Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość @malpka@ __

Najgorszy fryzjer,kosmetyczka w LONDYNIE!!!! wasze opinie.

Polecane posty

Gość @malpka@ __

Zapraszamy do wpisawania opini o najgorszych Waszym zdaniem salonach fryzjerskich,kosmetycznych .Podzielmy sie naszymi zdaniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujijygy jhutu
NAJGORSZY SALON W LONDYNIE TO INSPIRATION Z LEYTON. NIE POLECAM. KATASTROFA.O WLASCICIELCE,KTÓRA JEST FRYZJERKA MAM BARDZO DUZO RZECZY DO POWIEDZENIA,ZABRAKLOBY STRON,MOJE WLOSY JESZCZE PO ROKU NIE WRÓCILY DO SIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo @malpka@ __
Czesc mi nie odpowiada salon glamour i miami sun.Czesto ludzi zmieniaja,a na najgorszych.Wiec po co im te zmiany?Czy kiepsko placa?.Czy moze zle srodki maja.Nie powiem,ze porazka,ale jakies takie nijakie.Nie doradza nie dobiora fryzury.Zwyczajnie chcesz to masz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @malpka@ __
Mysle ze nie tylko mnie zainteresuja ,ktore salony lub fryzjerki czy kosmetyczki uwazacie za zle ..i fajnie podyskutowac mowic dlaczego ;) Poza tym beda dwa oddzielne tematy..jeden do krytykowania inny do chwalenia ;)) i bedzie na temat wszedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @malpka@ __
charmsy....ty juz zaszczekalas na obu :P nie na temat ,ale pewnie ulylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaaaassssss
Wow to teraz posluchamy.... tylko ciekae czy prawde czy znow beda pisac pseudo klientki - czyli konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @malpka@ __
hehe...niech pisza co chca byle w temacie i bedzie oki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babazjajem
DO MALPA::: Dziewczyno ty ty chyba jestes prawdziewa wredna MALPA, bo nie masz co robic tylko siedzisz na necie i innym dupe obrabiasz!!! Albo MALPA ALBO GLUPIA KROWA!!!!! Idz po rozum babsztylu jeden,albo idz sie na nogi lecz bo na glowe to za pozno idiotko jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zacznij moze opisywac na forum co Ty porabiasz i czym sie zajmujesz???? moze to bedzie ciekawe dla ludzi!!!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @malpka@ __
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @malpka@ __
babo durna.......nie pytam o niczyje zycie tylko i wymiane doswiadczen..! jesli nie masz nic do powiedzenia poza ublizaniem..pozdrowie Cie srodkowym placem ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandragreennn
Kiedys bylam u dziewczyny na Whalthamstow,Justyna. Przyjmowala w salonie tatuazu. Nie wiem czy tam dalej jest , w kazdym razie ta kobieta nie miala zielonego pojecia o fryzjerstwie. Umowila sie ze mna na kolor przez telefon,i jak przyjechalam to miala juz farbe przygotowana :D i oczywiscie obstawala przy nim twierdzac ze taki chce..ale nie wziela pod uwage jaki ja mialam kolor :D. Towarzystwo panow z salonu tatoo MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @malpka@ __
Romana tutaj krytykujemy ale jest inny temat ,mial byc o dobrych fryzjerkach tylko ze szedl na psy ...:D zalozylam ten do krytyki ..moze tamten sie cos oczysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaawiedziona
Ja kozystalam z salonu na Wood Green taki powyzej stacji metra Obslugiwala mie AGATA.NIEDOSC,ZE PRZESADZILA Z CENA ZA FARBOWANIE WLOSOW WZIELA 90F.to na domiar zlego po kilku myciach zmyl mi se kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprstwz
najgorsza kosmetyczka w zachodnim Londynie to : Magdalena Trypko -Zelek Mieszka na Hanwell oglasza sie w internecie ale nic nie umie zrobic jak chodzi o zabiegi kosmetyczne nie umie zrobic nawet porzadnie french manicure i jest tepa jak zardzewiala siekiera szkoda czasu i pieniedzy na ta idiotke !!! dodatkowo podnajmuje pokoj ale niestety trzeba tez caly dom regularnie u niej sprzatac i myc po niej gary bo zostawia brudne w zlewie a jak jej powiesz ze nie to cie wyrzuca z mieszkania i biegnie do pokoju i chce pakowac twoje ubrania , ogolnie jest pierdolnieta!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listonosz:)
ja mysle ze Miami sun bije wszystkich we wszystkim !!! Ilonka -wiesniara-zwrot do klienta jak ci sie cos nie podoba to spierdalaj!!! Prosto i zwiezle, Fryzjerka Marzenka byla zajebiscie do dupy,ta stara ruda tez, ale co sie dziwic jak dresiarz lysy-boss:) nie placi a jego lalunia -Ilonka -bizness women;( nadeda idiotka sie rzadzi, siedzi na laptopie i wypisuje wszedzie i konkurencji co sie da i to nie przebiera slow krytyki!!!! Podszyewa sie pod inne osoby i pisze oszczerstwa, nie raz bylam na solce to widzialam jak siedziala na KAFETERII!!! Pozdrowienia dla prostakow=mysla ze biznesmeni=banda kanciazy nic wiecej!!!!!!!Zajmij sie swoimi fryzjerkami ktorych brak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah
