Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patkapatka

Polki mieszkajace w Danii...odezwijcie sie..

Polecane posty

Gość patkapatka

witam....moze sie poznamy i porozmawiamy o pracy i zyciu w danii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkapatka
porazka...oooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w danii
o czym chcesz porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimi
Hej jakos brak zainteresowania al moze odezwa sie jakies kobietki mieszkajace w Danii.Poplotkujemy moze o naszym zyciu tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnyZenio
Mam nadzieje, ze rozmowa nie zejdzie na temat polskich blach :D Pozdrawiam z Fredericii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimi
Mam nadzieje ze nie bedziemy gadac o blachach.No dziewczyny ktore tu probowaly dzialac odezwijcie sie....../????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkapatka
witam witam zapraszam do rozmowy dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam chetnych pan, zapraszam na intymna randke-place 500dkk za pol godziny. Krotki opis wraz ze zdjeciem mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam chetnych pan, zapraszam na intymna randke-place 500dkk za pol godziny. Krotki opis wraz ze zdjeciem mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzonKillMill
Przeciez to Dania, kazdy tutaj ma kase. W Polsce mozesz zaszpanowac :D Poza tym te 500dkk, bys sie wstydzil, co najmniej 5000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzwod
possiesz mi stoje w kogo do jutra i ruszam do itali masz ohote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekg
jestem w herning z kolega 2 tirami i chcemy poznac dziewczyny zeby mile i sympatycznie spedzic lekend a jestesmy tu 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdgsdfgdf
hallllooooooo to czemu tam siedzisz?? ;) i czemu nie znosisz? z tego co słyszałam to płace są wysokie, nie wiem jak ludzie, ale zawsze mi się kojarzyła z małym, bogatym, sympatycznym krajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
Jestem. Ale czemu nienawidzisz, i przedewszystkim czemu jestes skoro nienawidzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
przepraszam bylo "nie znosze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co tu siedzisz, skoro nie znosisz? Nie rozumiem takiego nastawienia. Mam nadzieje, ze temat nie zejdzie na blachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
Skoro nie mozna rozmawiac o blachach to nie ma o czym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdgsdfgdf
Studiuję tutaj w mieście o populacji 40 tysięcy mieszkańców które jak na duńskie warunki uważane jest za metropolię. Od pierwszego roku bezskutecznie szukam pracy bo nawet od sprzątaczek wymagany jest duński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdgsdfgdf
Duńscy studenci traktują nas jak śmieci które nie są godne nawet odpowiedzenia na głupie "cześć". Zdarzają się pytania z rodzaju czy mamy w Polsce McDonalds. Dobrze że jestem na ostatnim roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatylkopodnosze
sfdgsdfgdf jeny to mi przypomina moją znajomą z Australii, która parę lat temu pytała się mnie czy mamy w Polsce telewizję!!.. :o jakie zacofanie, to ONI powinni się wstydzić takich pytań, zero rozeznania, ogólnej wiedzy o świecie.. ale żeby teraz ludzie z Europy tak myśleli?? bez komentarza, mam nadzieję, że w Szwecji mamy choć trochę lepszą opinię.. bo jednak więcej osób było tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiezDaniiale
Ja nie z Danii, mieszkam w stanach..ale zawsze mnie ten kraj fascynowal.. W stanach tez tak jest ze jak wioska 70 000 ludzi to juz uwazaja ze duze miasto wiec rozumiem ta osobe co to napisala. mnie sie nikt nie pytal cyz mamy mcdonalds alob telewizje, tu ludzie brzydza sie macdonaldem najgorszy fast food ciekawe czemu dunczycy sie tym tak zachwycaja, nie mogliby bez niego przezyc? haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszowolka
Ja sie chetnie dolacze jesli pozwolicie... Mieszkamy z narzeczonym w UK ale bardzo chcemy wyniesc sie do Danii. Moj byl tam na szkoleniu 2 miesiace, ja tylko 2 tygodnie ale zakochalam sie w Kopenhadze... Opowiedzcie jak tam sie zyje. Wszyscy z ktorymi rozmawialam sa bardzo zadowoleni. Bede wdzieczna i milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny jak wy mozecie sie nudzic tutaj w kopenhadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka 71
Hej , czy to forum żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało kogo stać na życie w Danii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyllah
ooo wlasnie, zyjecie jeszcze??? chetnie poznam kogos, z kim mozna na kawce po polsku poklachac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w Kopenhadze. Mieszkam w centrum na Vesterbrodade. Tu jest super. Dunczycy sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajac zycie w danii mieszkaja polacy, ktorzy pracuja fizycznie , kobiety pewnie w ogole nie pracuja, bo nie znam zadnego polaka, ktory by plynnie i poprawnie mowil po dunsku. Tej wymowy nie da sie nauczyc, nawet szwedzi maja problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyllah
Ja pracuje i mowie po dunsku. Jestem tu od 3lat, prawo jazdy robilam po dunsku. Od razu po przyjezdzie poszlam do szkoly. Wymowa jest trudna, ale bez przesady. Poza tym, dla chcacego nic trudnego. Nie rozumiem tych, ktorzy tu przyjezdzaja, nie chca sie uczyc jezyka, angielskim slabo wladaja i oczekuja, zw tlumacz za nich bedzie wszystko zalatwial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fibi 26
Uwazajcie na Adama (prawdziwe imie)ok.30 lat pisze to jezeli korzystacie z portali randkowych .Jezdzi tirem po Skandynawi i nie tylko.Udaje,ze szuka milości i maluzenstwa wysyła kwiaty i drobne upominki .A to cwaniak i oszust na pieniądze .Szuka dziewczyny z mieszkaniem , ale o tym nie mowi zeby wydoic z niej co sie da wzamian , ze wogole jest i sobie pokorzystac i chetnie z nia nawet zamieszkać .W domu w pl rodzina i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×