Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham kino

Tajemnica Brokeback Mountain...

Polecane posty

Gość kocham kino

No i obejrzalam i nie wiem co mam sądzic...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kino
namieszalo mi w glowie,bo co to film o milosci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kino
no ludzie,napiszcie cos ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Ja nie widziałam ale słyszałam wszędzie same superlatywy...co cię tak zaskoczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Chcę obejrzeć i co niewarto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kino
chyba warto,sama nie wiem juz troche to oczywiscie dziwne,przedstawiac tak milosc dwóch mezczyzn,tym bardziej ze jest to miłość do tzw. grobowej deski. hmm nie wiem co sądzic,chciałabym tez poznac opinie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam w kinie na tym ostatnio i też nie wiem co sądzić.. Chyba zbyt wiele dobrego sie o nim nasłuchałam przed obejrzeniem i czułam lekki niedosyt po projekcji... Film na pewno wart obejrzenia, chociażby ze względu na poruszony problem. Ale sam film jako dzieło- hmm.. Moim zdaniem po prostu lekko wyrastający ponad przeciętność ale nie powalił mnie na kolana :) W każdym razie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kino
kocham,ze trawa,trawa i dzki zachód przewija się non stop,wiec jak ktoś lubi to ok,gorzej jesli nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chetnie bym na to poszla do kina...tera z klasa zokazji dnia wagarowicz mamy an cos sie wybrac ale wiadomo ze nie na to:Oz pewnych powodow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miom zdaniem
muzyka do bani , nie wiem za co ten oskar chyba zeby homoseksualizm zarekamowac a raczej zrobic mu antyreklame. film nudny jak flaki z olejem, zero pomyslu na glowny motyw filmu ,scena pierwszego zblizenia do ktorego dochodzi w namiocie to zenada, ogolnie to film bez emocji o dwoch gejach lubiacych ostra jazde ktorzy mysla tylko o swoich odbytach , uczucie jakie niby ich laczy nie zostaklo pokazane w zaden sposob, a ich samych odbiera sie jako bezdusznych, nieodpowiedzialnych egoistow celowo raniacych kobiety i swoje dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film poruszający wazny problem, moim zdaniem rozpatrywac go nalezy w kontekscie - edukacji, tolerancji, wrazliwosci :) na innosc. Piekne widoki :) Dla mnie ok, nie rozczarowal mnie, ale tez i specjalnie nie zachwycil, chociaz obejrzenie go nie uwazam za strate czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim
zdaniem film jest fantastyczny.jestem heteroseksualna ale tolerancyjna.milosc w tym filmie jest inna ale przepiekna.naprawde chcialabym zeby mnie ktos tak kochal,na zawsze.ja bylam zaczwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film piekny,wzruszający.Wspaniale zdjecia i muzyka.Bohaterowie kochają sie,nie potrafia bez siebie zyc,widac,jak sie szamoca,zmagają z rzeczywistoscia,w ktorej nie ma miejsca na milosc twardzieli-gejow.Naprawde polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyka rzeczywiscie przepiekna :) zwlaszcza koncowa piosenka.. Widoki niesamowite- cala sceneria.. ale jak juz pisalam nie padłam z wrażenia.. ale moze dlatego, ze jestem tolerancyjna i mam sporo znajomych homo, wiec tematyka na mnie specjalnego wrazenia nie wywarla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×