szczera prawda Ilonka z miami sun pojecia niema o fryzjerstwie.totez nikt z nia nie wytrzymuje,po drugie za 150f tyg.zaden szanujacy sie fryzjer nie bedzie pracowal 50godz tyg.taz to kpina.wiec salon pada knajpa tez zobatrzcie na wlasne oczy jakie tam pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hahahahahahahah
Ja kiedys pracowalam dla "ilonki" do dzis nie dostalam calej kasy!!!!! Zalosni sa obiecuja szklane gory a drobnej kasy nie maja!!! Ilonka wypisuje wszedzie glupoty,nawet pod nosem smrod z Afrodyta robi=cicha wojna!! wklada palec w mrowisko,az sie kiedys przejedzie ,trafi swoj na swego i ja pogoni gdzie pieprz rosnie!! Sama chodzila po zakladach na szpiegi,co gdzie jak maja ile kosztuje,a potem krytykuje na solke do Glamur chodzila sie opalac zeby jej klienci mysleli ze u siebie sie tak opalala, a pisze na nich ze stare lampy maja i nieopalaja,to chyba o swoich lozkach mysli, Ze jeszcze sie nie znalazl nikt kto jej manto spuscil!!! Ale Ilonko przyjdzie kryska na matyska!!! DOCZEKASZ SIE SPRAWIEDLIWOSCI!! A swoja droga ciekawe kiedy zamkna MIAMI SUN-bo tam wieje pustka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka.k.()
do zawiedziona ja robilam tez u Agaty wlosy,dwa kolory,sciecie i zaplacilam 65f. :D bylam u nie pierwszy raz, nie wierze ze tyle zaplacilas! ja bylam z koloru zadowlona ,sciecie tak sobie ale nie powiem bo lepiej niz inne laski mi zrobila wloski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrusia1985
Ja bylam w Avie na Palmers green i tez bez rewelacji,w zakladzie bylam jedyna klientka,cisza, pustki i tylko obsluga, kolor mial byc platyna a wyszlo zloto:( no i 80f nie moje Nie polecam,nie warte tych pieniedzy,zadna rewelacja, solka tez slaba i samemu trzeba sobie posprzatac bo brudne lozka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @malpka@ __
Do tego kogos wyzej!!! Gdzie ublizylam ??? Nie intertesuj sie czyims prywatnym zyciem, bo nie ladnie wsadz\ac nos tam gdzie nie trzeba :P Mam na imie Kasia nazwisko Pajeczyk ;) mowi ci to cos?? :D fotek nie daje na forum ...lubie prywatnosci troszke miec ;) Masz jeszcze jakies pytania odnosnie mojej osoby ? Czy moze chcialabys powiedziec cos na temat fryzjerek,czy kosmetyczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @malpka@ __
Szkoda ze warioatki spieprzyly taki fajny temat jakim byl Gdzie jest w LONDYNIE dobry fryzjer... Macie teraz tutaj miejsce na to :)) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja kajanja nak
DO MALPKA SAMA JESTES WARIATKA!!!! iDIOTKO JEDNA!! NO WCALE NIE WSADZASZ SWOJEGO WIELKIEGO NOSA TAM GDZIE NIE TRZEBA-WCALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GLUPIA,NADETA,NIEDOWARTOSCIOWANA DZIEWCZYNKA JESTES!!!! ZAL MI CIEBIE SIEROTKO!!!! WIDAC CO ZA BZDURY WYPISUJESZ!! PUKNIJ SIE W CZOLO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donalfonso
do malpki jasne,jasne Kasiu,a ja jestem Cezary Pazura HA ha ha i tak na przyszlosc to nie same idiotku tu sa!!!!! Napewno Ty do nich sie zaliczasz-od szmaty odchodzisz co chwila zeby na neta wejsc i cos glupiego wpisac??!!!!!!!!!!! Kup se mopa i dolec na nim w swiat daleki!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @malpka@ __
:D Co zlego w tym ze ktos chce wiedziec gdzie jest do dupy salon fryzjerski?? Mysle ze nic!! A wam to przeszkadza,ciekawe dlaczego?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzenada
Polskie Glupoty przestancie banialuki wypisywac.Dody cholera Blondi Lale.Wy co tak wipisujecie powiedzcie.Czy ktoras z Was to wogole byla u fryzjera czy tez kosmetyczki?.Zaden madry i inteligentny czlowiek nie znizylby sie do Waszego poziomu.Chcecie sie pobawic?zabawcie sie w klasy,albo w berka.Raz twa trzy itd...Inteligencja .Wasze Wysokosci!do wiochy wracajcie,albo do sutereny.Dorwala sie jedna z druga do neta i fantazja Ja ponosi!Literatki od siedmiu bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjk7689
KURWA to spytaj w londynie a nie na polskim forum cipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @malpka@ __
To jest forum pod tytulem POZA POSLKA!!!!!!!!! DURNA KROWO!!!!!!!!:D rece mi opadaja takie madrale:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @malpka@ __
POLSKA mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
poza polska to ty jestes tepa strzalo, tepaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×