Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie oglądałam

Do osób, które ogladały serial Zagubieni

Polecane posty

Gość nie oglądałam

Ten serial jest emitowany na 1, wcześniej nigdy go nie oglądałam i mam w związku z tym pytaniem: Co się stanie z Claire (tą dziewczyną w ciąży)?? Kiedy urodzi, co urodzi?? Szykuje się na wyspie jakiś romans?? Wielu ludzi umrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porwie ja ten caly Eten( nie znam pisowni) ale uwolni ja taka dziewczyna(to chyba corka Daniel-Alex)urodzi Arona. w 2 seri co prawda, nie az taki romans, ale Sawyer przezyje przygode z AnaLucia, w 2 seri umrze AnaLucia, Libby. nie pamietam dokladnie bo dawno ogladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claire (ta w ciąży) została porwana przez Ethana. Po wszystkim nic nie pamięta, co się stało. Ethana zabije grupa. W 2 serii Claire urodzi synka Aarona. W jednym odcinku Aaron zachoruje i Claire idzie na poszukiwanie lekarstwa. Trafiają do opuszczonego bunkra. Claire coś się przypomina. Libby (psycholog kliniczny-2 seria) pomaga jej sobie przypomnieć, co się z nią działo, jak porwał ją Ethan. Claie była owszem w tym bunkrze. Ethan okazał się jednym z Innych. Był lekarzem czy kimś takim. Inni chcieli odebrać Claire dziecko (z jej brzucha). Claire była tam cały czas na prochach, dlatego na wszystko się zgadzała i dlatego nic nie pamięta. Ale tam pomogła jej porwana przez innych córka Rousseau (tej Francuzki)- Alex. Alex kazała jej stamtąd uciekać i pokazała jej którędy. Co do romansów- to miedzy Shanon (blondyna) i Saidem (ten Irakijczyk). Ale Shanon zginie zastrzelona przypadkowo przez Annę Lucię (2 seria) i Said zostanie sam. Potem zginie też Anna Lucia i wspomniana Libby. No oczywiście jeszcze Boone (brat Shanon-1 seria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oglądałam
Dzięki za odpowiedź. Jeśli chodzi o romans na wyspie, to spodziewałam się, że Kate zacznie kręcić z Jackiem. Ile odcinków ma I seria?? Nie wiecie przypadkiem czy program 1 wyemituje II serię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy Kate a Jackiem nie będzie romansu (no może kilka spojrzeń), ale nic więcej. 1 seria ma chyba 23 albo 24 odcinki, tyle samo druga. Pr 1 TVP wyemituje drugą serię jesienią (prawdopodobnie od razu po zakończeniu emisji powtórkowej 1 części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oglądałam
Mexi wielkie dzięki, pocieszyłaś mnie tą wiadomością🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy :-). W razie czego mogę poopowiadać więcej :-). To mój ukochany serial :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×