Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak wygladaja lazienki w UK

Polecane posty

Gość gość
i dlatego wyjechało tam prawie 2 miliony Polaków, żeby już dłużej nie pławić się w tych polskich luksusach i dobrobycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechała głównie patologia, ludzie bez jezyka ktorzy w PL byli na utrzymaniu rodziców lub na pracy za 1500zł, wiem bo widze jak sie Polska zmienia, w latach 90tych pełno żuli i innych dresów, teraz spokój i porządek w kraju, jak ktos coś umie to w PL znajdzie prace za 7tys brutto i zyje dobrze jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś w Polsce ma pracę za 7 tys zł to nie wchodzi na takie forum bo nie ma pojęcia o jego istnieniu :) Ja patologią nie jestem, mam wykształcenie i bardzo dobry angielski, mój mąż także. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzi, znam wiele nicków tutaj co zarabiaja nawet wiecej i pisza posty, nie znasz sie na zyciu, dzis wystarczy smartfon głupia pipo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha to i tak nic ! Pokażcie gnijące carpety albo cieniutkie ścianki -kolo 0 stopni zimno jak u nas przy minus 25 .Fakt że mnóstwo tam zakątków a la III świat albo nasze najgorsze familoki . Takie Bałuty z Łodzi tyle że jeszcze patologii dodatkowo kolorowej . Tak że te ohydne łazienki to tylko część problemu .... A patola z Polandu po prostu czuje sie tam swojsko hahaha ! Jak u siebie w zruinowanych kamienicach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też jesteś patologią skoro tam wyjechała a lazienka była twoja więc w takich warunkach xyles.ale ty gluuuupi jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest coraz lepiej A pensje idą cały czas w górę. Mamy powszechny dobrobyt. Na całe szczęście nie dla wszystkich ale przecież nie o to chodzi żeby każdy był milionerem. Wystarczy jak mnie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś zamknij sie śmierdzielko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty bingol nadal swoje farmazony? Jak sie plawisz w dobrobycie w Polszy to po co caly czas wchodzisz na to forum? Co na bezrobociu na garnuszku u mamusi siedziesz? Moja lazienka w UK jest bardzo luksusowa. Ty jak mieszkales na squacie lub z 10 osobami u ciapaka to moze miales syf kile i mogile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie bingol tylko smakosz pisze z gościa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja p***dolę co robią tam dwa krany ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że też ci wstyd nie było mieszkać w takich warunkach i jeszcze się tym chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, w 99% domow w UK taki zlew jest totalna masakra jakas , normalne krany sa tylko w hotelach, luksusowych apartamentowcach i domach nowo budowanych, no ale na takie nas polakow pracujacych w uk za 1500f nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio ten ciul chcial komus wynajac to mieszkanie z tymi lazienkami ale ludzie sie oburzyli i go zwyzywali, on mowil ze to mieszkanie o podwyzszonym standardzie, ale to w zabitej dechami wsi na Syberii maja lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w ogole mozna sie w takim zlewie umyc? Szok, ciesze sie ze mieszkam w Polsce tu jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jeden kran w nowym budownictwie a pensja 1500f miesięcznie w takim np Glasgow, gdzie mieszkam, jest naprawdę niezła. nie kokosy, ale niezła. ja mam netto 1000-1100 funtów, moj chłopak 1200-1250, w Glasgow to jak zyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpier/dala ten tekst "nie kokosy" haha pier/dolone przegrywy tylko o kasce gadaja bo nie wiedza ze w zyciu tylko milosc daje szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mycie w zlewie" dzieki za ta rozrywke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie - standard w tych domkach co to maja po 100 lat jest nienajlepszy :O a ja jeszcze muszę za pokój (fakt - duzy) ale jednak pokój, a nie mieszkanie - zabulić co miesiąc 450 F. :O no ale takie ceny w Oxfordzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w UK to ty na google maps byles :D ku/rwa jakie dane szczegolowe :D 99% ma takie krany haha za 50f mozna wymienic przyglupie ale jak ktos jest takim tepakiem to placze na jakims forum bo ma 2 krany hahaha... cio/ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Placz i trolluj szmato do konca swoich nedznych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś płakac to ty zaraz bedziesz śmierdzielu do konca swoich dni cfelu bez jezyka gnij w tym swoim jukeju a jak ci sie forum nie podoba to wynocha stad cymbałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś płakac to ty zaraz bedziesz śmierdzielu do konca swoich dni cfelu bez jezyka gnij w tym swoim jukeju a jak ci sie forum nie podoba to wynocha stad cymbałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Moja lazienka w UK jest bardzo luksusowa" buahahahah marzenie tepego cebulaka w jukeju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sliczna umywalka ! :) 2 krany to jakis problem ? Serio ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tragedii
te 2 krany to pozostałości starego systemu, łatwe do przerobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×