Nie rob z siebie ofiary losu. Moj maz ma cukrzyce, jego mama ma cukrzyce i jego babcia tez mila cukrzyce. I jakos kazda z tych osob pracuje. Babcia juz nie zyje, ale cale zycie pracowala. Jego mama, mimo iz ma bardzo wysoki poziom cukru, bierze insuline, chodzi do pracy. Moj maz tak samo. I jakos nikt nam nie daje mieszkania z counsilu. Na zlamany paluszek tez bedziesz narzekac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantylopel
wiec od czego zalezy pierwszenstwo otrzymania mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantylopel
a kto napisal ze ja nie pracuje......pracuje po 12 godz,ja pytam o kolejnosc przyznawania mieszkania ,czy to ze choruje w jakims stopniu mi pomoze czytajcie ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantylopel
moj znajomy mowil ze jego kuzynka zaniosla pismo od lekarza ze leczy sie na depresje i dostala po 2 miesiacach mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama z londynu 28
Przykro mi to pisac ale przypuszczam, ze nie dostaniesz tak szybko. To tez zalezy od miejsca zamieszkania. Ja dostalam mieszkanie zastepcze jeszcze tego samego dnia kiedy skladalam wniosek o mieszkanie poniewaz z dwojka dzieci nie mialam dokad isc a odeszlam od meza i musialam sie wyprowadzic natychmiast.. Po paru miesiacach dostalam juz mieszkanie z councilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a kto napisal ze ja nie pracuje......pracuje po 12 godz" Skoro pracujesz 12 h dziennie, zapewne masz pieniadze na czynsz. Jakos do tej pory oplacales, nieprawdaz? Po co ci zatem mieszkanie socjalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evennn
no właśnie możesz się pościć jak mam powyżej (co przyznała na innym wątku) i jak cię partnerka wyrzuci to może dostaniesz mieszkanie:) oj nie biedaku, nie masz dzieci więc puszczalskie maja pierwszeństwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evennn
*mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama z londynu 28
Oj, ktos tutaj nie potrafi czytac. W innym watku nic nie przyznalam. Zapytalam jedynie czy znasz tylko facetow, ktorzy puszczaja kantem swoje zony. To, ze odeszlam od meza nie znaczy, ze mnie z domu wqyrzucil lub, ze go zdradzilam. Przykro mi, ze znasz tylko takie schematy. Zapewne z wlasnego doswiadczenia. Szczerze wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama z londynu 28
Oj, biedactwo, i to nazywanie mnie puszczalska pomimo tego, ze mnie nie znasz. Juz? lepiej, sloneczko? Mam nadzieje. A teraz idz zaparz meliske, usiadz, wdech, wydech, wdech, wydech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evennn
powtarzasz sie złotko, może tobie meliska potrzebna;) a wdechy i wydechy to na pewno znasz, w końcu tym zarobiłaś na życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evennn
aha czyli żyliście sobie zgodnie i pewnego ranka postanowiłaś że wyjdziesz sobie na ulicę z dziećmi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kraków
głupiś i tyle , rzuć robote do mopsu ,caritasu ,, ciągaj kase z podatków mądrali powyżej tu cyt " 17:29 [zgłoś do usunięcia] Azjatycka Pani "a kto napisal ze ja nie pracuje......pracuje po 12 godz" Skoro pracujesz 12 h dziennie, zapewne masz pieniadze na czynsz. Jakos do tej pory oplacales, nieprawdaz? Po co ci zatem mieszkanie socjalne? " to dostaniesz.\ ps : z szóstka dzieci rozwianych po kraju też nie zaszkodzi i jakaś renta alkoholowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama z londynu 28
Azjatyckiej juz zwieracz puscil, juz nie wytrzymuje i musi pisac z pomaranczowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Azjatyckiej juz zwieracz puscil, juz nie wytrzymuje i musi pisac z pomaranczowych" Oczywiscie, ze to ja! Nie wiedzialas, ze ja tu pisze spod wszystkich nickow? Nawet spod fioletowych ;) nick "samotna mama z londynu 28" tez nalezy do mnie. Nie ma co, przejrzalas mnie ;) xx Oj te teorie spiskowe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evennn
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz, zaraz....
