Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emigrantka z wysp zielonych

To nas też przymusowych emigrantów dotyczy

Polecane posty

Gość Emigrantka z wysp zielonych

http://wiadomosci.onet.pl/1365411,2678,kioskart.html Mimo, że u nas nie ma i nie było wojny. My wygnańcy z Polski też byliśmy i jesteśmy określani jako zdrajcy, przez tzw. patriotów. A przecież jedno co chcemy to godnie żyć jak człowiek, żeby nasze dzieci miały co jeść i w czym chodzić do szkoły. Nie chcemy wegetować od pierwszego do pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami sobie zapracowaliscie na taka reakcje jak to nazywasz \"patriotow\"! wiekszosc z mlodej emigracji poczytuja sobie za niesamowite osiagniecie to ze sprzataja Brytyjskie toalety, albo stoja na zmywaku! Pomimo tego ze wykonuja najgorsze fuchy to i tak uwazaja sie za niesamowicie obrotnych i \"lepszych\". Ile to ja sie naczytalem od takich zarozumialcow glupot na roznych internetowych forach. Nawet mam takich w swoim bezposrednim otoczeniu. A tak generalnie to ja sie spytam: a co z tym swoimi pieniedzmi zrobicie szanowni emigranci? Przepijecie w tamtejszych Pubach? Ja mam wiedze z pierwszej reki co robia polacy w wieku 25-26 lat na wyspach! Chleja na umor i na oszczednosci sie raczej nie sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekkkk
a w polsce mlodzi ludzie nei pija???/??:) pomieszkalbys troche tutaj to tez bys sie nie silil zbytnio na oszczednoci,bo i po co??? na co mam zbierac???? na M3 w sieradzu??? czy na uzywanego opla zeby sie sasiadowi pochwalic. ja moje cala kase wydaje na siebie,doksztalcanei sie,studia,podroze,imprezy,im wiecej zarabiam tym wiecej wydaje i jestem z tego powodu bardzo szcesliwy:) a temat ze nia kazdy sprzata brytysjkie toalaty byl an tym forum juz przerabiany nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Wyspach mlodzi Polacy robia dokladnie to samo co i w Polsce, z tym ze zyje sie latwiej. Po co dorabiac do tego jakies ideologie i stereotypy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty badz tak mily...
i spadaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×