Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 135790

szkoda mi ich troje

Polecane posty

Gość 135790

dali nizely wystep a nietsety nie weszli, eruwizja jest do kitu , rzadzi tu polityka, same Bałkany weszly...Wschod i tyle! a teraz wszyscy beda najezdzac na ich troje...dla mnie oni zrobili wszytko co mogli zrobic , to nie ich wina ze nie weszli...ale malo inteligetni i tak nie zrozumia jak dziala cala ta eurowizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA PEWNO ZNAJDZIESZ
Jasne szczególnie ta Irlandia i Finlandia to bałkany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mi tam
ej a co ty tak najeżdżasz na innych przystopuj trochę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135790
to nie sie nie wymadrza...przeciez wiem chyba ktore to kraje sa balkanskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzulka
Rosja byla najlepsza moim zdaniem...koleś ma świetny głos i piosenka rytmiczna, sama na nią głosowałam. Nie wiem co robi Turcja w finale, piosenka okropna, no ale co się dziwić połowa Niemiec -imigrantów Tureckich głosowała na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale agresja... przystopuj... i włącz myslenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13790
to znowu Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda Ci ich
Przecież to totalny obciach i wstyd Kto dopuscił do wyslania tego smiecia jako reprezentata naszego kraju ? Małolactwo sms-mi !!! Niestety sztka estradowa pod wodza M.Szabłowskiej i Szewczyka umiera.Ciagle tylko Rodowicz,Krawczyk I Rynkowski rozdaja karty.Oni nie mogli,więc zdecydowano na taki system wysyłania przedstawiciela RP.No to mamy wstyd na cala półkóle Złote stroje,trzy "wokalistki",które w kraju nic nie znacza w kupie wygladaja jak straganiary i sam "artysta" Wisniewski z bazarowym greendisco.Totalna klapa i wstyd.Wstyd,wstyd.Po trzykroć wstyd. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popuszczalska
Wielki to splendor , wygrać eurowizję :/ Dajcie spokój , taki wieśniacki festiwal , najlepiej to by było nikogo nie wysyłać i nie zawracać sobie dupy taką tandetą. Ostatnio oglądałam chyba jak pojechała steczkowska , taką fajną piosenkę miała , ale chyba za trudną - tam trzeba albo wyskoczyć jak pajac i zaśpiewać rym cym cym tra la la , albo puścić dym , zabrzdekolić na kobzie i zrobić nastrój. rozrywka dla 13-latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
nie czepiaj się , że sam wschód wszedł, bo to nieprawda, zauważ , że cały zachód już tam był, w sensie w finale , nie wiem nba jakiej podsatwie te pierwsze eliminacje były ale pierwsza 10 to włąśnie były Anglia, Niemcy, Francja, Dania... nuie zauważyłaś , że nie śpiewali dziś??? ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzulka
ta kobza to fajna była...mi sie podobala Bośnia i Hercegowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to
Ja tego naprawdę nie rozumiem. Osobiście nie lubię ani Ich Troje, ani Michała, ale uważam, że wczoraj byli bardzo dobrzy, ładna piosenka, ładne wykonanie. Mieli bardzo duże szanse na wejście do finału, ale cóż. Erowizja to obecnie konkurs przyjaźni między państwami, a nie konkurs piosenki. Litwa przecież okropna, Armenia jeszcze gorsza, a Turcja to już całkowita porażka. Bardzo mi szkoda Ich Troje, to oni powinni przejść dalej. P.S A co myślicie o Islandi? Przecież to totalna kompromitacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DG IST MA FAVORITE
kto tego debila wyslalm na eurowizje tylko wstyd robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szko
do grrr: szkoda z e nie wiesz ze niemcy , anglia , francja i jeszce jedne kraj zawsze bedea w finale bo sa sponsorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szko
tez nie lubie ich troje ale nie mogli nic zrobic i dlatego bede ich bronic! JAK TO dobrze napisala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywizm
