Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona jej zachowaniem

Irytuje mnie Ola Kwaśniewska! Zmieniła się!

Polecane posty

Gość zniesmaczona jej zachowaniem

Nie tak dawno widziałam ją w Mieście Kobiet w TVN STYLE. Naturalna miła dziewczyna. Podobała mi się. Natomiast od czasu występu w Tańcu z Gwiazdami zaczęła robić z siebie słodką idiotkę, jakieś dziwne stroi miny... Na temat swojego występu w jakimś teledysku powiedziała, że jest jednak stworzona do życia w szołbiznesie... Ok, ma prawo, ale dlaczego od razu zaczyna się zachowywać jak 15-latka? ( NIE CHCĘ OBRAZIĆ NASTOLATEK!!!) - idiotyczny szczebiot, rzęsy, jakieś sztuczne pozy... Przecież to inteligentna dziewczyna, co ona z siebie robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to sobie tłumaczę
Ola jest nieśmiałą osobą, denerwuje się występami przed kamerą. Może ta jej poza i słodkie minki, to tylko taki wabik na ludzi, żeby pomyśleli, że jest miłą dziewczyną, a ona tym wygłupianiem zagłusza swoje zdenerwowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolla
zgadzam sie jest tak zmanierowana ze az szlak mnie trafia jak ja widze zupełnie jak Foremniak!!! dziewczyny powinny sie wyciszyc bo jakis stres mnie ogarnia jak tak szczebiocza mrugając rzęsami brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
nie znosze jej ! mzoe przez te glupie miny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie SZLAG trafia
jak ktos pisze, że trafia go szlak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjcie się
w życie na gorąo pisze ze ona ma nowego juz chłopaka, ciekawe skąd go wzieła. Juz nie jest nim tancerz Skawiński bodajże a jakis surfer ponoć. Zdjkęcia pokazuja ich w całuskach objęciach..........oj Olka szaleje juz. O Foremniak tez piszę w tej gazecie. Pokazali jej męża waldka Dzikiego pan po 50tce stary siwy obleśnie zarośnięty(zabrała go kiedyś Darii Trafankowskiej), no a teraz za Maserakiem gania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie się zmieniła
też tak uważam. Z rozsądnej 25-latki - pani psycholog - zamieniła się w radosną, "ćwierkającą" 13-latkę. Zachowuje się IDIOTYCZNIE. Myślę, że nie przysparza jej to fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-girl
a ja nie rozumiem dlaczego brała udział w Tańcu z Gwiazdami... ; >> eee a może w kolejnej edycji naszych szanownych Kaczorów zobaczymy XDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona sprawia wrazenie
osoby z ogromnym tupetem, jesli nie bezczelnej. Zupelny brak klasy, jak sie wypowiadala o swojej przegranej w finale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Myjcie sie
Jak Foremniakowa mogla zabrac sp.Trafankowskiej meza skoro jest jego trzecia zona ? Miedy tymi dwiema byla jeszcze jedna wiec nie pisz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myjcie się
To to cię zaskoczę , nie jestes doinformowana najwyrazniej. Juz od dawna wiem ze żona niewiem czy pierwszą czy dziesiąta była Daria Trafankowska żyła wtedy kiedy Foremniakowa odbiła jej męza Dzikiego. Więc sam nie wiesz a piszesz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie surfer a szermierz
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma zeza rozbieżnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tu się zgadzam
nie uwazacie, ze Ola ma dziwne oczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
Male, świńskie po tatusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po pierwsze robi z siebie
idiotkę. Po drugie jest jej za dużo w mediach, a nie ma NIC do zaoferowania - ani nie jest fajna, ani madra, ani piekna, nawet wdzięku nie ma. Żałosne, jak bardzo chce sie wypromować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa SODÓWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×