Azjatycka Pani "a kto napisal ze ja nie pracuje......pracuje po 12 godz" Skoro pracujesz 12 h dziennie, zapewne masz pieniadze na czynsz. Jakos do tej pory oplacales, nieprawdaz? Po co ci zatem mieszkanie socjalne? A co ma jedno do drugiego? :O W mieszkaniu socjalnym tez sie placi czynsz, plus jest taki, ze raptem cie nikt z niego nie wywali. Ty myslalas, ze jak mieszkanie socjalne to za darmoche sie mieszka? :D Hahahahaha, kretynka normalnie. Nic nie ma za darmo, durniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neverrrrr
"Nic nie ma za darmo, durniu" ale pełnej ceny wynajmu tez się nie płaci tylko dużo mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka w UK placi
550 funtow za mieszkanie socjalne, a jej kolezanka druga za taki sam metraz i warunki placi 520 takze nie wiem gdzie tu jakies mniej. Chyba, ze mnie oszukala, ale bylam u niej i naprawde zadne to luksusy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgfgtfg
cukrzyca nie pomorze nic w zmianie bandu czy przyspieszeniu calego oczekiwania. gdyby np stan mieszkania sie pogorszyl,albo mialbys dzieci ktore spia w jednym pokoju np po3. a wiekowo duza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgfgtfg
no oczywiscie ze zadne w koncu to sosjalne mieszkanie. poza tym kazdy council inaczej dziala inne domy ma. jedni dostana prawie nowy dom a inni ruine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz, zaraz....
Jak to nie placi sie pelnej ceny wynajmu? :D Oczywiscie, ze pelna :D Owszem, czynsze sa nizsze niz wynajem prywatny ale to miej pretensje do prywatnego landlorda, ze wynajmuje drogo a nie w takich cenach jak miasto. Czynsz w mieszkaniach socjalnych sie placi i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka w UK placi
wlasnie z kolezanka pisze na gg i sie pytam, ta jej kolezanka co placi mniej i wynajmuje od landlorda to mieszka w gorszej dzielnicy stad taka cena. Kolezanka placi za wynajem normie, chodzi o to, ze nie moze nikt jej wymowienia wreczyc jak tej jej kolezance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgfgtfg
zaaraz zaraz- tak placi sie np za 3 bedr. dom 450 funtow w Londynie i basta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz zajeta zyciem
hm...z tymi dziecmi to tez niewiem czy tak jest..bo my czekamy juz 4 lata ,mamy 5 dzieci i w malutkim pokoiku spi 3 synow gdzie roznica pomiedzy naj a najmlodszym jest 12 lat a moja przyjaciolka czekala 4,5 roku i dostala piekny spoldzielczy nowy domek 2 bedroom za ktory placi 360f miesiecznie z duzym ogrodem i podjezdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgfgtfg
to tez zalezy od danego councilu,jeden ma wiecej aplikacji innym niej.Jeden ma wiecej domow a inny mniej. Jesli tak ja pisze z dzieciakami jest,to masz napewno wyzszy band niz ktos kto ma jedno dzieck i np dwie sypialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz zajeta zyciem
wcale nie ,jestem na najnizszym bandzie , sa trzy i my jestesmy w tym trzecim bo jak to oni powiedzieli 3 sypialnie na nasza 7 to bardzo dobre warunki mieszkaniowe:( wiec czekamy sobie juz 4 lata i pewnie jeszcze 4 poczekamy a znam pelno ludzi ktorzy podostawali mieszkania po kilku miesiacach,znajoma z 2 dzieci jako samotna matka dostala nowy dom z 3 sypialniami (wielkimi) bo niby samotna byla a po mieisacu wprowadzil sie chlopak ja nie umiem klamac i dlatego sobie jeszcze poczekam,nie stac mnie na kupno domu ,a to moje marzenie miec swoje 4 katy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×