a co wy chcecie bardzo fajny był ich wystep w porównaniu z wyjacą turczynką, armenianem -zero głosu ,irlandią -masakra, litwini -dla mnie totalna beznadzieja....więc nie piszcie ze Ich Troje to był nie wypał ----bądzcie obiektywni w porównaniu z innymi zespołami wypadli bardzo dobrze ,,,to nie chodzi o lubie nie lubie Wiśni cymbały chodzi o wystep.....JACY CO PO NIEKTÓRZY ŻAŁOŚNI BRAK MI SŁÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda kasy
cieszysz sie ze mi nick ukradlas! masz juz mokro w gaciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda kasy
a myslisz z ejagby pojechala kasia cerkwicka to ona by sie dostala??? jeszce by miala mniejsze szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34/35
cerkwicka to by miała dopiero zero szans----to coś dziwnego przecież ładnie zaśpiewali ....gorzej wypadły inne zespoły i się dostali ochyda: litwa,turcja,irlandia,z armenii no tego nie dało się słuchac....szkoda mi też ich troje :( i nie jestem jakąś zagorzałą ich fanką tak prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrrr
bardzo fajny występ ICH TROJE 🌻 [ serce ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superrrrrr
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tam nie szkoda
zył ponad stan,udawał artystę,przechulał kasę,nie miał czym spłacać długów no to zmontował wieśniacką kapele z refrenistakami i publika europejska poznała sie na prymitywnym beztalenciu i dobrze nareszcie jest skończony ten badziewiarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXN to tylko ja i nikt więcej
Dziwne że nawet Kate nie awansowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrr1
To , że oni są sponsorami to nie zmienia faktu , że jeśli wczoraj rywalizował prawie cały wschód( poza paroma wyjątkami) więc do finału weszły państwa wschodnie... i o to mi tylko chodziło, bo ktoś na górze napisał, że to było ukartowane , że wygrały państwa wschodnie/bałkańskie a któż inny miał wygrać, skoro cały zachód już w finale był , a jkim sposobem się dostał to mnie nie ineresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał dawno powinien się wycofać z Eurowizji. Jest wiele lepszych gwiazd, które nie robiłyby takiego obciachu jak Ich Troje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vice
A jaki on według Ciebie zrobił obciach bądz łaskaw napisać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---LOL---------
A ja uwazam,ze I3 mialo niezla piosenke, ktora miala szanse na niezle miejsce tylko ze: 1.piosenka brzmiala swietnie po angielsku ewentualnie pol-ang...4 jezyki to przesada, bo zwyczajnie zrobil sie z tego jeden wielki zlepek 2.Doceniam,ze Michal chcial jak najlepiej , ale czasami mniej bywa lepsze niz wiecej....stoje Michala i Anki byly koszmarne. Wisniewski wygladal jakby zalozyl na siebie pol zyrandola. 3.obiecana niespodzianka - domyslam sie,ze zerwanie ubrania z Anki - mialo byc tym punktem kulminacyjnym...to chyba nie najlepszy pomysl...zrobienie baby to zaden specjalny wyczyn!!! I wiele osob odebralo to jako "niesmaczne" delikatnie mowiac. Mimo wszystko uwazam, ze przeszly do finalu kraje, ktore w ogole sie tam nie powinny znalezc..przyklad Turcja! Nie mam nic do Turcji - ale o ile ich piosenka w poprzednim roku mi sie podobala, tak w tym roku byla jedna z pierwszych do odstrzalu... No coz dzis obejrzymy final w tym 1/4 uczestnikow z bylego ZSRR, 3 z bylej Jugoslawi...hmm ciekawe jak beda sie wzajemnie te panstwa "adorowac-punktowac". Belgia jest oburzona porazka Kate i coraz wiecej glosow,ze Belgia zrezygnuje w przyszlym roku...coz pozyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---LOL---------
P.S. uwazam,ze mozna krytykowac, ale jesli ktos tylko rzuca epitetami...no coz sam sobie wystawia swiadectwo. A pytania typu "Kto dopuscił do wyslania..." albo swiadcza o kompletnej niewiedzy na temat tego konkursu, albu totalnym skapstwie..zabraklo na SMS-y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×