Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WhiteApple87

Polskie ubrania w UK (e-bay lub sklepy internetowe)

Polecane posty

Gość WhiteApple87

Witam, Wie ktoś z Was czy w UK można kupić polskie ubrania? Np na ebay lub w sklepach internetowych. Ja po prostu nie mogę tutaj nic dla siebie kupić... cała ta angielska moda w sklepach mnie przeraża. Już tyle razy próbowałam ale nie mogę się przekonać. Nie podoba mi się tutaj w sklepach nic, płaszcze, bluzki, swetry! I kończy się na tym, że zawsze robię odzieżowe zapasy na urlopie w Polsce ;)) Jeśli ktoś może mi pomóc, będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghhgh
zartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efg vuj .i kil
troche dziwne to pytanie biorac pod uwage ze ubrania w PL to import z UK i z Chin, tylko drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghhgh
naprawde sie dziwie, tu sa przepiekne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhiteApple87
spodziewałam się takiej reakcji heh ;) ale ubrania tutaj naprawde są zupełnie inne. Szukałam ostatnio ładnej dopasowanej bluzki, najzwyczajniejszej, a we wszystkich sklepach (HM, MS i innych) znajdowałam tylko worki na ziemniaki :/ Duże, w jakieś dziwne cygańskie kwiatki, kolory od rzeczy, w ogóle te wzory i fasony wszystkiego tutaj są okropne... Ile razy nie wchodzę do jakiegoś sklepu wychodzę z niczym :P a w Polsce pierwszy lepszy sklep i mogę wynieść 2 torby pełnie ciuchów. Jak szukałam żakietu, to samo było. W Polsce poszłam do 3 sklepów i kupiłam 2, tutaj obeszłam 20 sklepów i nie było nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WhiteApple87
a gdzie robicie zakupy? może ja do złych sklepów chodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
troche dziwne ze np w H&M nie znalazlas zwyklej dopasowanej bluzeczki bo akurat takich tam cale mnostwo, to samo dotyczy zakietu a ceny bardzo przystepne ladny zakiet zawsze znajdziesz w Zara ale tutaj cenowo bedzie gorzej chociaz warto bo ja mam kilka zupelnie prostych, klasycznych, zawsze modnych a jakosc fantastyczna (ceny maja rozne - najtansza jest Zara Basic) a co do sklepow w PL to tam jest dokladnie to samo: H&M, River Island czy nawet TK Maxx - te same kolekcje i dokladnie te same ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny maja racje..
w Polsce jest dokladnie to samo tylko 2X drozsze.Swietne, klasyczne zakiety sa w Zara,Next,RiverIsland,czy nawet H&M,cenowo rowniez sa bardzo dostepne.Tak samo jest z prostmi bluzkami ,tak koszulowymi jak zwyklymi bawelnianymi.Rowniez dziwie sie ,ze masz klopoty z nabyciem czegos sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qle
Ja też mam problem z ciuchami! W Polsce na przykład ubierałam się w HM a tutaj jakoś no nie leżą te ciuchy jak leżeć powinny. Tak naprawdę jedyny sklep z którego jestem 100% zadowolona to next.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marks&spencer ma sporo
roznych ubran, duzo klasycznej elegancji mozna tam znalezc, do debenhamsa tez warto zajrzec, poszukac na ebay ubran firmy phase eight albo white stuff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys87
Ja mam to samo, chodzac po sklepach lub patrzac po wystawach w UK czuje sie jakby lumpeks przy lumpeksie stal. Jakosc materialu - bez komentarza. Nie moge znalezc nic mlodziezowego, w PL nie bylo problemu: House, Butik, Troll, Cropp, C&A, Takko Fashion itd Nawet na rynku mozna znalezc duzo fajnych rzeczy, kilka torbek ciuchow na jedno wyjscie. Chociazby Szachownica przerasta angielskie sklepy. Primark tragedia, po meskiej stronie idzie jeszcze sporo fajnych rzeczy wychaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys87
dodam jeszcze ze czesciowo przerzucilam sie na dresy, bo w Uk jakosciowo jedynie one sa ok. Polecam Sport Dirrect, JD itd. Kupilam buty w pl w ccc dalam 100 zl czyli 20 funtow trzymaly sie 2 lata, w UK za buty zalacilam 30 funtow rozlecialy sie po nie calym miesiacu i dodam ze to nie byla jedyna para. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..ja akurat uwazam
ze polskie buty rozlatuja sie zdecydowanie czesciej i nic nie da sie porownac z jakoscia Ecco czy Clarks. To jest obuwie, ktore nawet po kilku latach uzytkowania wyglada jak nowe (rekord - to moje buty z Ecco, ktore po 8 latach intensywnego chodzenia wciaz wygladaly jak nowe). Buty z Marks&Spencer tez sa lepszej jakosci niz to polskie badziewie. A co do jakosci ubran - tutaj jest w czym wybierac i mozna prac wiele razy bez obaw. Oasis, Next, Debenhams,M&S, nawet Matalan przetrwa dluzej niz niektore ubrania z polskich butikow. Jednak kazdy ma prawo do wlasnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce wciaz jeszcze kroluje styl bazarowy wiec jak ktos w takim gustuje to ma problem z kupnem odziezy w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK sa "super " swetry... albo z gora jak na golf, ale z krotkim rekawem, albo dekold do pasa ale dlugie rekawy :D Kto to wymysla, jakis debil... Albo te ciuchy jak dla prostytutek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem wasze rozterki, prawie wszystkie ciuchy produkowane sa w Chinach lub Bangladeszu i eksportowane na rynek europejski, nie widze roznicy w ciuchach w sieciowkach czy to w Polsce czy w UK. Czasem kupuje jakis ciuch w H&M, a potem okazuje sie, ze siostra ma taki sam ciuch z Polski. Chyba, ze lubisz tandete z rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo zgadzam sie z poprzedniczka, tez mnie smieszy jak widze te welniane golfy na krotki rekaw albo na dlugi z wielgachnym dekoltem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Welnianie golfy Z krotkim rekawem a nie "na krotki rekaw" :O Nauczcie sie chociaz jezyka polskiego bo ani jezyka ojczystego nie znacie ani obcego. Wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Londyn -stolica mody ! No comment..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W londynie kupisz WSZYSTKO co sobie zamarzysz No chyba ze faktycznie gust masz zrypany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anglii jest największa różnorodnosc mody i można znaleźć ubrania w każdym stylu. Może trzeba się otworzyć i nie powielać schematów, nosząc w kółko ciuchy, które modne były 12 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja również mam problem z kupnem ubrań dla siebie. Jak juz znajde cos w miare fajnego to znów rozmiar jest nie taki ...... i te wzory ....porażka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.FashionAnya.com odzież sprowadzana między innymi z Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshee , te polskie ciuchy sa oblesne . jak z bazaru z lat 90ych. fuj. jak w uk mozna nie wybrac sobie czegos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie nie dziwie bo ten sam problem mam w tych wszyskich sklepach new look itp ciuchy sa ikropne wzory tragiczne a kolorystyka ponura ale karzdy ma swoj gust a o gustach sie nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bina85
Kupuje ciuchy na www.neufashion.co.uk, wiekszosc kolekcji nadaje sie dla dziewczyn odwazniejszych ;-P Ja stale od nich kupuje szczegolnie przed wyjazdami do cieplych krajow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×