Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polacy w uk zarabiaja w przeliczeniu jedynie 5500 zlotych miesiecznie

Polecane posty

Gość gość
ja też w naszym kraju po 38 latach pracy mam 1900 zł netto, oto polska sielanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam w polskim raju 10000 i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zapewne nie uczyles sie w liceum i podstawowce wiec masz tyle jakie miales oceny. Pochwal sie co miales na swiadectwie haha:D ja mialem czerwony pasek i dzis nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze autor artykulu. No ale w pl wszyscy to wiedza ze uk juz sie skonczyl i kokosy dzis sie robi u siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej klasie podstawowki chyba tylko bo od drugiej juz bylo za trudno i dlatego sobie nie poradziles i podstawowki nie skonczyles :D(swoja droga ciekawe ktory pracodawca sprawdza oceny na swiadectwie:D) i 10000GR bajkopisarzu:D gnij w plu cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wuefista lubi powtarzać swoje "żarty" to już się stare robi. "Było się trzeba uczyć" haha. Każdy polaczek w PL chciałby zarabiać te marne 5k, no, ale rzeczywistość jest taka, że jak nie kradniesz to zarabiasz minimalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma ci powiedziec. 'Trzeba bylo imprezowac 'nieuku? Jakie oceny takie zarobki. Mamusia nie mowila ci kołku?:D to teraz masz tyle ile zaslugujesz. Zawsze mozesz jechac do uk gdzie siedzi reszta przegrywow🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam sporo, więc mam to, na co zasługuję :) teraz takie coś jak ty może mi buty lizać jak już zawitam do Polski (stóp bym nie dała dotknąć bo jeszcze zarazę złapię od ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wielu co mieli najlepsze oceny i ledwo 2000 zarabiaja wiec ten argument tez mozesz spuscic w kiblu tepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz ale chyba w bajce cwelu. Nie wycieraj sobie geby innymi co sie uczyli i dzis maja dobrze a ty wolales rzucac w szkole kamieniami biles kolegow i wagarowales. Z zachowania pewnie mierny miales. Gnij w uk takich w pl nam nie potrzeba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, ja miałam stypendia, powyżej 90% matury rozszerzone, 5 z obrony, robię dr i dostaję 1599,53 na rękę :classic_cool:. Co mają oceny do zarobków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiaja 1000 funtow miesiecznie i 1000 placa za pokoj (Londyn, okolice) . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się uczyłam średnio i zarabiam w miarę dobrze (nie mininalna, ale też nie kokosy). Najlepsze jest to, że robię to co lubię :) podczas gdy znajomi którzy zostali w PL ledwo żyją od 1ego do 1ego. Nawet prymusy, więc teorie bingola są z duuupy wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyka na 6
gość dziś Cóż, ja miałam stypendia, powyżej 90% matury rozszerzone, 5 z obrony, robię dr i dostaję 1599,53 na rękę cool.gif . Co mają oceny do zarobków >>> oceny w szkole mają niewiele wspólnego z późniejszymi dochodami w większości przypadkach, a nawet jest teoria że czym bardziej średnie oceny tym lepszy dochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5500pln w przeliczeniu z cenami mieszkań w UK to jest gòwno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W branży naukowej możesz mieć doktorat i rypać za minimalną, więc oceny tutaj nie mają znaczenia :/ no, ale przynajmniej praca ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiaja 1000 funtow miesiecznie i 1000 placa za pokoj (Londyn, okolice) . . . X BUEHEHEHEHEHHAHEHEHEHEHEHERHEHEHEHE i oto wyszła cała prawda o emigracyjnych osrusach :D:D:D:D:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>> oceny w szkole mają niewiele wspólnego z późniejszymi dochodami w większości przypadkach, a nawet jest teoria że czym bardziej średnie oceny tym lepszy dochód X Teoria chyba z twoje doopy wzieta :D miales ledwie srednie i teraz probujesz sie uprawiedliwic hahah a kujony maja dobra prace i wlasne firmy i ZAZDROSCISZ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega lekarz w Polsce zarabia 14 000 i się śmieje z biedaków z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze maja przepier!dolona robote. Za zadne pieniadze nie chcialbym sie uzerac z pacjentami, ich chorobami itd :o a tu widze polaczek ujarany tepak je!bany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to robie sobie w agencji pracy hehe praca lajtowa i kaska niezla, w sumie nie wiem co robic juz z tymi funcikami ktore odkladamy co miesiac razem z moja kobieta :D gnic w plu cwele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No patrz, a ja w Polsce mialam na swiadectwie w liceum glownie trojki, kilka czworek i tylko dwie piatki, a w UK zarabiam sporo powyzej brytyjskiej sredniej krajowej. podkreslam, brytyjskiej, nie polskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale tu nie piszemy o tych ktorzy tak mieli i wyszli na swoje potem (i dobrze) tylko o tych płaczkach ktorzy obwiniaja innych ze zarabiaja grosze bo sie nie uczyli w podstawowce i liceum :D taka jest wlasnie faktografia ze imprezowali, rzucali w szkole kamieniami i wieczne wagary :D:D a potem tu płacza ze musza gnic w uk lub pl za bezdurno. A ja sie pytam gdzie oni byli jak pani zadawała prace domowe i oni nie odrabiali jej tylko dwoje i uwagi do dzienniczka mieli. No niech pokaza print screeny lub dziennik klasowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś buehehehehheheee ty masz dziewczyne cwelu jak sobie nadmuchasz lalke z sex shopu:D :D:D. Ukladasz te dziadowskie grafiki pracy za bezdurno co kazdy murzyn potrafi hehe. A kiedys jeszcze cos gadales ze bączki w pracy robiles haha ale juz cisza o tym czyli na bank cie wywalili za pijacką jazde po magazynie i dali ci BANA i kazali grafiki ukladac hahaha :D 🖐️ co za cwel udajacy ze ma zone, został zdemaskowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nieźle, musisz być dumny pierdząc w stołek 5 dni w tygodniu :D wolę jednak pracę która ma jakiś sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla takiego pedalogejucha jak ty musi to byc ciezkie do uwierzenia ze ktos ma kobiete buehehe gnij w plu cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wuefista ma zone i corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W simsach mial zone i corke ale mu sie nie podobalo. Sam sie zdemaskowal -po pijaku napisal o swoim chlopaku i ze lubia jesc razem kupe znajomych oraz dymac sie w osrane, smierdzace doopska. Buehehe.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest trudne do uwierzenia, że masz "kobietę". Trudne do uwierzenia jest to, że ktokolwiek by z tobą był skoro spędzasz 24/4 na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×