Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ŚMNIETANA

WYSYŁKA MEBLI Z POLSKI DO ANGLI

Polecane posty

Gość ŚMNIETANA

Witam. Czy jest ktoś w stanie polecić mi dobrego, niedrogiego kuriera, który przewiezie zestaw sypialniany ? Jest bardzo dużo ofert na rynku, nie wiem na którą firmę się zdecydować, więc może ktoś z Was był w podobnej sytuacji i poleci mi kogoś sprawdzonego ? Dziękuję serdecznie z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden samcowaty
Nigdy nie zrozumie po laków... Po ki uj chcesz brać stare meble do angli ?? Za transport zapłacisz 1 tys pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚMNIETANA
w drewnie przemycam moje ukochane korniki i skorki a one natomiast są nafaszerowane narkotykami bede mieć zysk ponad 19 tys :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚMNIETANA
Nikt nie mówił, że stare :-) Poza tym, pytanie nie brzmiało po co, a jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden samcowaty
NAJTANIEJWYNAJĄĆ BUSA Takiego który przewozi paczki. Pytanie czy do busa wejdzie? Bo jak nie to w 1 tys pln sie nie zmieścisz. Chyba że znajdziesz tirowca anglia polska który po znajomości weźmie ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚMNIETANA
I to opcję również rozważę. Podziękowała samica samcowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚMNIETANA
*meble byłyby spakowane przez salon meblowy, więc objętościowo nie zajmowałyby dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚMNIETANA
*meble byłyby spakowane przez salon meblowy, więc objętościowo nie zajmowałyby dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdf
ALe czy to sie oplaca przewozic meble z Polski do Angli. Gdyby to byly meble antyczne to rozumiem, ale nowe po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚMNIETANA
Meble w UK, trwałe meble, do najtańszych nie należą, a w Polsce mocny zestaw sypialniany możemy kupić za 1600 złotych. Zastanawiamy się na razie nad taką ewentualnością. Wiadomo, jeśli nie będzie się opłacało, kupimy coś na miejscu, tj. w UK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiscie uwazam ze
najataniej byloby gdybys wynajela vana z przyczepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej znaleźć sklep, który wysyła za granicę ;) Ja takim sposobem zamówiłam meble w PL z wysyłką do Anglii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, ja też mam taką sytuację, bo na stałe mieszkam w Niemczech i w moim przypadku zamawiałam meble w polskim sklepie Meblowiec.pl. Z transportem nie było żadnego problemu, także według mnie warto brać ten sklep pod uwagę. Tutaj jeszcze znajdziesz kilka informacji na ten temat - http://meblowiec.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×