Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz z Radomia

Związek z kobietą która była kilka lat w Anglii

Polecane posty

Gość Tomasz z Radomia

Poznałem niedawno fajną babkę (w moim typie) z którą się spotykam. Bardzo dobrze mi się z nią gada a niedawno powiedziała mi że pracowała w UK kilka lat co mnie trochę zmartwiło szczerze mówiąc bo możliwe że była w związku lub nawet kilku związkach nie wiadomo z kim i nie wierzę że kobieta po 30 siedzi za granicą kilka lat bez faceta a ja jestem troche zazdrosny i nie wiem czy pakować sie w ten związek bo słyszałem że w Anglii kobiety szaleją z facetami i wiele z nich zarabia jako damy do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda czasu chlopie. Pewnie juz jest wybolcowana przez kilku czarnych lub ciapatych. Polczyny to lubia w uk i sie nie krepuja bo rodzina daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierzcie sie do ginekologa i jak on sprawdzi ze jest dziewica to bierz;) w innym przypadku na bank zlapiesz syfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że ją prze/ry/pal pluton ciapatych to pewne. I jak długo mieszkała zagranicą to na pewno będzie chciała tam wrócić. To tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jakie cepy z was. Każdy normalny robi testy zanim zacznie uprawiać seks z nowym partnerem. Zarówno kobieta i mężczyzna. Tak trudno zapytać o to żeby ci pod nochal podstawila wyniki? Ty zrób to samo bo nie wiadomo jakie owce bałamuciłes w zapyzialej polszy :D :D . Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym mozesz być spokojny że nie mala czarnego bo żadna kobieta po czarnym nie wróci do Polaka czy innego białasa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając fakt że to prowo to istnieją właśnie takie bubki jak Tomasz ze wsi Radom i zamiast zapytać się kobiety z którą chcą iść do łóżka o badania to pytają się na forum hahaha niby jak mamy wiedzieć czy babka z kimś spała czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo...A w Polsce kobiety nie szaleją z facetami. Wszystkie żyją jak zakonnice i czekają na swojego księcia który oczywiście też żyje w celibacie i nawet w małżeństwie się nie puszcza. Zastanawia mnie tylko jakim cudem prostytucja w PL kwitnie a zdrady to już norma. Hmmm... Oczywiście że temat to prowo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewierzecoczytam
Co za debile odpowiadają na ten temat, gratuluję głupoty autorowi tematu to że kobieta pracowała za granicą musi zaraz oznaczać że była d******* brak słów po prostu koleś jesteś jakiś zryty czy co, powinna cię ta kobieta kopnąć w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iiii
Zal czytać taki wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że żałosne prowo, szkoda tylko że takie Zenki naprawdę istnieją. Najlepiej by chcieli dziewicę a sami roznoszą syfy (tylko to się oczywiście nie liczy, bo facet może wsadzać penisa gdzie chce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mieszkała za granicą to duża szansa że dawała doopy bambusowi, nie dotykał bym jej nawet bo syfy ma na 200%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zażądaj od niej badań. wszystko będzie czarno:D na brązowym :D:D no chyba że robiła głównie OZP - ale polskie suki tak kochają śniade i czarne k***sy że na pewno na samym obciaganiu się nie skończyło. no i żeby było jakos sprawiedliwie - sam pokaż jej wyniki swoich badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miroslaw z Lubina
15:21 Moja obecna partnerka była w związku z murzynem i jakoś jest ze mną zresztą kiedyś mi powiedziała że zawsze używała prezerwatywy. Autorze jeżeli dobrze sie rozumiecie to czym sie przejmujesz? Teraz nawet w Polsce żona może zarazić męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena Grażyna z Lublina
Oczywiście, tylko autor widocznie ma coś przeciwko temu że dziewczyna miała jakikolwiek związek przed nim haha. Pewnie prawik katolik hipokryta, jak 90% nieokrzesanych polaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty człowieku nie masz żadnej godności? jesteś z kurfą która popuszczała szpary murzynowi? przecież na samą myśl można się zrzygać a co dopiero wiązać się z taką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy prawik niz taki co wsadzal gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miroslaw z Lubina dziś Branie baby po bambusie to jak lizanie gòwna w kiblu i picie rzygów, bleeeee, za hooja bym takiej nie ruszył nawet za dopłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak prawik :D wiedziałam. A do tego co się dowala że kobieta "po bambusie" wiesz na pewno kto wsadzal/ wsadza penisa twojej babie? Kobiety na ogół nie chwalą się co z kim robią bo wiedzą że faceci mają kruche ego i nie chcą ich urazić . Jeśli z kimś jesteś to na 100% miała kogoś lepszego lub zna kogoś bardziej atrakcyjnego od ciebie i to o nim myśli podczas kopulacji z tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×